4 دلیل که چرا برنامه های تلفن همراه در حال حیاتی برای اجرای موفق کسب و کار رستوران

[ad_1]

این است که فراتر از هر گونه شک که امروز در تکنولوژی زرنگ و دانا عصر با داشتن یک تلفن همراه موثر برنامه بسیار مهم است برای حفظ موفق رشد شرکت های کوچک و متوسط. برای مثال اجازه دهید ما را در نظر بگیرید به عنوان مثال از استارباکس برجسته نام تجاری در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی. با توجه به تحقیقات این نام تجاری انجام شده بیش از 15 درصد از کل معاملات پولی خود را از طریق نرم افزار تلفن همراه اختصاص داده شده به تنهایی! در حال حاضر شما فکر می کنید این درصد چیزی است که به چشم پوشی در همه ؟

بنابراین اگر شما هنوز هم اشتباه بیش از این واقعیت است که آیا گرفتن یک برنامه تلفن همراه برای کسب و کار خود ارزش کل سرمایه گذاری و یا نه در اینجا یک لیست از 4 قانع کننده دلایل که چرا شما باید برای انتخاب کردن یک راه موثر نرم افزار تلفن همراه به اجرا رستوران خود را با موفقیت کسب و کار.

#1 بهبود در رزرو

هنگامی که شما می آیند تا با یک برنامه کارآمد برای نرم افزار تلفن همراه برای رستوران خود را ساخت رزرو تبدیل شدن به کاملا گردیده است. تعجب کنید که چگونه ؟ اجازه دهید ما نگاه به عادی رزرو روش برای اولین بار!

مشتریان نیاز به ایجاد یک تماس و صبر کنید برای کسی که آن را انتخاب کنید تا بعد آنها را به صبر کنید تا زمانی که کسی می تواند تایید کند که آیا محل اقامت امکان پذیر است یا نه. اگر ممکن است و سپس چک کردن و اجازه دادن به مشتریان در مورد زمان دقیق در دسترس است. فراموش نکنید یکی دیگر از مشکل است تایید نام و نام خانوادگی مشتری یک دوجین از زمان به طوری که هیچ غلط املایی رخ می دهد که می تواند به افزایش رزرو سردرگمی! بنابراین شما می توانید درک کنند که این روش رزرو واقعا سخت برای هر دو به پایان می رسد.

از سوی دیگر ساخت یک رزرو از طریق یک نرم افزار بسیار راحت است که مشتریان به راحتی می توانید بررسی خود را در مورد در دسترس بودن صندلی. آنها به سادگی می توانید با پر کردن اطلاعات لازم از طریق نرم افزار. از صاحب رستوران پایان ارسال هشدار از طریق فشار تایید رزرو نیز آسان تر می شود. در همان زمان لغو رزرو می شود نرم و صاف به عنوان به خوبی.

#2 ارجاع و برنامه های وفاداری

اگر یک مشتری به طور منظم به رستوران خود را, آن است که انتظار می رود عمل به ارائه آن شخص خاص برخی از برنامه های وفاداری. این امر نه تنها به شما کمک کند به افزایش پایه مشتری خود را, اما کمک خواهد کرد برای افزایش فروش و همچنین.

ارائه سفارشی ارائه می دهد به مشتریان تهیه آنها را به احساس خاص آنها درک کنند که شما در مورد آنها مراقبت. یکپارچه سازی نرم افزار تلفن همراه می سازد آن را آسان تر برای صاحبان رستوران به پیگیری اطلاعات از مشتریان خود را همراه با گذشته خود سفارشات. این کمک می کند تا به incentivise آنها را در قالب شخصی تخفیف. شاید شما می توانید آنها را به ارائه تخفیف ویژه در جشن های تولد و یا سالگرد; شاید یک غذا با تخفیف ارائه سفارشات خاص و غیره.

از این رو مدیریت چنین ارجاع و برنامه های وفاداری برای حفظ مشتریان موجود همراه با جذب مشتریان جدید می شود نرم و صاف با استفاده از کارآمد نرم افزار تلفن همراه.

#3 دقیق سفارشات به صورت Take-Outs

امروزه بسیاری از مردم خود یک گوشی هوشمند است. با شروع از انجام خرید آنلاین برای رزرو بلیط های فیلم – شما می توانید همه چیز را آنلاین! احساس نمی مانند در اختیار داشتن خود را در شام در خانه اما احساس بیش از حد خسته به بیرون بروید ؟ هیچ نگرانی بیشتر! شما می توانید سفارش مواد غذایی خود را آنلاین از طریق نرم افزار تلفن همراه از رستوران مورد علاقه خود را.

تحقیقات مختلف نشان می دهد که بسیاری از زمان در طول ساعات اوج یا مشتریان پیدا کردن خط تلفن مشغول و یا آنها نیاز به تایید سفارش چندین بار برای جلوگیری از خراب سفارشات. هنگامی که شما ارائه یک برنامه برای مشتریان آنها زحمت می تواند انتخاب غذاهای آنها می خواهند و سفارش. حتی از صاحب کسب و کار به سمت مدیریت چنین الکترونیکی سفارشات دستی است.

#4 آسان پرداخت پردازش

هیچ کس می خواهد به انتظار در صف برای یک زمان طولانی. چرا مشتریان خود را انجام دهد بنابراین به پرداخت برای از دستور ؟ به اینجا می آیند مزایای ترکیب پردازش پرداخت در برنامه خود را. اجازه دهید مشتریان پرداخت آنلاین برای غذاهای آنها سفارش. آن را کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از بدون هیچ زحمتی در میز جلو. جدای از این, آن بهره مند خواهد بود در زیر راه.

  • خلاص شدن از خطرات که در آن سفارش مشتریان و پس از آن هرگز نشان می دهد تا به جمع آوری سفارش
  • بدون نیاز به بررسی و شمارش دوباره و دوباره پرداخت و جمع آوری سفارشات

افکار نهایی

جدا از همه ذکر شده در بالا نقاط با ابداع یک قوی, برنامه موبایل, صاحبان رستوران ها می توانید تهیه کردن به مشتریان با بهبود منو دسترسی داشته باشید. آنها به راحتی می توانید انتخاب کنید غذاهای آنها می خواهید بدون رفتن را از طریق از تکرار این منظور چندین بار بیش از تلفن برای جلوگیری از خراب سفارشات. این را مطمئن شوید که بهتر ROI بازاریابی همراه با افزایش تعامل مشتری و بهبود ارتباط با مشتری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *