Abeka Homeschool درسی – نگاه صادقانه در جوانب مثبت و منفی

[ad_1]

Abeka homeschool برنامه آموزشی K-12 و معتبر مسیحی بر اساس برنامه مدرسه در منزل است که با استفاده از روش های تدریس است که شبیه به کسانی که مورد استفاده در مدارس سنتی. یک Beka کتاب در سال 1954 تاسیس شد و هنوز هم مورد علاقه در میان مدارس مسیحی. این شرکت با استفاده از کتاب های درسی و کتابهای باعث می شود آن را یک انتخاب محبوب در میان پدر و مادر که می خواهید را به مطمئن شوید که فرزندان خود را باقی می ماند در رقابت با همسالان خود در مسیحی و مدارس.

Abeka مدرسه در منزل مواد رنگی کامل و آسان برای استفاده و آن را مناسب برای خانواده هایی که تازه به مدرسه در منزل. این شرکت فراهم می کند workbook صفحات که کودکان می توانید استفاده کنید به طور مستقل و معلم راهنما است که به پدر و مادر دقیقا چه می گویند و انجام می دهند در طول زمان آموزش. پدر و مادر نیز می توانید خرید مرتبا نمودار ها و بازی ها که برنامه ریزی شده در طرح درس همراه با پاسخ, کلید برای چک کردن کتابهای و آزمون. این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از مطالب علمی. مواد را می توان به صورت جداگانه خریداری و یا به عنوان بخشی از کیت.

اگر چه Beka گران تر از برنامه های مشابه در بازار را فراهم می کند با کیفیت بالا آموزش و پرورش است که معمولا در مکان های کودکان در یک کلاس سطح بالاتر از خود را در مدرسه عمومی همسالان. این شرکت برنامه های درسی و مواد دیگر را می توان ذخیره و استفاده مجدد با خواهر و برادر کوچکتر. چون Abeka یک برنامه محبوب و مواد است که به خوبی نگهداری می شود معمولا می تواند به راحتی بالا بفروشید.

برخی از homeschoolers شکایت کرده اند که Abeka بیش از حد ساختار بیش از حد وقت گیر و بیش از حد مانند داشتن مدرسه و در خانه است. همانطور که با هر برنامه درسی, برنامه می توان به دیدار با یک خانواده نیاز دارد. در خانه ما, ما فقط استفاده از Abeka برای ریاضی دانش صدا و پژواک و هنر زبان. ما آهسته کردن سرعت یا سرعت بخشیدن به عنوان مورد نیاز و حذف فعالیت های غیر ضروری. ما همچنین اضافه کردن کتاب پروژه ها و سفرهای به برنامه های ما بیشتر سرگرم کننده است.

Abeka به طور کلی با این نسخهها کار خوبی برای کودکان با بصری و شنوایی سبک های یادگیری که یادگیری در شیوه سنتی. این ممکن است مناسب برای جنبشی یا دست در زبان آموزان است. در علاوه بر این به دلیل برنامه حرکت می کند در یک سرعت سریع آن ممکن است مناسب برای کودکان با نیازهای ویژه یا ناتوانی در یادگیری.

خانواده هایی که انتخاب می کنید به استفاده از Abeka homeschool برنامه درسی می تواند با استفاده از پدر و مادر-کارگردانی برنامه ای است که اجازه می دهد تا آنها را به خرید مواد برای استفاده در خود و یا به طور کامل معتبر گزینه که در آن یک Beka آکادمی تولید کارنامه و ریز نمرات برای دانش آموز. این شرکت همچنین دارای یک دی وی دی برنامه که به ارمغان می آورد با کیفیت بالا آموزش به صفحه اصلی. به نظر من غیر معتبر و پدر و مادر به کارگردانی گزینه اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر. خانواده هایی که زندگی در ایالات متحده است که لازم نیست سخت مدرسه در منزل مورد نیاز باید بدون مشکل مصرف این مسیر است.

قبل از خرید مواد از یک Beka کتاب مشاهده نمونه ها در وب سایت شرکت و یا شرکت در یک هتل ملاقات در یک محل در نزدیکی شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.