چگونگی ایجاد موفق یک کار از خانه کسب و کار

[ad_1]

برای طبیعی آمریکا, آن را به طور مداوم معادل آن. در شانس کردن که شما نیاز به دریافت مسخره ثروتمند درست کردن یک فکر چیزی است که واقعا یکی از یک نوع و هرگز ایده که در آن نقطه شروع یک کسب و کار است. در هر صورت جالب برای پیدا کردن است که با اندازه گیری از افکار همه ساخته تا این مرحله تعداد زیادی از کار در خانه سازمان های نگه داشتن در سقوط تخت. نه نبود واقعا یکی از یک نوع افکار است. یا شاید آن است که اساسا به دلیل راه آن است که افراد بی تجربه با اصول درگیر با حفظ یک کار در خانه کسب و کار.

اصلی ترین چیزی که شما باید به در نظر گرفتن هنگام انتخاب برای شروع یک کار در خانه کسب و کار است که این سند معتبر است که بخش قابل توجهی از کسب و کار است که به شما امکان کار تحت. در صورتی که شما به سادگی در ابتدا شما به طور معمول در مواجهه با چهار تصمیم گیری: تنها مالکیت, سازمان, محدود انجمن و همچنین به عنوان سازمانی.

برای بسیاری از کار در خانه, سازمان مالکیت تنها ترین تصمیم روشن. همه چیز در نظر گرفته, همه چیز در نظر گرفته, افرادی که نیاز به یک کار در خانه کسب و کار نیاز به فرصت و استقلال موفق خود در گذشته مشاغل.

دستورالعمل برای موفقیت در یک کار در خانه کسب و کار

در مورد شما مثمر ثمر خواهد بود در کسب و کار یکی از اساسی ترین ویژگی های شما باید به ایجاد یک تنگ آویزان خود را مصرف. سعی کنید به هدر دادن خود را آغاز سرمایه در ruffles برای مثال یک مشتری رو نما, اتاق کار, هزینه کالا و شرکت های بزرگ هزینه های مشروع. یک کلمه از حکمت است که برای خرید هر آنچه که نمی سود برای شما و یا اطمینان از سرمایه گذاری خود را.

مفید ترین چیزی که در مورد کار در خانه سازمان های در مالکیت تنها است که شما می توانید تمام است که شما بدون نیاز به سرمایه گذاری خود را به امن حدس و گمان است. شما باید تمام امنیت شما نیاز به از ملک تنظیم قانون ورشکستگی فدرال. این تظاهرات خانواده خود واحد دارایی های فردی اثر را در بخش های وسیله نقلیه خود را و حتی یک بیت از ارزش خانه خود را نمی تواند detracted از شما.

در هر صورت به عنوان تنها مالک یا همدست از کار در صفحه اصلی کسب و کار شما می شود مشمول مالیات کاهش مقدار معادل هنگامی که شما با وجود همه چیز را برگزار کردن یک حقوق بگیر و یا ساعتی فعالیت پرداخت. چیزی که با یک سازمان است که آن را به عنوان به طور منظم به اطلاع عموم شما می توانید کنترل خود را پرداخت بنابراین به عنوان به صرفه جویی در پول در هزینه دلار است. این امر به ویژه اصل با سرمایه گذاری قوانین با وجود این واقعیت است که IRS برای اکثر مواردی این آموزش.

در نقطه زمانی که شما انتخاب می کنید برای پیوستن به خود کار در صفحه اصلی کسب و کار شما وابسته به جنبه های منفی مختلف نیز می باشد. این بزرگ و ترکیب دولت بالاتر اتهامات قوانین سختگیرانه تر در مورد فعالیت های کسب و کار خود را به تدریج گسترش تکنیک های حسابداری و قانونی که در مقالات مورد نیاز در هر زمان شما را یک حرکت قابل توجهی را با کار در خانه کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *