که در زمان من پول توسط رابرت تی Kiyosaki – نقد و بررسی کتاب

[ad_1]

عنوان و نویسنده: که در زمان من پول توسط Robert T. Kiyosaki

خلاصه ای از مطالب:

این کتاب توسط نویسنده از یک سری از محبوب ثروت کتاب ابتدا با ثروتمند پدر فقیر پدر در سال 1997. نویسنده هدف این است که به مردم آموزش اصول اساسی موفقیت و ثروت ساختمان. در این کتاب Kiyosaki کنسانتره سرمایه گذاری.

در قسمت اول او سوال می پرسد “چه باید سرمایه گذاری در” از دیدگاه تعدادی از مالی ديدگاه از جمله دامداران مالیات مشاوران و بانکداران و قماربازان ،

در علاوه بر این به بینش ارائه شده توسط Kiyosaki شما خواهد شد پیدا کردن یادداشت های خود را از شرکت-نویسنده Sharon L., بندگی, CPA. , بندگی نویسندگان بسیاری از Kiyosaki کتاب فراهم می کند و برخی از سخت هسته مشاوره مالی به گوشت گاو تا برخی از Kiyosaki بیشتر اصول کلی.

این کتاب شامل برخی از رفع اشکالات اما به عنوان یک خود مدل دهید آموزش Kiyosaki بدون شک خواهد استدلال می کنند که تکرار ضروری است به آموزش و پرورش و نمی توانم مخالف است. از آنجا که بسیاری از خوانندگان تنها مطالعه یک کتاب یک بار به جای مطالعه آن در طول زمان تکرار ممکن است یک نقطه قوی است.

وجود دارد به طور کلی دو از مکاتب اصلی به صورت میانگین سرمایه گذاران: یا سرمایه گذاری به تدریج و به طور پیوسته در طول زمان و با استفاده از قدرت سرمایه گذاری دراز مدت برای ایجاد ثروت یا سرمایه گذاری با خطر بیشتر اما بازگشت بیشتر با استفاده از پیچیده تر روش سرمایه گذاری. Kiyosaki می افتد در گروه دوم است. او belittles دلار هزینه averaging و به اصطلاح “آهسته سرمایه گذاری” و نوید “پول سریع”. به عنوان شما ممکن است حدس می زنم این خرس برخی از احتیاط. مردم را مقدار زیادی از پول به سرعت در بازارهای مختلف اما هرگز بدون یک سطح بالاتر از خطر. Kiyosaki که بالند در مورد شخصی خود را شکست مالی و ورشکستگی استدلال می کند که در معرض خطر بیشتری است که ارزش آن بیش از حد به معنی احتیاط بیش از حد کمی بازگشت. در این راستا یکی باید همیشه وزن مشاوره خود را با دقت.

احتیاط: نه نویسنده خبره مشاور مالی. آنها فراهم نیست و مستقل از سطح مهارت خود را در سرمایه گذاری و یا شخصی خود را عملکرد است.

قابلیت خواندن/نوشتن با کیفیت:

همانطور که با تمام کتاب های خود را در یکی از این نوشته شده است به خوبی و آسان به دنبال. او با استفاده از زندگی واقعی تصاویر و آسان به درک ریاضی برای نشان دادن اعداد.

یادداشت نویسنده:

Robert Kiyosaki و شارون, بندگی هستند نویسندگان که تیمی در تعدادی از کتاب ها در مورد سرمایه گذاری و ایجاد ثروت است. کتاب های خود را با هدف تازه کار, کسی که نیاز به یادگیری اصول اولیه در مورد چگونه ثروت ایجاد شده است.

انتشار اطلاعات:

که در زمان من پول توسط Robert T. Kiyosaki با Sharon L., بندگی, CPA. Copyright 2004 توسط Robert T. Kiyosaki با Sharon L., بندگی. منتشر شده توسط تایم وارنر کتاب.

امتیاز برای این کتاب

امتیاز کلی برای کتاب: خوب

سبک نگارش: آسان به دنبال.

سودمندی: مفید به عنوان یک آغازگر در سرمایه گذاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.