چگونه می توانم نگه داشتن پوست سر من از طریق من نازک شدن مو ؟ راهنمایی و مشاوره است که ممکن است کمک به

[ad_1]

کاهش حجم است که اغلب نه تنها مشکل است که شما باید برای مقابله با اگر شما مو ریختن و یا نازک شدن. بسته به چه مدت این مشکل همچنان وجود دارد و ممکن است یک روز زمانی که شما متوجه است که شما می توانید ببینید سفید از پوست سر خود را چون دیگر وجود دارد مو به اندازه کافی برای پوشش منطقه و یا اینکه شما در حال تجربه الگو از دست دادن. این است که اغلب بیشتر نگران به مردمی که از دست دادن حجم به دلیل این است که سخت تر برای مخفی کردن. در زیر مقاله من بحث در مورد برخی از راه برای مقابله با این مشکل است.

محصولات برای استتار پوست سر نشان دادن از طریق: این محصولات در کوتاه مدت رفع, اما آنها شما را از نگرانی که مردم در حال تمرکز بر روی خود را peeking از طریق پوست سر. وجود پودر آمده است که در رنگ های مختلف برای مطابقت با رنگ مو خود را که کمک به مخلوط پوست سر خود را به طوری که سفید است و نه نامطلوب. نمونه محصولات مانند toppik, couvre و درما مطابقت. آنها اساسا همه کار در اصل همان. شما نم نم الیاف به منطقه که در آن شما در حال دیدن سفید و این منطقه می شود و نزدیک به رنگ مو خود را پس از آن است که به عنوان قابل توجه است. وقتی که من تا به حال به استفاده از این (قبل از من بهبود از ریزش مو) من خیلی می ترسم که این امر نگاه جعلی اما آن را واقعا نمی. مگر اینکه کسی در حال رفتن به بررسی پوست سر خود را با یک ذره بین, شما نمی توانید بگویید.

دوست بسیار خوب من استفاده می شود به شوخی کردن با صدای بلند و تعجب می کنم اگر این محصولات بودند مانند infomercial که در آن مرد بود نقاشی اسپری و طاس خود را نقطه. من حدس می زنم این مفهوم همان است, اما آن را می دهد یک مقدار واقع بینانه تر نگاه کنید. یک نکته با این محصولات است که شما باید از آنها استفاده نکنید چرا که اگر شما آنها انبوه. آنها همچنین ایجاد یک ظرف غذا از شمارنده خود را و اگر شما استفاده از بیش از حد آنها نشان می دهد تا بر روی شانه منطقه از لباس خود را. (شما می توانید با استفاده از یک حوله برای جلوگیری از این.) من همچنین متوجه شدم که من ریختن کمی بیشتر پس از استفاده از آنها تا من را نجات داد و آنها را برای موارد زمانی که من می دانستم که من که قرار بود به خود آگاه است.

تریلر و تکه های مو را بیش از این در معرض پوست سر: اگر مشکل آنقدر بد است که محصولات مانند toppik دیگر ارائه پوشش به اندازه کافی, شما باید بدانید که وجود دارد بسیار کوچک تکه های مو است که فقط پوشش یک مشکل منطقه است. نمونه تاج بخش خط و انفجار منطقه است. در حال حاضر شما باید برای انجام تحقیقات خود را و انتخاب یک قطعه ای است که با ترکیب دو رنگ و بافت مو خود را و این می تواند نیاز به آزمون و خطا, اما اگر شما می توانید پیدا کردن یک قطعه خوب است که به درستی “قطع” و کسی که به آموزش چگونگی اعمال آن را به درستی و سپس این می تواند فضیلت غیر قابل کشف.

Regrowing موهای خود را به طوری که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد سر: البته بهترین سناریو این است که برای رفع این مشکل در وهله اول. این فرایند واقعا نیاز به دو موفق مراحل. اول شما باید به کشف کردن که چرا شما در حال نازک شدن در آن منطقه و آن آدرس. سپس شما باید برای کاهش التهاب (و آندروژن) در پوست سر و تحریک آن را به طوری که شما می توانید تولید سالم و فراوان است ، اگر شما می توانید انجام این کار و سپس شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد استتار چون واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند خود واقعی مو. بله محصولات وجود دارد خارج وجود دارد که می تواند به شما اعتماد به نفس خود را به عقب که نگاه بسیار طبیعی است اما هرگز در تلاش برای بازسازی مو خود را به عنوان شما ممکن است فقط یک قدم دور از پیدا کردن ماشه خود و رفع آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.