7 Habits of Highly Effective People – فصل 3 بررسی اجمالی

[ad_1]

فصل 3 نهایی قطعه از پازل را در راه خود را به فتح خود را بسیار شخصی خود پیروزی است. عادت یکی به ما نشان می دهد که ما مسئول سرنوشت خود ما. این سبب شما را به تغییر برنامه های خود را که ممکن است در محل قرار داده و پس از دوران کودکی است. عادت دو شروع فرایند شناسایی آنچه در آن است شما می خواهید به از طریق قدرت خود را از دست می دهد. این است که روان آفرینش از پایان مورد نظر شما. عادت های یک و دو پیش شرط برای فصل سوم خود را در روان آفرینش را به یک نیروی فیزیکی است. آن روز بعد از عمل شما خواهد شد نیاز به. با پایه مجموعه شما قادر خواهید بود برای تمرین موثر مدیریت خود را از طریق اصل محور شیوه زندگی است.

فرد موفق تمایل به انجام آنچه که افراد دیگر انجام نخواهد شد. این نیست که آنها لزوما آن را دوست دارم اما قدرت خود را از هدف غلبه بر شک و تردید است. این فصل به شما می دهد این فرصت را به بررسی انتقادی که در آن شما صرف زمان خود را. وجود دارد 4 ربع به از را انتخاب کنید و پاسخ خود را به خوبی ممکن است شما را متعجب. این است که روز خود را با مصرف فوری مهم است ؟ همه چیز شما طبقه بندی شده به عنوان مهم است ؟ آیا شما یکی از بسیاری از کسانی که در حال غرق روزانه با آنچه که به نام “مدیریت بحران”?

شما به دست آوردن یک درک فوق العاده ای از آنچه که افراد موثر را برای مدیریت زمان خود را. عادت 1 پیشنهاد شما برنامه نویس عادت 2 میریزد نور در نوشتن برنامه و عادت 3 همه چیز در مورد در حال اجرا برنامه یا در واقع “زندگی برنامه”. زندگی این برنامه چیزی است که ما در هر حال حاضر و پس از آن. اگر آن را در خط با ما اصل محور مسیر برنامه های ما می شود که ما چگونه زندگی می کنند زندگی ما روز به روز. چگونه ما صرف زمان کاملا پارامونت به ما سطح از موفقیت است. این فصل ارائه می شود نسبت به آغاز “عمومی پیروزی” با برخی از بررسی بیشتر از P/کامپیوتر تعادل و مفهوم بود که با نام تجاری جدید من به نام “حساب بانک عاطفی”.

عاطفی حساب بانکی یک استعاره برای چیزی است که توضیح می دهد میزان اعتماد است که ساخته شده تا در هر رابطه است. ادب و مهربانی و صداقت نمونه هایی از سپرده به حساب بانکی و discourtesy قطع و بی احترامی در حال برداشت است که می تواند نایاب حساب کاربری خود شوید. بدون یک عاطفی مثبت حساب بانکی ایجاد کرده است که یک روند مستمر سپرده برداشت خواهد شد تمایل به ترکیبات و اثر منفی است.

این مفهوم را می توان به هر رابطه شما که آیا آن شخصی یا کسب و کار, قدرت مثبت حساب همیشه افزایش سطح خود را از اعتماد و صداقت. یادگیری درک و پیاده سازی محتوای موجود در این صفحات و شما نه تنها زندگی خود را تغییر دهید اما به شما خواهد شد به خوبی و واقعا آماده برای پیروزی است که در مورد به دنبال دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *