کاشت مو به روش و اهمیت انتخاب یک تجربه جراح مو

[ad_1]

ممکن است برای خلاص شدن از طاسی?

یک فرد با نازک یا بدون مو تحت مقدار زیادی از استرس و خجالت است. او نمی خواهید به بیرون رفتن در مردم از ترس مردم را به آنها میخندند. طاسی و یا کاهش می یابد مو یک مشکل مشترک در هر دو مردان و زنان است. اما خبر خوب این است که در حال حاضر آن است که ممکن است برای خلاص شدن از طاسی با یک عمل جراحی است.

کاشت مو در مقابل پوشیدن کلاه گیس

بسیاری از شما ممکن است باور پوشیدن کلاه گیس گزینه خوبی است بیش از یک پرهزینه مو عمل جراحی است. اما مشکل اصلی با کلاه گیس است که آنها را نگاه خوب به عنوان طبیعی به دنبال. دوستان و همکاران خود را به راحتی پیدا کردن حقیقت و در نتیجه غرق کردن خود عزت نفس و اعتماد به نفس. بنابراین شما می توانید برای کاشت مو به طبیعی ترین نتیجه است.

انتخاب بهترین جراح

کاشت مو بسیار ظریف و روش وقت گیر. شما باید مشورت با تجربه و معتبر مو جراح است که انجام موفقیت آمیز عمل جراحی قبل از. او را با صبر و حوصله گوش دادن به مورد خود را از طریق تاریخچه پزشکی شما را بررسی کنید زمان بیماری و پیشنهاد یک روش است که بهتر است برای از بین بردن طاسی خود را به طور دائم. در حالی که شما ممکن است بسیاری از جراحان امیدوار کننده بهترین درمان در منطقه شما باید انتخاب کنید یک جراح تنها پس از رفتن را از طریق سطح خود را از تجربه. برای مثال برای چند سال او در حرفه پزشکی? آیا او قادر به انجام گرافت FUE درمان ، چقدر این روش هزینه ؟ شما باید پاسخ به این سوالات را قبل از انتخاب یک جراح.

روش برای انتخاب کردن

وجود دارد دو نوع اساسی از پيوند – FUT (فولیکولی واحد پیوند مو) و FUE (فولیکولی واحد استخراج). در مورد FUT درمان, جراح خود را حذف مو از اهدا کننده نوار در حالی که در روش FUE جراح را حذف مو یکی یکی به طور مستقیم از منطقه دهنده مو فولیکول توسط فولیکول. او را در پیوند به کندن موهای خود را نازک شدن يا طاس.

آن است که تنها خوب متخصص جراح که با استفاده از دولت از هنر روش را به شما بدهد مو و یک ظاهر جوان. او توصیه می کند بهترین نوع درمان برای تولید طبیعی ترین نتیجه است. کلینیک مراجعه شما نه تنها باید پزشکان با تجربه بلکه دوستانه و مراقبت از کارکنان.

روند دردناک است ؟

اگر چه ما سر یک دختر زیبا منطقه حساس و بسیار ایده از هر گونه کاهش در سر ممکن است ترسناک و در عین حال جدید روش های پیشرفته امروز را به روش کمتر دردناک تر و راحت تر. جراح خود را به بی حسی موضعی برای بی حس منطقه که در آن آنها خواهد گیاهی دهنده مو. من می دانم که تعداد کمی از مردم است که تحت عمل پیوند و به آنها گفت: آنها را تجربه نکرده هر گونه درد یا ناراحتی در همه. شما می توانید به صورت پیشرفته فولیکولی واحد درمان که در آن شما خواهد بود آماده برای ترک خانه در همان روز عمل جراحی صورت گرفت. اگر شما را انتخاب فیوز روش شما نمی خواهد نیاز به هر گونه بخیه.

چقدر هزینه های جراحی?

معمولی جایگزینی مو ممکن است طیف وسیعی از 3500 $-$20,000 در هر جلسه بسته به اینکه چقدر خوب است که خود را جراح چگونه بسیاری از گرافت شما نیاز دارید و غیره. واحد فولیکولی استخراج درمان بسیار پرهزینه و فقط یک متخصص می تواند آن را انجام دهد. در حالی که قیمت FUE پیوند ممکن است در هر نقطه از محدوده $7- $12 دلار FUT روش نیاز شما را به پرداخت نزدیک به $4-7 هر گرافت. مسئول پیوند است با این حال ارزان تر در کشورهایی مانند هند است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.