کف و سقف جاذبه و واقعیت

[ad_1]

واقعیت نمی توان اجتناب کرد. این یک قانون است مانند گرانش شتاب و یا کاهش. واقعیت کنترل می شود اما آن را نمی توان اجتناب کرد و در هر راه. بار وجود دارد که من خیلی دوست دارم به تغییر قانون را با توجه به آنچه من در تلاش برای انجام صرفا. من می دانم که واقعیت اجتناب ناپذیر است و به عنوان گیره کاغذ در حال سقوط در جدول زیر نرمال گرانشی شرایط زمین است. که همه من می توانید شروع این مقاله با.

هر فرد دارای یک واقعیت در زندگی من ذکر شده در بالا که در آن آنها می توانند برنده یا از دست دادن آنها فقط باید برای رفتن با آن. همچنین معجزه اتفاق نمی افتد و دریای سرخ نمی بخشی ، به قول قرن نوزدهم سرمایه Jay Gould در این پدیده: “کامل سفته بازان کامل قمار باز اگر شما باید بدانید که زمانی که به در آمده است; مهم تر او باید بدانید که برای باقی بماند; و مهم او باید بدانید زمانی که به خارج هنگامی که او در است.” موفقیت در یک کاملا واقع بینانه وضعیت تنها می آید از طریق این پدیده که در قول و نه در هر راه دیگر. تلاش برای بدست آوردن آنچه شما می خواهید از طریق “واقعا” خیانت همیشه در نهایت ناامید کننده در برخی از سطح. واقعی میانبر روش آمده از طریق رفتن را از طریق آن را آگاهانه و به دنبال واقعی راه های بهتر از طریق کار در آن را ندارند. پشتکار و پشتکار معمولا تنها راه از طریق همان چیزی است که من در واقع قرار دادن چهارم, همه چیز بازی شما عمیقا در سطح شخصی.

دونده ماریون جونز متوجه این پس از وی به استفاده از مواد مخدر افزایش عملکرد و “به فروش می رسد روح او” به “برنده همه چیز را”. همین کار را با لنس آرمسترانگ دوچرخه سوار. من نقطه ؟ هیچ کس واقعا آسان طرح بدون “واقعا” خیانت به نحوی و حتی زمانی که “موفق” آن را گرفتن تا با شما مثل یک بد قسمت از “ستوان کلمبو” کارآگاه تلویزیونی راز سری فیلم در اواخر قرن بیستم. در “راه” است که راه را به نهایی مشکل شما نمی تواند فرار. اما راه را برای یک راه حل واقعی پایین می آید به اعتراف به واقعیت به طور کامل و کار با آن را به جای تلاش برای تقلب و دور با آن در حالی که برای. من نزدیک به پایان این مقاله با نقل قول دیگر توسط Jay Gould در مورد وال استریت: “هیچ انسان می تواند کنترل وال استریت. وال استریت است که مانند یک اقیانوس پر از پیچش و جریان. چیزی که برای انجام شده است به سازمان دیده بان آنها را به ورزش یک کمی عقل سلیم و افول از حدس و گمان به در آمده است.” و من قول که نقل قول با قابلیت اجرا در معنی به این مقاله: “هیچ فرد می تواند کنترل واقعیت است. واقعیت این است که مانند یک اقیانوس پر از پیچش و جریان. چیزی که به انجام است آنها را به ورزش یک کمی عقل سلیم و افول کار و یا حدس و گمان به در آمده است.” این است که چگونه من آن نگاه واقعا و همیشه. هیچ معجزه ای در اینجا. فقط آگاهانه درک و به خاطر سپردن خودم به یاد من محدودیت و کار صادقانه در آن است. این است که در کف و دیوار و سقف. خانه از آن همه برای من.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.