کار از خانه – از کجا شروع کنم ؟

[ad_1]

کار از خانه یک گزینه ای است که بسیاری از ما در حال حاضر. با این حال یک مین در منطقه. بسیاری از این کلاهبرداری ها و وعده های دروغین که با توجه به جایی که شما شروع به پیدا کردن چیزی است که مناسب شما و می تواند بدون ترس از انتخاب اشتباه.

وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید اطمینان حاصل خواهد کرد که مبتنی بر خانه خود را به کار خواهد شد را به یک شروع خوب را پیشرفت و در نهایت به عنوان یک موفقیت است. هیچ تضمینی وجود ندارد با هر کسب و کار, اما شما می توانید مراحل برای کمک به موفقیت یک کسب و کار خانگی دریافت بر روی پای راست.

* کار از خانه هیچ تفاوتی ندارد از هر شغلی دیگر نمی عجله به آن است. انتخاب چیزی است که شما با توجه و سطح مهارت خود را بهترین مشاوره در اینجا. شما را از کراوات و گرفتن آن را حق اولین بار.

* اگر کسی به شما ارائه می دهد یک کار خواهد شما انتظار می رود به پرداخت پول برای این کار ؟ دوباره آن را هیچ کاری مختلف از خانه. هرگز در نظر گرفتن هر کار که درخواست پرداخت. آن را تقریبا به طور قطع می اومدی.

* اگر شغل خود بودند جارو خیابان انتظار می رود شما همان پرداخت به عنوان یک دکتر ؟ با این در ذهن نمی انتظار بالا پرداخت برای کار غیر ماهر. شما باید آگاه باشید از نرخ رفتن برای یک نوع خاص از کار بنابراین اگر شما نگاه کنید به پرداخت است که متناسب با کار شما می دانید این است که قطعا یک کلاهبرداری است. هر یک از شرکت ها ادعا می کنند برای ارائه بزرگ پرداخت نرخ های پایه کار غیر ماهر است و نه مشروع ارائه دهد.

* دریافت طرح های سریع ثروتمند هستند یک دروغ کامل. اگر شما چیزی است که ادعا می کند این فقط رفتن به فرصت دیگری است. اگر شما یک ‘Get rich quick’ به سادگی دریافت کردن سریع!’ حتی نمی فکر می کنم در مورد آن. هزاران نفر از مردم پیدا کرده اند این راه سخت.

* کار از خانه کار سخت است سخت تر از کار برای کسی که با یک حقوق و دستمزد. اکثر خانه کارگر که موفق کار بسیار سخت است و شما باید انتظار هر چیز دیگری. اگر آن بود که آسان هر فرد مشغول به کار بود با موفقیت از صفحه اصلی. به دست آوردن آن است که تنها کسانی که کار سخت است که موفق به یاد داشته باشید که.

* بدست آوردن پول به طور منظم بلافاصله اتفاق نمی افتد زمانی که شما شروع به کار از خانه. وجود ندارد و کارفرما به شما به طور منظم دستمزد از یک روز. در آن طول می کشد زمان برای به دست آوردن درآمد ثابت مانند خانه کارگر. حتی اگر شما در حال کار در کمیسیون این زمان را برای کسب و کار خود را به پا زدن در معاملات.

* نگاهی به نقاط قوت شما این است که بسیار مهم است. موفق ترین خانه کارگر پیدا کردن که کار خود را مرتبط با منافع خود و یا مهارت های خود را. این می تواند به فروش خانه خود را ساخته شده جواهرات و اشیای قیمتی, فروش, مشاوره و یا خدمات و یا حتی ایجاد وب سایت و نوشتن در مورد چیزی است که شما باید شور و شوق برای. استفاده از قدرت خود را به ایجاد کسب و کار موفق خانه.

* مشاوره و دریافت به گروه های محلی در منطقه شما و فقط به عنوان مهم بازدید از انجمن ها آنلاین است که مربوط به کسب و کار خانه خود. شما می توانید مطمئن شوید که از مشاوره از افرادی که تجربه بیشتری از شما در این زمینه خود را از کار و بیش از شاد برای به اشتراک گذاری با شما. این برنامه رایگان است و بیش از مفید است.

* در نهایت هرگز. شما نمی گرفتن مداوم دستمزد در پایان هر ماه و زمان آن طول می کشد برای دریافت پول نقد جریان حرکت راه خود را. شما همچنین می توانید خوب و بد ماه حتی زمانی که شما در حال تاسیس است. هرگز به پایین فقط کار را از طریق آن به طور معمول حق آمده است اگر شما انجام این کار. نشسته در اطراف sulking در مورد آن را هرگز به شما در هر نقطه. کار بیشتر و مثبت عمل مورد نیاز است که در این موارد.

بنابراین اگر شما با توجه به کار از خانه توجه را از آنچه گفته شده است. آن است که هرگز یک گزینه آسان, اما شما می توانید آن را آسان تر به دنبال چه موفق خواهد شد و چه نخواهد شد. با برنامه ریزی دقیق و بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که مناسب کسب و کار و آن را به موفق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *