Self-Hypnosis for عادات دستاوردهای بالا

[ad_1]

علمی پیشنهاد شده است که یک عمل یک عادت تبدیل می شود زمانی که فرد در انجام آن انجام داده است و آن را با موفقیت و به طور مداوم برای 66 روز به طور متوسط.

آیا هیچ جای تعجب است که بسیاری از رژیم غذایی و ورزش برنامه های در حال 60 – 90 روز?? مشکل این است که 99 درصد از مردم هرگز آن را که دور. ایجاد حفره جدید مورد نظر عادت در برابر یک ساله که شده است وجود دارد برای سالها یا دهه ها نیست دقیقا یک مبارزه عادلانه. تعجبی ندارد که بسیاری از عادات بد استقامت و جدید مطلوب عادات هرگز کاملا ریشه است.

می خواهید به سطح زمین بازی ؟ سعی کنید هیپنوتیزم. هیپنوتیزم می تواند به طور موثر بدن و ذهن باور جدید مطلوب عادات در حال حاضر وجود دارد و اطراف برای سنین بوده است. به طور همزمان آن را خاموش آنهایی که بد.

همیشه تعجب آنچه جدا دستاوردهای بالا, هنرمندان و نوابغ از شما ؟ پاسخ این است که startlingly به سادگی – تمرکز و نظم و انضباط (دفعات بازدید – عادات خوب). آنها آن را داشته باشد. شما مبارزه با آن است. چند بار که شما خود را پرسید: “اگر فقط من تا به حال نظم و انضباط… اگر تنها من می توانستم تمرکز… “?

شما می توانید.

آیا تا کنون شده است در طول رانندگی و سپس به طور ناگهانی وارد در مقصد خود را بدون به خاطر سپردن واقعی رانندگی و یا آنچه که شما می توانید وجود دارد ؟ شما بدیهی است که بیدار و در کنترل قوای خود را, اما پس از پارکینگ شما نگران شد با آنچه که اتفاق افتاده است. یکی از دو چیز اتفاق افتاد – شما هم یک) شد تا با تمرکز بر رانندگی, همه چیز خارج از این تجربه شد مسدود کردن (محیطی خود را آگاهی) و یا ب) شما شد تا با تمرکز بر یکی دیگر از فکر و یا ایده خود را ناخودآگاه در زمان بیش از درایو. کاملا امن عادی و متمرکز دولت است.

حدس بزنید چه ؟ شما فقط تبدیل به یک غیر ارادی شرکت کننده از خود هیپنوتیزم. با توجه به خیلی بد مطبوعات تبلیغات و صاف کردن داستانی تلویزیون – اکثر مردم درک نمی کنند چه هیپنوتیزم واقعا است. تقریبا همه فرض بر این است که القاء خلسه مانند و یا خواب مانند دولت است. که واقعا نمی تواند دورتر از حقیقت است. در واقع فقط این قضیه صادق است. هیپنوتیزم یک افراطی متمرکز دولت است. به طوری که محیطی آگاهی می شود تقریبا غیر موجود در سطح آگاه.

که در آن ذهن خودآگاه شما و عادات خیانت شما ذهن ناخودآگاه شما می توانید بیش از. خود هیپنوتیزم می تواند به طور موثر و قابل اعتماد تمرکز ناخودآگاه خود را برای رسیدن به چیز (یعنی باید این عادات موفق) که بدن و ذهن خود شده اند بنابراین تمایلی به در گذشته است.

آیا شما می خواهید به عنوان یک “شخص سالم” زندگی یک “متناسب با شیوه زندگی” پاکت عادات achiever بالا? سعی کنید خود هیپنوتیزم. آن را با این نسخهها کار.

شما می توانید تصور کنید که در حال عبور از قطعه ای از کیک شکلات و فست فود ایستاده با مطلقا هیچ وسوسه آنچه? سعی کنید خود هیپنوتیزم.

آیا شما می خواهید برای عشق و در آغوش ورزش ؟ تشنگی برای حیات ، باید انرژی از پیش از بلوغ, نوجوانان ، سعی کنید خود هیپنوتیزم.

آیا شما می خواهید به زحمت با خوشحالی برای ساعت ها در کارهای مهم است که شما شده است procrastinating مورد برای همیشه لطفا برای ؟ آیا شما می خواهید نظم و انضباط به انجام آنچه که باید انجام شود در حال حاضر ؟ سعی کنید خود هیپنوتیزم.

بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد ؟ شما می توانید اقامت دقیقا همان جایی که شما هستند و یا شما می توانید زندگی می کنند زندگی شما همیشه از رویای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.