Trichology – ناشناخته حرفه ای

[ad_1]

IAT اداره صدور گواهینامه دوره آموزشی طراحی و توسعه توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. IAT تاسیس شد در سال 1974 و توسط یک سازمان غیر انتفاعی ترویج مطالعه و تحقیق و تمرین از مو و پوست سر سلامت و بیماری است. انجمن بین المللی Trichology همچنین ایجاد استانداردهای گواهی دانش آموزان و انتشار مواد آموزشی. واجد شرایط Trichologists باید حروف IAT پس از خود نام و ملزم توسط یک کد دقیق از اخلاق است. آنها نیاز به حفظ دانش خود را با انجام تحقیقات در حال انجام مطالعه و شرکت در کنفرانس.

علاوه بر تکمیل دوره آموزش بالينی باید انجام تحت نظارت یک IAT تایید trichologist. دانش آموزان می تواند در حال حاضر انجام آموزش بالينی در سیدنی (استرالیا), هندوستان سائو پائولو (برزیل), U. S. A. و منچستر (انگلستان)

مشاوره با یک Trichologist آغاز خواهد شد با در عمق بود. این سوال در مورد سابقه پزشکی شما و خانواده و, تاریخچه و تغذیه و شیوه زندگی را انتخاب کند. این Trichologist خواهد جسمی خود را بررسی مو و پوست سر و ممکن است نمونه. این نمونه ها مورد بررسی قرار خواهد شد در زیر میکروسکوپ و یا ارسال از دور به صورت یک ماده معدنی تجزیه و تحلیل.

میکروسکوپی بررسی می تواند کمک به تعیین:

  1. اگر میزان ریزش مو بیش از حد است.
  2. اگر التهاب و قرمزی در اطراف فولیکول.
  3. تشخیص اگر رشد مو.
  4. بررسی هر گونه آسیب ساختاری به شفت مو.
  5. تعیین حضور به ارث برده مو شرایط.
  6. اگر شپش سر یا یک عفونت قارچی است که در حال حاضر.

هنگامی که یک علت تاسیس شده است یک طرح درمان خواهد بود توصیه می شود. لازم به ذکر است که با توجه به فردیت و نتایج حاصل از درمان خواهد متفاوت از بیمار به بیمار و چند درمان, روش موفق ترین. درمان باید به شدت رعایت حداقل 3-6 ماه قبل از ارزیابی موفقیت درمان است. به عنوان رشد مو یک فرایند آهسته است عکس گرفته خواهد شد و برای ثبت تغییرات در مو خود را و/یا پوست سر به عنوان درمان پیشرفت می کند. در برخی از موارد شما ممکن است مراجعه کننده بر روی دکتر خانوادگی خود یا یک متخصص پوست برای درمان بیشتر و/یا آزمایش خون.

Trichologist دارای منافع خاص در تغذیه و نقش آن در مو و پوست سر شرایط.آنها همچنین پرداخت جزئیات به غدد درون ریز و سیستم ایمنی و عصبی و گردش خون و سیستم گوارش به عنوان این بازی بخش در سلامت مو و پوست سر.

Trichologists از نزدیک کار با GPs و متخصصین پوست برای کمک به تشخیص علت.

برای رفع ریزش مو تشخیص صحیح مورد نیاز است. تنها واجد شرایط Trichologists و متخصصین پوست قادر به تعیین تشخیص صحیح و توصیه های مناسب درمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.