2 راه های عجیب و غریب را انتخاب کنید اعداد قرعه کشی (اجازه شهود خود را راهنمای شما باشد)

[ad_1]

چه کس دیگری است که مشتاق طرفدار بازی از شانس است ؟ شما در این قرعه کشی به طور منظم همیشه به دنبال خودتان را داخل یک استراتژی برای بهبود شانس خود را? شما در حال حاضر به فکر می کنم در خارج از جعبه کمی وقتی که می آید به راه به آمده تا با جالب عددی ترکیبی است که ممکن است نگه دارید اهمیت ویژه ای برای شما دارد ؟ در این مقاله ما می رویم به نگاهی سریع و بصری نگاهی به یکی از قانع کننده ترین (اما بحث) ایده هایی برای چیدن شماره های برنده قرعه کشی و سپس ببینید که چگونه ما می تواند ترکیب این رویکرد را در زندگی خود را به شما بدهد لبه های اضافی شما ممکن است در نظر گرفته نمی شود قبل از.

کنجکاو به دانستن بیشتر است ؟ ادامه خواندن به ما نگاهی از نزدیک زیر!

در زمینه: رویای شفاف و بازی از شانس

رویای شفاف است که بسیار بحث برانگیز است اما لبه برش و هیجان انگیز منطقه رویایی تفسیر و تجزیه و تحلیل. اساسا این یک خواب تجربه که در آن دریمر (شما) می تواند کنترل دستکاری و کشف قدرت های مختلف و امکانات است که بسیاری از متعارف دانشمندان می گویند غیر ممکن است. (اما وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که نشان می دهد در غیر این صورت!)

بسیاری از رویای شفاف بر این باورند که تجربیات خود را در حال precognitive و که آنها می توانید ببینید آینده قبل از آن اتفاق می افتد. کاربردی برای قرعه کشی بازیهای شانسی و حتی رویدادهای ورزشی, بسیاری از قماربازان حرفه ای آزمایش شده است با دیدن نتایج در پیشبرد در یک رویای شفاف, دولت, نوشتن, نتایج و سپس پخش آن درصد (یا اعداد) به صورت واقعی طراحی بازی یا رویداد!

جالب است که من به تماشای زندگی می کنند سمینار داده شده توسط چند تا از این نکته به خوبی شناخته شده و حرفه ای موفق پارسه ماه گذشته و در حالی که هر یک از آنها تا به حال خود را در رویکرد هر یک از آنها به توافق رسیدند که برنده شدن در هر نوع از قرعه کشی بر اساس سیستم است که 80 درصد شهود مبتنی بر استراتژی 10% آماری استراتژی و 10% تعهد به نگه داشتن رفتن حتی پس از شما از دست دادن. (به همین دلیل است که شما هرگز “overcommit برای هر فرد طراحی و نگه داشتن خود را از منابع در دسترس به ادامه بازی پس از آن, و هرگز خطر پول شما نمی توانید از دست دادن استطاعت)

در زمینه: نوشتن به صورت خودکار و از راه دور مشاهده و باطنی دیگر روش های برای انتخاب شماره قرعه کشی

همه از این روش شامل گرفتن خود را به یک رویا و یا حالت آرامش عمیق و اجازه دادن به اعداد و یا انتخاب از طریق جریان شما بدون قضاوت و یا جهت. این شکل از اطلاع روانی در بازی و صحبت می کند به این ایده است که همه ما می تواند “دیدن” آینده و اگر ما به اندازه کافی حساس… در واقع می تواند اجازه می دهد تا ما را ناخودآگاه به سند و جزئیات آنچه ما با کلمات و نمادها و اعداد را به عنوان به خوبی.

این است که قطعا جنجال برانگیز است و نه برای فلسفی دل اما بسیاری از مردم بر این باورند که همه از “پاسخ” در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد که در آینده اطلاعات ثابت شده است که هر کسی با روح پرماجرا می توانید با استفاده از طبیعی خود precognitive قدرت برای دسترسی به, بازیابی و رکورد آینده اطلاعات امروز و استفاده از آن برای پیش بینی اتفاقاتی که هنوز رخ داده است!

برای تلفن های موبایل دیوانه ، آن را به من به عنوان قبل از من شروع به نوشتن تحقیق و تجربه از این دست اول و به اعتقاد من هنگامی که من به شما بگویم وجود دارد صدها اگر نه هزاران نفر از مردم با استفاده از این تکنیک بسیار با موفقیت به boatloads از پول 100% تحت رادار به بوت شدن!

خط پایین ؟

اگر شما گوش دادن به منتقدان و debunkers آنها به شما بگویم که اطلاع و توانایی های روانی نیست در همه وجود دارد. اگر شما گوش دادن به بسیاری از موفق ترین هنرمندان و کارآفرینان خلاق در جهان, آنها به شما بگویم که شهود و اطلاع و دانستن اینکه چه چیزی به مسیر انتخاب کنید قبل از آن اتفاق می افتد این است که کلید موفقیت خود را.

مهم این است که برای تست همه از این خودتان را خود تجربه کرده اند یک دسته کامل از سرگرم کننده و ببینید چه اتفاقی می افتد! (و اگر شما اتفاق می افتد به یک روانی به شما بگویم که چه تعداد بازی و آنها برنده… من حدس می زنم شما می شود سمت چپ برای خودتان تصمیم می گیرید که درست بود!)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *