یادگیری به آغوش به تمسخر بودن Homeschool خانواده

[ad_1]

من به تازگی در سراسر یک فروم پست در یک homeschool فروم از یک مادر پریشان تضاد در مورد بهترین روش عمل برای کودک خود را. کودک به تازگی تشخیص داده شده است با ترکیبی از خواندن و نوشتن و graphlexia. منطقه مدرسه بود و نه مفید بودن و یا درک او. مدرسه پاسخ فوری بود که کودک برگزار می شود پشت یک سال و یکپارچه به ویژه ed کلاس.

به حداقل می گویند, مادر وحشت زده شد. من می توانید تصور کنید که والدین اغلب در پاسخ به ناتوانی در یادگیری و یا دیگر معلولیت با انکار و یا خود را سرزنش. این خاص بود کاوش ایده کشیدن فرزند خود را از مدرسه و شروع کردن مسیر از homeschool اما تا به حال مواجه می شوند قوی واکنش های منفی از خانواده و دوستان در مورد طرح خود را. استدلال از عزیزان رفت و چیزی در امتداد خطوط از “شما باید اجازه دهید حرفه ای رسیدگی فرزند خود را, آنها باید آموزش مناسب و می دانید که چگونه برای مقابله با ناتوانی های یادگیری, شما احتمالا نمی تواند آماده شده را در چنین یک چالش است.” نگه داشتن در ذهن این مادر بود که با توجه به تلاش مدرسه در منزل باقی مانده از سال بود که تنها چند ماه. نگرانی اصلی او این بود که او خواهد برگشت ناپذیر ظرف غذا کودک خود را در این مقدار کوتاه از زمان.

من احساس می کنم این درد پدر و مادر و تنها می توانید تصور کنید که در برخورد با چنین مسئله است. من شده اند با برکت کودکان سالم که تنها می تواند تشخیص داده و با خفیف تا ناتوانی در یادگیری در یک روز واقعا بد با یک واقعا شپشو ،

من فکر می کنم مهم ترین نکته به آدرس در اینجا ایده این است که شما نمی خواهد پیچ فرزندان خود را با تلاش مدرسه در منزل برای یک دوره کوتاه از زمان. کودکان و نوجوانان انعطاف پذیر و جاذب. آنها گزاف گویی زمانی که شما رها کردن آنها را و آنها را حفظ کسب اطلاعات بیشتر از شما انتظار می رود و یا هرگز واقعا می دانیم. گذشته از آن اگر شما به خوبی معنای عاقل پدر و مادر در تلاش برای ایجاد یک تفاوت مثبت در زندگی فرزند خود را شانس هستند خوب است که شما را موفق تر از یک غریبه است که یک اتاق پر از سایر دانش آموزان برای مقابله با. حتی اگر شما سقوط تخت در چهره خود را از آموزش دیدگاه شما هنوز هم انجام بسیاری از چیزهای دیگر درست است. و شما در حال ساخت یک ارتباط با کودک خود و نشان دادن آنها چگونه بود فداکارانه. آموزش در حال تحول است, هنر و مدارس به طور معمول در پیاده سازی استراتژی های جدید که کار نمی کنند بنابراین در حقیقت آنها واقعا بهتر از یک آزمایش اشتباه رفته است.

بیایید واقعا بررسی حرفه ای معلمان. فنلاند دارای یک برنامه رقابتی برای ورود به آموزش برنامه های. آنها همچنین خود را پرداخت معلمان واقعیت است که نزدیک به واقعیت مقدار که معلمان در ایالات متحده آمریکا پرداخت می شود. فنلاندی معلمان بسیار خوبی در نظر گرفته و بسیار تحصیل کرده. آنها می خواهند به معلمان و آنها باید خود را به اثبات فداکاری و ارزش درآمد وضعیت “معلم”. به دلیل این سطح از حرفه ای فنلاند مدارس می شود و تقریبا در همه افراد.

اجازه دهید من پرت شدن به مدرسه آمریکایی سیستم. معلمان به سختی پرداخت دستمزد زندگی می کنند در بسیاری از مناطق و به طور مداوم زندگی می کنند با تهدید اخراج. نه به ذکر است که در بسیاری از مناطق درجه ای است که حتی نمی مورد نیاز برای آموزش. بسیاری از معلمان آمریکایی تا پایان در شغل خود به طور پیش فرض و ضرورت برای یک شغل انتخاب نیست. ویژه معلمان آموزش و پرورش معمولا یک برش بالاتر از بقیه هستند و برای پرداخت های اضافی خود را آموزش و گواهینامه اما هنوز هم تقریبا در سطح آنچه انجام فنلاندی معلمان پرداخت می شود.

این درد مرا برای آمدن به تحقق است که بسیاری از مربیان آموزش کشور ما ذهن جوان محصول به طور پیش فرض وضعیت و یا انتخاب بر اساس ضرورت به صورت سریع و آسان برای به دست آوردن کار. به منظور موفقیت ما نیاز به معلمان اختصاص داده شده که واقعا پرشور در مورد موضوعاتی که به آنها آموزش دهد.

لطفا دچار سوء تفاهم نیست همه از این است که می گویند وجود ندارد بارهای از معلمان خوب در خارج وجود دارد. آموزش توضیح داده شده است به عنوان شریف ترین حرفه, من می خواهم برای دیدن بیشتر به خوبی در نظر گرفته بسیار بیشتر جبران می شود و رقابتی تر است.

کاملا احتمالا مهم اخلاقی این داستان این است که homeschool خانواده شما نه تسلیم به قضاوت دیگران. Homeschoolers معمولا مورد تمسخر خاص و قضاوت مردم در تمام جنبه های زندگی. ما باید از این استفاده می شود به خانواده ما قوی تر و پیدا کردن مردم است که پشتیبانی خانواده ما ماموریت. وجود گروه های متعدد وجود دارد و حدود 2.1 میلیون homeschoolers در ایالات متحده در سال 2001. گذشته از تمسخر و متوجه است که شما در حال ساخت یک انتخاب است که مفید برای خود و خانواده آن نباید توجه به آنچه دیگران فکر می کنم.

من هیچ ایده چه چیزی این مادر به پایان رسید تا انجام با او کودک است و من واقعا نمی تواند به طور کامل درک وضعیت او و یا او را در سطح درد و یا نگرانی, اما من امیدوارم که او به رسمیت شناخته شده است که homeschool پتانسیل را دارد که یک ابزار بسیار قدرتمند در تلاش خود را برای آموزش فرزند خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.