7 خود بازتاب سوال برای اهداف توسعه شخصی

[ad_1]

همه ما یک رویا است که ما می خواهیم به تجربه اما آن را می توانید پنهان باقی می ماند و بدون درخواست خود را به برخی از خود بازتاب سوالات. اگر شما خیره در روی صفحه نمایش کامپیوتر شما به فکر خودتان “I don’t have a dream یا چه پرسش” نگران نباشید. ما را بیش از برخی از سوالات به شما کمک می کند خود را با اهداف توسعه شخصی.

1. چه هدف توسعه شخصی اگر زمانی فردا خواهد شما بیشترین احساس موفقیت است ؟

با کشف آن هدف این است که برای ما مهم ما بهتر می تواند تمرکز ما انرژی و زمان در آنچه بدان معنی است که بیشتر به ما. این به این معنا نیست ما قربانی بقیه زندگی برای رسیدن به این هدف اما با روشن بودن آنچه مهم است برای ما تصمیم گیری بهتر. اگر شما پیدا کردن پاسخ به این سوال اهداف زندگی خود را نمی خواهد چین با هدف واقعی خود را. نیت خود را نمی خواهد در جذب افراد و شرایط مورد نیاز برای ایجاد رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند.

2. این اهداف خود و یا شخص دیگری ؟

آیا زندگی شما به آنچه شما باور از پیش تعیین شده در آینده برای خودتان ؟ اگر شما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و خواهر و برادر همه وکلا آیا شما احساس می کنید موظف به همان خواهد بود حتی اگر شما دوست نداشتن حرفه ای ؟

شما هر کسی نیست اما شما می باشد و شما نیاز به تعیین اهداف خود را بر اساس این واقعیت به منظور زندگی می کنند رویای خود را زندگی است. زندگی زندگی از طریق دیگران انتظارات یک زندگی است که پر از حسرت و آنچه می شده اند.

شما لازم نیست به احساس خودخواه برای دنبال رویاهای خود و رویاهای دیگران را برای شما. شما حق را به گوش دادن به قلب شما و به آنچه شما باور است که سرنوشت خود را.

3. شما پرشور در مورد چشم انداز خود را از زندگی ؟

اگر شما در حال بیدار شدن از خواب هیجان زده به زندگی روز پس از آن شانس هستند شما لازم نیست که اهداف توسعه شخصی که شما در مورد پرشور. افرادی که پرشور در مورد زندگی خود را نمی خواهید برای رفتن به رختخواب در شب زیرا آنها با عشق بیدار. آنها زندگی می کنند انجام چنین زندگی است که آنها نمی توانید صبر کنید برای از خواب بیدار شوید و دوباره آن را انجام دهد.

اگر شما فقط نمی توانید صبر کنید تا زمانی که آن خواب بنابراین شما در نهایت می تواند در پایان روز شما نیاز به شناسایی آنچه شما در مورد پرشور. چه می تواند شما را از خواب بیدار به فردا است که می تواند به شما پرتاب کردن را پوشش می دهد و عملا اجرا درب ؟ اهداف واقعی خود را به شما خواهد داد و انرژی شما هرگز نمی دانستند.

4. آیا شما را در درک آنچه موفقیت احساس مانند?

موفقیت یک میلیون تعاریف مختلف و هر یک از کسانی که تنها برای کسی است که از گفتن آن است. موفقیت یک احساس ما در داخل و نه ما وسایل مادی.

زمان را به تأمل در آنچه شما در نظر به موفقیت های گذشته. فکر نمی کنم از این موفقیت شما رو از نظر پاداش ملموس اما سعی کنید به بیان چگونه شما احساس در این وضعیت است. آن را هیجان انگیز و ذهن دمیدن و یا شما فقط کمی خوشحال.

اهداف واقعی شما را احساس شما در بالای جهان است. بازاریابان اینترنتی همیشه می گویند که اول خود را 100 دلار آنلاین است که بیشتر به یاد ماندنی از خود بعدی $100,000. دلیل که 100 دلار را احساس موفقیت واقعی در داخل. آنها در واقع آنچه را که آنها مجموعه ای را به انجام و آن را همسان آنچه آنها می خواستند آن را به احساس مانند.

صرف زمان مورد نیاز برای تعیین تعریف خود را از موفقیت است. چه خواهد شد زندگی می کنید که آیا شما می شود و چه خواهد شد آن را به گرفتن وجود دارد. مهمتر از آنچه شما انتظار می رود به احساس زمانی که شما وارد در مقصد رویای شما ؟

5. چه عادات روزانه شما می توانید برای رسیدن به اهداف خود را ؟

موفق افراد موفق عادات. آنها نه تنها از تلو تلو خوردن بر آن عادات اما از طریق مصرف یک گام هر روز خود را به سمت اهداف توسعه شخصی آنها توسعه آنها. با راه اندازی روزمره که فشار شما را به سمت اهداف خود را, شما می توانید ایجاد عادات.

بیشتر عادات همیشه بر روی خلبان اتوماتیک قرار می دهد که موفقیت خود را بر روی خلبان اتوماتیک. اگر شما در عادت ورزش 30 دقیقه هر روز در بعضی از فرم یا دیگر من حدس می زنم شما خواهد بود در شکل نسبتا خوب. در ابتدا شما ممکن است به خودتان را مجبور به رفتن اما قبل از اینکه طولانی شما را از خواب بیدار و در نظر گرفتن انجام می دهند چیزی جز ورزش.

این امر به هر هدف شما. راه اندازی یک طرح چگونه به کوچک روزانه مراحل آنها را به عادات و قبل از شما آن را بدانید شما هدف انجام شده است.

6. آیا شما خودتان گفتن: “من نمی توانم رسیدن به این اهداف است ؟

اکثر مردم باور نمی کنم آنها در واقع می تواند در رسیدن به اهداف آنها تنظیم شده است. آنها انجام یک کار خوب از نوشتن اهداف خود و برنامه ریزی گام های آنها نیاز به گرفتن اما کل زمان آنها خود را بگویید در داخل است که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. بنابراین آن را نمی کند.

اگر سیستم باور شما این است که به شما گفتن به آن را فراموش کرده ام این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد شما نیاز به کشف که در آن کسانی که باورهای آمده است. شاید شما باور نمی دنبال شور و شوق خود را خواهد پرداخت صورتحساب و یا که شما نمی تواند غنی از آنجا که پدر و مادر خود را فقیر هستند. شما می تواند به کسی که صدمه دیده اند بنابراین شما اعتقاد دارم که شما را نمی توان دوست داشت. من نمی توانم استرس به اندازه کافی اهمیت داشتن یک مثبت اعتقاد خود سیستم.

به شما خواهد شد و شما سزاوار.

7. آیا شما ترس از موفقیت است ؟

شما فکر می کنید ترس از شکست بد بود. شما می توانید تصور این واقعیت است که برخی از مردم بیشتر از ترس از موفق بودن و سپس شکست? اگر آنها هرگز به موفقیت آنها می تواند مقصر شکست خود اما زمانی که آنها رسیدن به موفقیت آنها تنها یک راه برای رفتن و پایین است.

به جای رفتن را از پس اهداف خود را به طور کامل آنها اساسا خرابکاری خود را با ایجاد موقعیت های که در آن آنها اخراج مردم دیوانه در آنها و یا هر چیزی که آنها را به بهانه ای که چرا به موفقیت امکان پذیر نیست. سپس آنها مانند “Whew من تقریبا بیشتر شد از من در حال حاضر هستم dodged که گلوله.”

نگاهی به موفقیت به عنوان چیزی است که شما برای رسیدن و پس از آن انجام دوباره و بیش از بیش. وجود دارد رفتن به عقب فقط در یک جهت متفاوت است.

من درک می کنم تغییر ترسناک است اما من آن را حتی ترسناکتر به فکر می کنم که همه من در حال حاضر است همه چیز من تا کنون خواهد بود. شما سزاوار به زندگی می کنند زندگی از رویاهای خود را پس از بیرون رفتن وجود دارد و سرکوب کسانی که اهداف توسعه شخصی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *