کار با لذت به کارگردانی احساسات خود را Homeschooled دانشجو

[ad_1]

در اخیر اخبار آمریکا و گزارش جهانی مقاله نویسنده در مورد چقدر مهم است برای کالج که متقاضیان نشان می دهد نوعی از شور و شوق در فعالیت های خود و یا منافع–این شور و شوق است که چه مجموعه موفق دانش آموزان از هم جدا. چه دانشگاه های تماس شور است که اغلب به homeschoolers به عنوان لذت به کارگردانی یادگیری و یا تخصص. پدر و مادر ممکن است احساس مانند این فعالیت ها خسته کننده و خسته کننده یا آزار دهنده (نظر شما با توجه به توقف بازی است که پیانو!!!), اما به وضوح کالج ارزش چنین فعالیت هایی است. چرا؟!! لذت کارگردانی شامل آموزش پرورش عشق به یادگیری آن مهم است برای کودکان به طوری که تبدیل شدن آنها به یادگیرندگان مادام العمر است که قادر به انطباق با هر وضعیت. بیشتر تغییرات جهان بیشتر ما نیاز به آموزش مادام العمر برای ایجاد حس از آن همه است.

اگر شما یک پدر و مادر که می یابد لذت کارگردانی یادگیری فرزند خود را به نوعی خسته کننده قلب را! اگر چه در زمان آن ممکن است احساس مانند خود دانش آموز است و نه انجام هر گونه ‘واقعی’ مدرسه در همه اغلب زمانی که شما قرار داده و خود متن هم شما متوجه است که آنها نه تنها خود را پوشش کلاس های هسته ای بلکه سه نفر دیگر در کلاس های موسیقی به تنهایی به دلیل لذت کارگردانی یادگیری است. لذت قطعا می تواند آزار دهنده–اما خبر خوب این است که دلخوری شما احساس می کنید می تواند یک راه برای شناسایی لذت کارگردانی یادگیری در کودکان خود را. اگر شما در حال تلاش برای دیدن که در آن شور و شوق و علاقه است از خود بپرسید که چه کودکان خود را انجام می دهند که به شما آزار. آنچه در آن است آنها هر روز انجام دهید زمانی که آنها باید انجام دهند ، معمولا آن است که چیزی است که شما annoys است که همچنین فرزند خود لذت کارگردانی یادگیری است. سرمایه گذاری بر روی آن!

لذت کارگردانی یادگیری می تواند به شما الهام بخش برای هسته ای خود را, کلاس, و می تواند کمک به شما را پر کنید شما دانش آموز دبیرستان رونوشت با برخی از دروس انتخابی. آن را می دهد کالج دقیقا آنچه آنها می خواهند شور و شوق آنها می خواهند برای دیدن از نوجوانان است. شور و شوق به معنی علاقه خود را طول می کشد برای سال–ترجیحا تمام چهار سال دبیرستان و یا حداقل یک زن و شوهر از سال است.

لذت کارگردانی یادگیری بسیاری از مزایای جانبی: آن می تواند به بهبود همکاری با نوجوانان خود را, بنابراین شما همیشه در تلاش برای وادار کردن آنها به مطالعه چیزهایی که آنها علاقه مند است. آن می تواند کاهش فرسودگی شغلی اگر خود دانشجو است که بیشتر درگیر در آنچه انجام می دهند–اگر آنها بیشتر گوش به آنچه در آن است که آنها در حال یادگیری و سپس تبدیل شدن آنها به کمتر سوخته و نیاز آنها کمتر می شکند. آن را نیز می توانید که یادگیری معنی دار بیشتر به خاطر یادگیری به نظر می رسد برای درک بیشتر زمانی که شما درخواست آن را به چیزی است که شما در واقع در مورد مراقبت. کار با آن شما باد تا با جالب یک دانشجو که در دانشگاه پرداخت خواهد شد به حضور خود در مدرسه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.