گزینه های برای ریزش مو

[ad_1]

دست دادن مو می تواند عمده تاثیر عاطفی و باعث غم و اندوه بسیار در دراز مدت است. مطالعات نشان می دهد که ادراک از طاسی و یا ریزش مو مردان نسبت به مردان است که موهای این است که آنها کمتر جذاب فیزیکی کمتر قاطعانه کمتر موفق می باشد. اگر چه ریزش مو در زنان است که به عنوان مشترک به عنوان آن را در مردان, آن همچنین می توانید نتیجه را در همان برداشت کمتر جذاب کمتر موفق می باشد.

غیر طبیعی ریزش مو به نام ریزش مو. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف ریزش مو از جمله مردانه ریزش مو آلوپسی آره آتا و پس از زایمان ریزش مو. مردانه ریزش مو ناشی از ژنتیک و سن و تغییرات هورمونی است. در مردان این است که شناخته شده به عنوان طاسی الگوی مردانه که معمولا به پیشرفت آشنا به شکل نعل اسب ، در زنان آن را نشان می دهد به عنوان یک تعمیم نازک شدن بیش از کل تاج منطقه است.

آلوپسی آره آتا مشخص ناگهانی سقوط از مو در تکه های دور یا طاسی در نقاط. آن را می تواند رخ دهد در پوست سر و یا هر جای دیگری در بدن است. این یک بیماری خود ایمنی است که باعث آسیب فولیکول های مو به اشتباه مورد حمله یک فرد سیستم ایمنی بدن خود. آلوپسی آره آتا معمولا با یک یا چند کوچک دور, صاف, تکه های طاس روی پوست سر می توانید پیشرفت خود را به کل از دست دادن مو.

پس از زایمان ریزش مو که ریزش موی موقتی که زنان تجربه می تواند در نتیجه گیری از بارداری است. معمولا چرخه رشد مو را در عرض یک سال پس از نوزاد متولد شده است.

وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف برای افراد مبتلا به ریزش مو امروز. یک دارو است. محبوب موضعی دارو ماینوکسیدیل است که در گیشه به فروش می رسد. مینوکسیدیل است به پوست سر استفاده شود دو بار در روز و می تواند موثر باشد برای برخی از. نیز وجود دارد نسخه دارو برای مردان است که ممکن است موثر تر از مینوکسیدیل. اما بسیاری از داروهای تجویزی داروها دارای عوارض جانبی مانند افزایش وزن و از دست دادن عملکرد جنسی.

گزینه دوم این است که پیوند مو عمل جراحی است. پیوند, همچنین شناخته شده به عنوان مو شاخه, شایع ترین موی دائمی جایگزین روش. در این روش یک بخش کوچک از موهای برداشته شده از منطقه که در آن وجود دارد مقدار زیادی از مو. کل فولیکول مو برامدگی نوک دار و لامپ برداشته شده است و پیوند به محل جدید. هزینه های معمولی برای این نوع عمل جراحی در محدوده از $8,000-$20,000 و تا.

گزینه سوم این است که استفاده از کلاه گیس toupees مو, بافت مو ضمیمهها مو و یا یکپارچگی. کلاه گیس و toupees می تواند سفارشی طراحی شده یا با استفاده از موی انسان و یا مصنوعی ، آنها یک راه طولانی آمده اند و می توانید بسیار طبیعی ، بافت مو شامل دوخت تکه از انسان و یا موهای مصنوعی به موهای طبیعی برای ایجاد یک فولر, مو بلند, سبک نگاه. ضمیمهها مو شبیه به بافت مو از آنجا که شما در حال اتصال انسان و یا موهای مصنوعی به موهای طبیعی. به جز ضمیمهها مو متصل هستند توسط یکی از چندین روش مختلف با استفاده از چسب locs لینک یا کلیپ. مو یکپارچگی سفارشی طراحی شبکه با مو متصل شده و یا حتی انسان ساخته شده از پوست با مو متصل هستند که متصل به طور معمول با استفاده از درجه پزشکی چسب به طور مستقیم به پوست سر برای ایجاد یک فولر ،

وجود دارد می تواند عوارض مو با بافت, اکستنشن مو و مو یکپارچگی. اگر آنها متصل به درستی آموزش دیده متخصص مد مو ریزش مو وضعیت مشتری می تواند بدتر شده و در نتیجه ریزش مو دائمی با پسوند مو طبیعی مو. مشورت با حرفه ای آموزش دیده متخصص مد مو که دارای تجربه با مو از دست دادن موقعیت ها.

در ریزش مو ممکن است که عمده تاثیر عاطفی در بسیاری از مردم است. اما به عنوان پیشرفت تکنولوژی وجود دارد بسیاری از گزینه های بیشتر برای مردان و زنان مبتلا به ریزش مو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.