کار در خانه – 7 شخصی شخصیت است که شما نیاز به موفقیت

[ad_1]

فرصت برای کار از خانه است و بسیار پرطرفدار. به ویژه در میان مادران که می خواهند به خانه با کودکان خود. تجربه من از بچه کارآفرینان ساخت کسب و کار خود را به من آموخته است که مشترک وجود دارد صفات شخصیت است که کمک به بچه تبدیل شدن به موفق به عنوان آنها سعی کنید دست خود را در حال اجرا یک کسب و کار خانه. تمام 7 از اینها باید صفات. شما نمی تواند موفق باشد و بدون آنها.

نظم و انضباط– این است که توانایی خود را به یک فرمان و به دنبال از طریق. موفق مادرم که کار از خانه کار بسیاری از ساعت. آنها کار را از طریق شب در حالی که در تعطیلات و حتی زمانی که در ماشین نشسته استخر خط.

خطر مصرف– هیچ تضمینی وجود ندارد در کسب و کار (یا زندگی). برای موفق شدن شما این تشخیص و پیگیری به هر حال.

مهارت های مردم– توانایی گرفتن همراه با مردم تمایل لطفا بدون از خود گذشتگی تمرین صبر و گوش دادن با دقت.

اعتماد به نفس– شما باید این باور در شما حتی زمانی که دیگران ندارند. حمایت از خانواده و دوستان خوبی هستند اما خود بزرگترین حامی باید شما.

انگیزه– شما باید از خود شروع و به گیرنده. تصمیم خود را برای کار از خانه باید عاطفی/داخلی انگیزه نگه می دارد که شما به اتهام و حرکت رو به جلو حتی زمانی که پول و مشتریان در دسترس هستند.

مهارت های اداری– توانایی سازماندهی برنامه ریزی, برنامه محاسبه و برقراری ارتباط موثر.

انعطاف پذیر– توانایی برای شروع (روز یک پروژه کسب و کار) خود را با ایده ها و طرح ها و در عین حال تنظیمات را در طول راه. شما باید احساس راحتی تصمیم گیری و گرفتن شارژ اما شما همچنین نیاز به دانستن زمانی که به نظاره نشست و گوش دادن و پیروی از جریان.

چند Tasking– کار از خانه به معنی پاسخ دادن به دو گوشی دستکاری کار و برنامه گاهی اوقات رسیدگی به کودکان و مشتریان در همان زمان. این باید انجام شود با آرامش و سریع صلح است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *