4 عادات روزانه از موفق ترین کارآفرینان

[ad_1]

کارآفرینی سخت است. به آن نیاز دارد انسانهایی نظم و انضباط و اعتماد به نفس در خودتان و کسب و کار. بسیاری از مردم فاقد این فرصت را به آن لذت ببرید. اما برای چند که مصمم و آماده برای قرار دادن در کار سخت کارآفرینی بیشتر انجام کار, هویت و سبک زندگی در جهان است.

بیایید نگاهی به 4 عادات روزانه از کارآفرینان موفق.

1. آنها چوب به یک روال

یک روز 24 ساعت است و تنها به عنوان یک کارآفرین زمان است که با ارزش ترین چیز در جهان است. برای به دست آوردن حداکثر پتانسیل از هر روز موفق کارآفرینان به دنبال یک برنامه دقیق.

مثلا ایلان ماسک موسس و مدیر عامل شرکت SpaceX و Tesla برنامه خود را تمام روز در بلوک پنج دقیقه و او می شکند تا هفته خود که در آن در روزهای دوشنبه و پنج شنبه ها او بر SpaceX و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ها از او می پردازد با توجه به تسلا. او انشعابات روزهای جمعه بین دو شرکت.

2. آنها به عنوان خوانده شده بسیاری

موفق ترین کارآفرینان را در یادگیری به طور منظم عادت روزانه است. برای مثال بیل گیتس, مایکروسافت, موسس خواند 50 کتاب در سال است. به عنوان یک کارآفرین شما نیاز به یادگیری به عنوان جهان به طور مستمر در حال تغییر و موثر کارآفرینان ایجاد پروفایل خود را بهبود دانش خود را.

اگر پس زمینه شما در طراحی و استراتژی به عنوان یک کارآفرین شما باید مهندسی و علوم کامپیوتر دانش به کمک معنی داری به خود را سرمایه گذاری. بررسی اهداف آینده خود را و ایجاد چه مهارت ها و توانایی های شما ممکن است مانع سپس شروع به یادگیری امروز به آماده شدن برای آن دسته از موانع. برای مهندسین و طراحان است که مانع ممکن است مدیریت سرمایه گذاری و یا برنامه ریزی پروژه. شما ممکن است تعجب شما!

3. آنها ورزش روزانه

بله نگه می دارد بدن خود را مناسب و ذهن تیز و آن را به یک تاثیر بزرگ در یک کارآفرین به موفقیت های طولانی مدت. دلیل آن این است که این استرس را تسکین می دهد و کمک می کند تا حفظ یک سالم تعادل کار و زندگی. بسیاری از کارآفرینان موفق ویژگی موفقیت خود را به ورزش و حفظ تناسب. ریچارد برانسون بنیانگذار گروه ویرجین افزایش بهره وری خود را با ورزش روزانه است.

بهانه نیار! تناسب اندام و آرامش روانی ضروری برای شاد زندگی. آنها بلوک های ساختمان برای بهره وری خود را برای روز و هفته و ماه. پیدا کردن یک فعالیت یا تمرین مناسب برای شما و آن را به همیشگی بودن به عهده دارد.

4. آنها مثبت ماندن

به عنوان یک کارآفرین شما با چالش های زیادی مواجه است اما آنچه باعث می شود شما موفق مثبت و خلاق طرز فکر. در هر روز است. قادر به دیدن چیزهایی از ابعاد مثبت معنی است که شما می توانید ببینید جالب و منحصر به فرد فرصت های دیگران می توانید ببینید.

اگر شما نمی تواند مثبت باقی می ماند آن زمان برای یک تغییر است. برای مثال استیو جابز خود را آغاز صبح با تکرار ساده سرود: “اگر امروز آخرین روز زندگی من خواهد من می خواهم به انجام آنچه که من در مورد به امروز انجام دهید؟” اگر او در پاسخ به این سوال با یک “نه” سپس او می دانست که آن زمان برای ایجاد یک تغییر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *