5 سوال بپرسید قبل از داشتن سینه

[ad_1]

بنابراین شما تصمیم گرفته اید به طور جدی در نظر گرفتن سینه. در حال حاضر چه ؟ شما فقط می دانم که شما می خواهید بزرگ به دنبال, اما شما ممکن است اشتباه در مورد چه چیز دیگری بپرسید. شروع با این 5 سوال و شما به خوبی در راه خود را به یک عمل جراحی موفقیت آمیز.

1. هستند دکتر و تسهیلات به درستی گواهی برای بزرگ کردن سینه جراحی است ؟

شما می شنوید زیادی در مورد هیئت مدیره گواهینامه اما چه معنا است ؟ پزشکان که هیئت مدیره تایید شده توسط هیئت آمریکایی از جراحی پلاستیک نیز به طور کلی اعضای جامعه آمریکایی از جراحی پلاستیک زیبایی. این تنها گروهی است که یک عضو از هیئت آمریکایی از تخصص پزشکی در, ملت معتبرترین گروه پزشکی تخصص. آن را طول می کشد و حداقل 10 سال پس از دانشگاه برای تبدیل شدن به یکی از این نخبگان جراحان!

به همان اندازه مهم است که خود را سینه انجام شده در گواهی تسهیلات. هر ایالت مقررات مختلف اما به طور کلی تمام بیمارستان ها تایید شده توسط دولت فدرال و ایالتی. وجود دارد برخی از سازمان های مستقل که تایید و اطمینان از امکانات ایمنی نیز هست. من تنها در عمل تایید امکانات. به عنوان یک عضو از ASAPS من باید در عمل در یک مرکز جراحی است که تایید شده توسط ایالت کالیفرنیا است. اگر دکتر شما ارائه شده است از بیمار جراحی در دفتر خود خریدار برحذر باشید.

2. چه هستند تفاوت بین شور و سیلیکون ایمپلنت?

اول من می خواهم به شما اطمینان دهم که سیلیکون ایمپلنت های امن هستند. FDA قرار دادن یک مهلت قانونی برای سیلیکون ایمپلنت در سال 1992 پس از رسانه ها انتشار دیوانگی گفتن داستان از زنان که ادعا کرد که خود را پروتز پاره شده و آنها را بد ساخته. FDA انجام گسترده آزمایش های بالینی که در بر داشت هیچ افزایش خطر ابتلا به سرطان سینه, بافت همبند, بیماری ها, بیماری های عصبی و یا بیماری های دیگر در زنان با پستان سیلیکون ایمپلنت. به عنوان یک نتیجه از 14 سال توقف در سیلیکون ایمپلنت به پایان رسید و در نوامبر 2006. حالا که ما پاک است که تا بیایید نگاهی به چند تفاوت بین شور و سیلیکون ایمپلنت.

سالین ایمپلنت پیشنهاد استفاده از یک برش کوچکتر زیرا آنها درج شده را به سینه خالی و پر شده با سالین از طریق یک لوله کوچک. سیلیکون ایمپلنت آمده از قبل پر شده و در نتیجه نیاز به یک برش است که حدود یک اینچ طولانی تر از یک سالین ایمپلنت برش. اما سالین ایمپلنت شرکت بیشتر در بافت و اصلا احساس نمی کنند به عنوان واقعی به عنوان سیلیکون ایمپلنت. به این دلیل سالین ایمپلنت نیز ممکن است در معرض خطر بالاتری برای ایجاد یک اثر ناهمواری. سیلیکون ایمپلنت ایجاد یک احساس طبیعی تر اما کمی گران تر است.

3. چه نوع برش مورد استفاده برای ایمپلنت سینه?

وجود دارد سه برش روش برای بزرگ کردن سینه و به نظر من آنها گزینه قابل دوام برای تقریبا تمام بیماران. طراحی شده توسط, همه آنها را ترک و زخم است که باید تا پایان نازک سفید و تقریبا نامرئی است. سه برش انواع عبارتند از:

  • صندوق بین المللی پول/Inframammory/سینه در برابر برش – این محبوب ترین روش برش. آن قرار داده شده است در زیر سینه که در آن ملاقات تخت پوست و حجم ایمپلنت پنهان اسکار. صندوق بین المللی پول برش تنها 1.5-2 اینچ طولانی است.
  • Areolar برش – این نیز بسیار رایج است زیرا برش منحنی در داخل پوست تیره تر از آرئول پس از آن دشوار است برای دیدن. اما از آنجا که شیر مجاری فقط پشت آرئول وجود دارد افزایش خطر ابتلا به باکتری تعامل در طی عمل جراحی که در موارد نادر می تواند منجر به بیش از حد اسکار.
  • زیر بغل/زیر بغل برش – این برش قرار داده شده است در زیر بغل چین های پوستی است اما کمی طولانی تر به دلیل یک تونل باید تحت عضله از زیر بغل به روی سینه. این بیشتر شامل عمل جراحی, تورم بیشتر و بیشتر در زمان بازیابی. اما آن را مخفی ترین برش.

4. چه اندازه پروتز سینه را باید انتخاب کنم ؟

برای بسیاری از زنان این است که بخشی از سرگرم کننده! در حالی که زنان فکر می کنم در شرایط فنجان اندازه کسانی که اغلب ذهنی و متناقض است. جراحان پلاستیک و فکر می کنم در شرایط cc اندازه گیری و نمایه ها.

پروتز سینه حجم و اندازه گیری در سانتی متر مکعب یا سی سی است که معادل یک میلی لیتر. 30cc = 1 اونس پس از یک 300cc ایمپلنت = 10 اونس. ایمپلنت طیف وسیعی از 120cc به 850cc. من بیماران زیادی از نمونه ها در اتاق خود را بر اساس نوع بدن و زیبایی خواسته. حالا که شما می دانید که چگونه cc اندازه گیری مقایسه اونس, شما همچنین می توانید به خانه بروید و با پر کردن یک کیسه برنج در تعداد معادل اونس به یک اندازه آزمایش. با قرار دادن کیسه در یک unpadded بند و چند روز برای تصمیم گیری آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما. شما حتی ممکن است سعی کنید برای رفتن تا یک اندازه (فقط 2 اونس بیشتر) از آنجا که شایع ترین دلیل برای پروتز سینه عمل جراحی مجدد است که بیمار احساس می کند که آنها نمی تواند به اندازه کافی بزرگ.

مشخصات اندازه مراجعه به عرض ایمپلنت. این فقط به عنوان مهم به عنوان دوره انتخاب به این دلیل که اندازه قاب شما باید اندازه گیری شود تا اطمینان حاصل شود که خود را ایمپلنت هستند نه بیش از حد به هم نزدیک یا خیلی دور از هم.

5. چگونه من می تواند در کاهش درد پس از سینه?

پاسخ ساده است برای پیدا کردن یک جراح پلاستیک است که دارای تخصص در کاهش درد و به دنبال آن دکتر ، برای مثال من ارائه بیماران من با یک دستگاه عالی به نام “درد” که با بهره گیری از دو لوله کوچک به ارائه بیحس کننده دارو به طور مستقیم به ایمپلنت جیب برای 3-5 روز پس از عمل جراحی است. شما همچنین باید به راه رفتن در اطراف و حرکت اسلحه خود را به عنوان آنجا که ممکن است. نوشیدن مقدار زیادی آب و نگه داشتن بدن خود را بالا مرتفع خواهد شد کمک به کاهش تورم و درد است. در نهایت با استفاده از پشتیبانی و همواره شکر و تخم مرغ و سینه خود را برای 72 ساعت اول را انجام شگفتی برای کاهش درد و تورم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *