7 عادات مالی موفق Non-Profits

[ad_1]

موفق غیر سود هستند نه یک تصادف میکنند و در نتیجه رهبری است که در استخدام صدا مالی و شیوه های مدیریت. توسعه زیر هفت عادات مالی شما را تضمین خواهد کرد غیر انتفاعی می تواند با موفقیت به انجام برسانند ماموریت خود را و آن است که خوب بودن مباشر از اهدا کننده بودجه است. به همان اندازه مهم توسعه این عادات شما را قادر به رهبری با اعتماد به نفس و انعطاف پذیری دانستن امور مالی خود را در نظم هستند.

را بودجه بندی شماره یک اولویت است. موفق غیر سود نیست فقط پرتاب شماره در یک صفحه و یک روز آن را. در عوض آنها به دقت فکر می کنم از طریق آن وجوه از آینده و آنچه در آنها خواهد بود و هزینه های برنامه نویسی برای تحقق ماموریت خود را. آنها به دنبال به طور واضح تعریف فرایند برای اطمینان از مفروضات مورد استفاده برای ایجاد بودجه خود را صدا هستند. در نتیجه بودجه که به عنوان نقشه راه استفاده از آنها برای هدایت تصمیم گیری در طول سال.

می دانید هزینه از برنامه های خود را. موفق غیر سود می دانید که دقیقا چه مقدار از برنامه های خود را هزینه. خود سیستم های حسابداری در حال راه اندازی به فعال کردن آنها را به اختصاص هزینه برای برنامه های خاص به طوری که آنها نه تنها می تواند به تصمیم گیری آگاهانه در مورد چگونه به کار موثر تر اما به طوری که آنها نیز می تواند با دقت گزارش به اهدا کنندگان چگونه بودجه خود را صرف شده بودن.

درک اهمیت جریان نقدی مثبت است. موفق غیر سود هستند نه گرفتار کردن گارد با کمبود بودجه. آنها باید یک ایده خوب از چه مقدار پول نقد در دست خواهد شد در هر لحظه به صندوق نه تنها فعالیت های برنامه نویسی اما هزینه های عملیاتی به عنوان به خوبی. آنها کافی ذخایر نقدی به این سازمان از طریق اببس در کار سرمایه است. زمانی که آنها ضربه بزنید ذخایر خود را, آنها یک طرح برای جایگزینی آنها توسط یک تاریخ خاص است.

رد این تصور که “سربار” یک کلمه کثیف. موفق non-profits چالش کسانی که به طور مداوم نشان می دهد آنها قطع شنید. به جای آنها تشخیص می دهد که به طور کلی هزینه های عملیاتی (رقابتی حقوق و مزایای جنبی, اجاره, لوازم اداری, تکنولوژی, و غیره.) صندوق زیرساخت را قادر می سازد که سازمان به انجام آن کار می کنند. غیر ماهر کار عامل از دفاتر که در حال سقوط از هم جدا و بدون فن آوری دولت از هنر است که یک دستور غذا برای فاجعه است. موفق غیر انتفاعی جذب و استخدام بهترین استعداد و ارائه آنها را با ابزار مناسب آنها نیاز به انجام کار بزرگ. آنها رد سن-پیر تفکر که غیر انتفاعی به معنی ارزان.

حفظ یک عامل صندوق ذخیره. موفق غیر سود شش ماه یا بیشتر از عامل ذخایر در دست در هر زمان داده شده. آنها آماده برای غیر منتظره از دست دادن یک هدیه و یا غیر منتظره نیاز به سرمایه گذاری منابع اضافی برای رسیدن به یک برنامه و هدف است. آنها نوشته اند راهنمای چقدر بزرگ خود عامل ذخایر نیاز به زمانی که آنها را می توان شنود گذاشته و اگر آنها در حال شنود گذاشته وقتی که و چگونه آنها را پر.

تبدیل شدن به مالی با سواد. موفق non-سود مطمئن شوید که اعضای هیئت مدیره و کارکنان مالی با سواد. در حالی که سواد مالی ندارند به افزایش به CPA سطح هیئت مدیره و کارکنان نیاز به درک اصطلاحات مالی و آنها نیاز به دانستن چگونه به خواندن و استفاده از گزارش های مالی به راهنمای خود تصمیم گیری است.

خوب جانشین خود را اهدا کنندگان وجوه. آیا حدس می زنم می دانم. موفق غیر سود تصمیم گیری مبتنی بر حقایق و نه افکار. چگونه بسیاری از بار ما شنیده کارکنان عضو و یا عضو هیئت مدیره گفت: “من فکر می کنم ما باید انجام دهیم x” هنگامی که آنچه ما می خواهیم و نه می شنوم “من ما بررسی ترکیبات و این است آنچه که من در بر داشت: 93 درصد بدون x و عدم به معنی فراموش y. بر اساس این اطلاعات من تحقیق چه چیزی آن را هزینه برای ما برای راه اندازی و حفظ یک برنامه برای پاسخگویی به این نیاز است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *