Cohosh سیاه و رشد مو – درمان گیاهی برای ریزش مو در زنان

[ad_1]

Cohosh سیاه و رشد مو شده اند در همبستگی برای سال, اما آن را تا چند سال پیش که رابطه رسما به رسمیت شناخته شده. آن را همواره به عنوان یک داروی گیاهی برای زنان مبتلا به یائسگی آن را به عنوان تنظیم سطح هورمون استروژن. در حال حاضر از آن استفاده شده است در بسیار موفق طبیعی درمان ترمیم مو برای زنان است.

Cohosh سیاه و سفید است که یک گیاه رشد می کند که در آمریکای شمالی و کانادا است. ریشه آن بسیار تیره و ضخیم و گره دار است و آن این است که استفاده شده است که به عنوان گیاهی برای درمان بسیاری از بیماری های مختلف از جمله یائسگی است. یائسگی می تواند باعث کاهش تولید استروژن بسیار هورمونی است که باعث می شود زنان زنان است. این زن sex هورمون بسیاری از نقش های مهم است که به زنان زن و مرد ویژگی های از جمله جلوگیری از رشد موهای بدن و ترویج سر رشد مو. این عمل به عنوان یک 5-آلفا ردوکتاز بازدارنده مسدود کردن تولید DHT از تستوسترون که باعث می شود فولیکول های مو به مرگ است.

زنان رفتن را از طریق یائسگی تمایل به توجه است که یکی از عوارض جانبی ریزش مو است. دلیل این است که سطح استروژن تولید شده می تواند به طور چشمگیری افت باعث سطح DHT را وارد فولیکول های مو مسدود کردن رشد مو. Cohosh سیاه و سفید با توانایی خود را برای تنظیم سطح استروژن به طوری که آنها نمی کاهش است بنابراین بسیار عالی درمان ریزش طبیعی مو برای زنان است.

ریزش مو در زنان می تواند مانع با استفاده از cohosh سیاه و سفید اگر رفتن را از طریق یائسگی است. اعتقاد بر این است که با آن متعادل کردن سطح استروژن تولید DHT سطح باقی می ماند باید محدود و کنترل شده به اندازه کافی برای جلوگیری از گرفتگی فولیکول های مو. Cohosh سیاه و رشد مو به نظر می رسد بنابراین رفتن دست در دست و به عنوان نتیجه گنجانده شده است که به عنوان مواد تشکیل دهنده اصلی در بسیاری از محصولات رشد مو و درمان ریزش مو.

چگونه به Cohosh سیاه و سفید

این گیاه حاوی ویتامین های A و B5, کلسیم, آهن, فسفر, پتاسیم, چربیها و رزین. نه تنها از آن یافت می شود در درمان ریزش مو طبیعی است اما همچنین در دسترس به عنوان یک مکمل در کپسول یا شربت فرم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.