کلکته حراج – یکی دیگر از جنون مارس استخر

[ad_1]

اگر شما جدی در ورزش فن نسبتا جدی قمار باز و یا کار در برخی از جنبه بالا, سرمایه گذاری, شما ممکن است شنیده ام دوستان خود و یا همکاران لگد زدن در اطراف اصطلاح “کلکته حراج” به خصوص اگر آن را به “جنون ماه مارس” هم (من آمد در سراسر کلکته حراج در طول تحلیلگر سال در I-بانکی). شیطان آنها صحبت کردن در مورد شما بپرسم ؟ کاملا به سادگی یک کلکته حراج است حراج هر اتفاق می افتد هند در شهر کلکته. شوخی! (خوب, نوع, چرا که از لحاظ فنی است که یک تعریف صحیح). در جهان از قمار ورزشی, Calcutta مزایده به طور کلی مراجعه به یک قمار استخر که در آن کسانی که “خرید” تیم (بازیکنان اسب و غیره.) در یک حراج به سبک فرمت (من چشم پوشی نمی کند قمار برای پول واقعی است. سرمایه در این مقاله اشاره به خیالی بودجه و یا “امتیاز”). ساده ترین راه برای توصیف و درک این است که نگاهی به رایج ترین و مدرن روز مثال: مردان کالج بسکتبال مسابقات است. در اینجا مروری بسیار کوتاه:

1. حراج زمان و محل انتخاب شده

2. از آنجا که تیم 64 (من می دانم, من می دانم…65 با بازی در بازی) وجود خواهد داشت 64 تیم برای حراج

3. تیم آمده تا برای حراج در یک جهت تصادفی

4. کسانی که تازه شروع مناقصه برای این تیم در حال حاضر در مزایده بلوک. به منظور برای یک شرکت کننده به “خود” داده شده و تیم او باید بالاترین پیشنهاد در پایان دور مناقصه

5. وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد تیم ها پیشنهاد می خرید

6. تعداد بازی یک تیم برنده در مسابقات تعیین درصد گلدان مالک تعلق می گیرد (در اوایل دور برنده ارزش بسیار کوچکتر % از مجموع گلدان بعد از آن دور برنده)

که اساسا آن را برای معانی از حراج. برای تلفن های موبایل ساده است ، به خوبی در نظریه آن است که, در واقع, اما, کلکته, مزایده های بسیار پیچیده و شامل یک معامله بزرگ ارزیابی کار (به همین دلیل است که آن چنان محبوب با بانکداران سرمایه گذاری, صندوق های تامینی تحلیلگران P/E تحلیلگران وکلا و هر کس دیگری درگیر در ارزیابی کار). اگر یک کلکته-سبک حراج برای تلفن های موبایل جالب برای شما نگه داشتن خواندن.

یک مرور کلی مفصل از کلکته مزایده

حالا که شما می دانید اصول اولیه یک کلکته حراج اجازه می دهد به شیرجه رفتن کمی عمیق تر. من خواهد شد در حال حاضر این مثال با استفاده از یک مردان بسکتبال کالج کلکته یک بار دیگر (به خاطر داشته باشید این اطلاعات فقط به عنوان قابل اجرا به هر ورزش دیگر…فوتبال حرفه ای بسیار رایج است کلکته فرمت و همچنین).

پس کلمه است که مردان بسکتبال کالج کلکته است که تشکیل شده است در دفتر خود / مدرسه / گروهی از دوستان است. اگر شما علاقه مند به شرکت اولین چیزی که شما نیاز به کشف کردن که چگونه بزرگ, استخر, اندازه هدف قرار داده است به (و یا اگر شما در حال سازماندهی چقدر بزرگ شما می خواهید آن را به). برآورد حجم کل استخر یک جزء حیاتی برای موفق بودن در کلکته. شما نمی خواهید به صرف اکثریت از شما سرمایه در یک تیم تنها برای پیدا کردن که که تیم نشان دهنده 50% از کل گلدان. شما همچنین می خواهید برای تعیین ٪ پرداخت هر یک از برنده شدن در یک دور.

برای مثال اگر یک تیم شما خود را برنده دور اول بازی تنها ممکن است ارزش 0.5% از مجموع گلدان. اگر آنها به برنده شدن در این مسابقات نهایی که پیروزی ممکن است ارزش گفتن 10 درصد از گلدان. این مهم است به درک که کل مقدار شما صرف در خود تیم است نه یک بازنمایی صحیح از خود را در خطر سرمایه است. دلیل این است که تنها راه شما می تواند از دست دادن 100% از سرمایه خود را اگر هیچ یک از تیم خود را برنده بازی تنها بازی است که اگر شما برای مشق شب خود را فوق العاده سناریو بعید است. اگر شما مایل به از دست دادن مقدار داده شده شما باید مایل به صرف یک مقدار مناسب و معقول تر است که در تیم های خود را.

بعدی خود و مهم ترین گام این است که برای انجام برخی تحقیقات در این تیم که برای آن شما خواهد شد و مناقصه است. راه مردم رویکرد این مرحله شدید متفاوت است. برخی از مردم با تکیه بر یک “حدس”. دیگران با تیم وفاداری – به عنوان مثال من به مدرسه رفتم X, بنابراین من باید به خود آنها و یا من عاشق این تیم طلسم و می خواهید به ریشه برای تیم خود. آخرین گروه از مردم و به طور کلی موفق ترین رفتار پیچیده تجزیه و تحلیل آماری با استفاده از پیچیده اکسل مدل. آخرین گروه قادر است به روش حراج در ترین هدف راه ممکن است به عنوان آنها آرزوی به نسبت “عادلانه” ارزش برای تیم است. این رویکرد من را و آن را ثابت کرده است کاملا موفق است. در حال حاضر که شما تعیین کرده اند چه تیم شما می خواهم به خود را حراج آن زمان.

حراج به طور کلی انجام شده در فرد در یک مجموعه ای از زمان و مکان است. قوانین مزایده باید به وضوح از قبل (به عنوان مثال چگونه به سیگنال شما می خواهید به پیشنهاد, چه مدت بعد از آخرین پیشنهاد شما خیال مناقصه بسته و غیره.) برای جلوگیری از هر گونه درگیری. هر تیم خواهد بود قرار داده تا برای حراج تا زمانی که همه به فروش می رسد (در برخی از مزایده های 13-16 دانه ها بسته بندی شده به عنوان یک تیم). بیایید می گویند شما برنده شدن در این تیم به شما می خواستم. چه در حال حاضر ؟

پس از حراج پیچیده شده است و شما باید تیم خود را, بسیاری از کار سخت است اما سرگرم کننده است فقط آغاز است. این چیزی است که باید آن را احساس می کنم مثل به مالک یک ورزش حرفه ای تیم! شما خواهد بود ریشه برای تیم شما خود را سخت تر از مدرسه شما فارغ التحصیل از (یا در حال حاضر حضور به عنوان مورد ممکن است). این یک انفجار! همچنین شما می خواهد پیدا کردن خود را به روز رسانی خود را تجمعی بردن و تلاش برای کشف کردن که چگونه بسیاری از برنده شما نیاز به شکستن حتی.

اگر شما شرکت شما بدون شک خواهد بود قلاب!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *