10 موفق ترین رستوران شرکت ها در ملبورن

[ad_1]

استرالیا شیک و جنوب شهر است و پناهگاه برای دوستداران خوب آشپزی. ملبورن شهر بی, کسی که شام میخورد جوش قابلمه بسیاری از فرهنگ ها. و آن ارائه می دهد برخی از بهترین الطعام رفتار در جهان است.

پس از مقدار زیادی از شور و مشورت آزمایش و تحقیقات من ایجاد یک لیست جامع از بهترین رستوران ها در ملبورن. خوب ناهار خوری یا نه اگر محل را به جوانه های چشایی خود را دیوانه آن است که در این لیست!

شام توسط Heston Blumenthal

اولین افسانه ای هستون بلومنتال سرآشپز رستوران برای باز کردن در خارج از انگلستان است. کمی کمتر “آلیس در سرزمین عجایب” از چربی اردک اما این محل را منفجر the living daylights از شما با آن نفس, محل, شگفت آور, براق, دکور و توجه به جزئیات کوچک. منوی لذیذ است راه رفتن را از طریق تاریخ از سلیقه در غذا. و مثل همیشه هستون نا امید نمی کند یک بیت ساخت این یکی از بهترین رستوران ها در ملبورن

غذاهای اروپایی

آدرس: 130/8 Whiteman St سوتبنک ویک 3006, استرالیا

تلفن:+61 3 9292 5779

Vue de Monde

شانون بنت شگفتی خوری قرار دارد در 55 طبقه از ریالتو. Vue de Monde یک نیروگاه دیگر از بهترین رستوران ها در ملبورن. تکمیل نفس نمای 360 درجه است تیره و براق طراحی داخلی رستوران.

نمایش بزرگ نیست فقط آنچه Vue de Monde را ارائه کرده است تئاتر وعده غذایی خواهد بود یکی از کسانی که تجربه آن را در دهان خود را پس از آن.

آدرس: 55, ریالتو, برج 525 Collins St, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن:+61 3 9691 3888

آشپزی: استرالیا معاصر

Minamishima

“ملبورن بهترین سوشی” که ادعا شده توسط زمان را لاریسا Dubecki. دیگر نامزد از لیست ما در بهترین رستوران ها در ملبورن Minamishima. Minamishima رستوران که در خدمت omakase از آشپز کویچی Minamishima. هیچ یک-la-منوی اختیار است; omakase بدان معنی است که آشپز شما را در الطعام بازحمت حرکت کردن. و پسر است کویچی Minamishima بزرگ در آن است. محل بسیار صمیمی با یک نوار که در آن آشپز به صورت جداگانه در خدمت صندلی در نوار بلند. اگر شما می خواهید به تصویر Minamishima فکر می کنم ظریف انجام نگرفته دکور سنتی فکر می کنم, فکر می کنم در خاطر و فکر می کنم خوشمزه است.

نشانی: 4 خداوند St, Richmond, VIC, 3121, استرالیا

تلفن: +61 3 9429 5180

غذاهای ژاپنی سوشی

آتیکا

وجود دارد بسیار هوشیار و فروتنی احساس به این ادعا ساختمان که در خدمت برخی از بهترین مواد غذایی در جهان است. از دور شما نمی توانید می گویند که این یکی از بهترین رستوران ملبورن را ارائه کرده است اما Attica می رود یک گام بیشتر است. این رتبه به عنوان یکی از 50 بهترین رستوران ها در جهان است. کل رستوران بازتاب گرم زمینی تن. فضای صمیمی که سه شنبه شب آشپز جدول و بن Shewry نگرش روشن عهد به این واقعیت است که حتی بعد از این همه شهرت و مواد غذایی می آید برای اولین بار در آتیکا.

آدرس: 74 Glen Eira Rd Ripponlea ویک 3185 استرالیا

تلفن: +61 3 9530 0111

آشپزی: استرالیا معاصر است.

MoVida

فرانک Camorra را MoVida رستوران مسئول با شهر شیفتگی مدرن تاپاس اسپانیایی. چه بود در آن ابتدا یک بازی گاه به گاه tapas bar در حال حاضر تبدیل به یکی از بهترین رستوران در ملبورن که در آن رزرو مورد نیاز است و اغلب ماه در پیش است. شکاف سمت چپ توسط گاه به گاه نوار است که در حال حاضر با خواهر MoVida درب بعدی. منو از tapas و racion طراحی شده است به اشتراک گذاشته شود اما نمی تواند انجام دور به راحتی. ترک برخی از اتاق را برای دسر به عنوان آنها فقط به عنوان شگفت انگیز است.

آدرس: 1 Hosier Ln, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن: +61 3 9663 3038

آشپزی: اسپانیایی

گل درام

اغوا کننده محیط بسیار کارآمد و به ظاهر طراحی خدمات و آنتونی لیو بی انتها را ارائه کانتونی را کشیده اند این 40 سال, موسسه با تغییر بار, دو, رکود, عصر دیجیتال و گل درام هنوز باقی مانده است یکی از بهترین رستوران در ملبورن. و البته اردک پکن یکی از بهترین ها در شهر و ارائه آن بی همتا است. این رستوران شده است revitalised با تشکر از تلاش های جیسون لیو با گرفتن آن را به صورت آنلاین و تجدید نظر در منو.

آدرس: 17 بازار Ln, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن: +61 3 9662 3655

آشپزی: چینی

جزیره پرنس ادوارد مدرن

جزیره پرنس ادوارد, مدرن, مارک بهترین آفرینش – یکی از مهمترین و بسیار مورد توجه سرآشپزها در کشور است. جزیره پرنس ادوارد, مدرن قرار دارد در سابق اداره پست, نوسان بین رسمی و گاه به گاه. اداره پست شده است redecorated شبیه به ’70s, west coast, امریکا با مقدار زیادی از چوب و سنگ مرمر و شیشه است. منوی ساخته شده است بر بازار تازه و فصلی تشکیل دهنده. جزیره پرنس ادوارد, مدرن, باز است و روزانه یک نوار منطقه که آنها نمی خواهد اجازه دهید به شما کتاب و وجود دارد یک اتاق غذاخوری برای ناهار و شام است که شما احتمالا باید.

آدرس: Sofitel جلوخان و 45 Collins St, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن: +61 3 9654 8545

آشپزی: مدرن اروپایی

Kappo

زمان رتبه بندی Kappo به عنوان یکی از بهترین رستوران های جدید در ملبورن. این صمیمی امر از حدود 30 کرسی خوشه در اطراف نوار دیگری است omakase رستوران. به رهبری توسط آشپز Kentaro Usami, Kappo است در مورد بیش از شمارنده مواد غذایی و تعامل بین آشپز و مشتری است. منو با تمرکز بر کوه, سبزی, آشپزی, ماهی, و, بسیار کمی گوشت قرمز و شکسته است به یک و پنج و هفت و یا نه البته وعده غذایی. Kappo است و تمام آیین و خویشتن داری دقت و تواضع و نه تنها خراشیده جدول.

آدرس: طبقه همکف 1 فلیندرز Ln, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن: +61 3 9639 9500

آشپزی: ژاپنی معاصر استرالیا

کاتلر و شرکت.

کاتلر و شرکت. ایجاد dynamic duo – آشپز اندرو مک کانل و معمار پاسکال Gomes-McNabb. آنها تبدیل به یک فلز کاری کارخانه به ظریف و ساده رستوران ناهار خوری خوب – یکی از بهترین ها در ملبورن – که در آن دکور هرگز متوقف به لطفا و مواد غذایی هرگز متوقف به مات کردن. مک کانل شور به صورت استثنایی و غیر معمول تولید است به خوبی منعکس شده در استخوان رستوران. و اگر رستوران ناهار خوری خوب آن است که بسیار در دسترس; شما روبرو می شوند یک طیف از مردم ناهار خوری کنار.

آدرس: 55-57 گرترود خیابان فیتزروی ویک 3065 استرالیا

تلفن: +61 3 9419 4888

آشپزی: مدرن استرالیا

Tipo 00

Andreas Papadakis گذشته دیده می شود در آشپزخانه Vue de Monde آمده است تا با “یکی دیگر از نوار پاستا در ملبورن”. اما Tipo 00 “فقط یکی دیگر از نوار پاستا”? قطعا آن را در صدر زمان لیست بهترین رستوران جدید در ملبورن. Wading را از طریق جمعیت از naysayers این مشترک تبدیل شده است و یک مثال از اینکه چگونه پاستا درست انجام شده است. اما از آن است که بیش از فقط یک نوار پاستا. منو تا به برخی از الهی مجموعه ای از برق به عنوان به خوبی. این نقطه کوچک در کمی Bourke خیابان کشیدن شما دوباره و دوباره.

آدرس: 361 کمی Bourke St, Melbourne VIC 3000 استرالیا

تلفن: +61 3 9942 3946

که آن را در حال حاضر – اما به یاد می آورد که در این لیست است که در هیچ منظور خاص است. ما خوشحال به شنیدن در مورد تجارب خود را در رستوران ها در این لیست و همچنین پیشنهادات خود را در مورد کدام یک از مورد علاقه خود را به مفاصل شما نیاز به بر روی آن! بنابراین مطمئن شوید که به نظر و رای این مکان به طوری که ما می توانیم نگه داشتن به روز رسانی وضعیت از بهترین رستوران ها در ملبورن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *