Avant صفحه اصلی کسب و کار را نقد کنید – برنت Payne توسعه شخصی فرصت درآمد

[ad_1]

داشتن زمان برای بررسی Avant صفحه اصلی کسب و کار به ارمغان می آورد تا برخی بسیار جالب افکار و نتیجه گیری که آیا برنت پین و جدید شرکت توسعه قابل دوام است فرصت درآمد.

برنت پین خود را کرده است تا آنجا که دیده می شود یک کسب و کار بسیار موفق رکورد وقتی که می آید به فروش مستقیم و بازاریابی اینترنتی و کسب و کار شروع یو پی اس.

تاریخچه مختصری

پس از گذراندن چند سال فروش تخفیف بسته های سفر او سپس در ادامه به تشکیل شرکت لیبرتی لیگ بین المللی برخی از 9 سال پیش همراه با شریک کسب و کار شین Krider.

آزادی لیگ بین المللی بود که در آن بازار خاص بسیار موفق است. کسب و کار خود را متشکل از مستقیم و فروش شخصی توسعه محصولات با شروع یک دوره مطالعه خانه و سپس زیر بر روی 3 و 5 روز رشد شخصی ها ،

محصولات خود را با جلو سود را قادر می سازد کاردانی به ساخت کاملا سودآور و درآمد در یک فضای نسبتا کوتاه از زمان به ویژه هنگامی که شما آن را نگه دارید تا به MLM سنتی نوع کسب و کار که در آن سال و نه ماه مورد نیاز برای دیدن یک مناسب و معقول بازگشت.

در سال 2009 هر چند آزادی لیگ بین المللی اجرا کرده بود به برخی مشکلات نظارتی به دلیل کسب و کار بودن کاملا قانونی در برخی کشورها. لازم به ذکر است که قیمت نفت برنت Payne این زمان بازنشسته شده بود از این شرکت به دنبال منافع دیگر.

با این در ذهن شرکت تغییر نام آن به ستاره قطبی گروه رسانه ای برای مدتی و سپس به عنوان اواخر به ستاره قطبی جهانی.

از آنجا که زمان برنت پین شده است کنار هم قرار دادن Avant صفحه اصلی کسب و کار و کاملا قابل درک است او دارای مدل های بسیار آن را در اصل و موفق آزادی لیگ بین المللی ایده کسب و کار. تمرکز بر بازار بزرگ توسعه شخصی و فروش سیری ناپذیر lust برای فروش مستقیم به جلو سود نوع مدل کسب و کار.

این اونت مدل کسب و کار

این Avant فرصت درآمد متشکل از 3 محصول ابتدا با بالا بردن 72 روز صفحه اصلی برنامه مطالعه. متشکل از یک میزبان کامل از ویژگی های این برنامه طراحی شده است برای بالا بردن شما به عنوان یک فرد به سطح دیگری بیش از 72 روز از نظر رشد شخصی معنویت و نتایج مالی. محصول خود قیمت دلار 1595 و بازده سود 1000 دلار به فروش مشاور. این همه حمایت کردن با 72 روز خط مشی بازپرداخت.

بعد در خط تولید تبدیل که 3 روز کنفرانس که برگزار خواهد شد و هر چند ماه و همیشه در مکان های عجیب و غریب اگر برنت پین قبلی شرکت هر چیزی به رفتن. کنفرانس خود را به شرکت کنندگان این فرصت را به ملاقات با همکار Avant مشاوران و همچنین لذت بردن از سخنرانان انگیزشی و دیگر انواع حوادث طراحی شده برای بالا بردن بازی خود را در هر منطقه از زندگی خود را. قیمت از $9495 شامل ورودی به تمام حوادث به علاوه اقامت برای 2 نفر. سود به فروش مشاور $5000.

نهایی قطعه به خط تولید محصول است و فراتر از. این خواهد بود بسیار شبیه به تبدیل کنفرانس اما به جای آن طول می کشد به مدت 5 روز به جای 3. برای حضور در این رویداد هزینه خواهد شد $16495 و دوباره برای 2 نفر با اقامت و رویدادهای مختلف تمام گنجانده شده است. سود برای فروش مشاور سالم است $10,000 جلو.

تبدیل شدن به واجد شرایط

برای تبدیل شدن به یک مشاور فروش و یا آن را قرار داده راه دیگر در یک موقعیت برای ایجاد پول از کسب و کار مورد نیاز است که برای شما یا خرید یکی از محصولات خودتان و یا عبور خود را برای اولین بار فروش خود را به مشاور. هنگامی که این است به دست آورد, بعد از آن شما قادر به نگه داشتن پس از آن همه سود در هر چیزی به فروش می رسد..

وجود دارد باقی مانده به سمت کسب و کار است که همیشه از دست رفته از آزادی لیگ ، در اینجا شما قادر به ایجاد یک درآمد تا 4 سطح عمیق از خود سازمان است. که اگر موفق می تواند به عنوان سود آور که خود را در صف مقابل سود. اما در تجربه من تعداد بسیار کمی از مردم تا کنون دستیابی به هر نوع درآمد باقی مانده از هر نوع از کسب و کار که آنها می توانند بازنشسته شوند ، من فکر می کنم با Avant صفحه اصلی کسب و کار بزرگ به جلو سود پرداخت می شود که به طور مستقیم به شما به عنوان استاد مشاور در حال رفتن به بسیار جذاب تر گزاره.

کلمات نهایی

در بسته نگاه داشتن در Avant صفحه اصلی کسب و کار و دیدن است که آن را در حال اجرا توسط برنت Payne که به وضوح می داند که چگونه برای ایجاد یک کسب و کار فروش مستقیم فرصت در توسعه بازار یک موفقیت من می خواهم که به می گویند که آن را بسیار وسوسه انگیز پیشنهاد. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که شما را به هر گونه پول با این که درست است از هر فرصت کسب و کار وجود دارد. در حال حاضر اگر شما می توانید ببینید که برخی از پول قابل توجهی است که با این شرکت توسط افراد درگیر با آن را حتی در این مرحله اولیه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *