چگونه به یک Homeschool پدر و مادر هنگامی که شما نمی خواهم به مدرسه

[ad_1]

برخی از والدین مدرسه متنفر بودم و شاید حتی تکمیل مدرسه. دیگران تحمل خود را در آموزش و پرورش است اما نمی از آن لذت ببرید. سیستم مدارس دولتی واقعا در طول سال بهبود یافته و یا نمی توانست وجود داشته باشد بسیاری از پدر و مادر انتخاب تحصیل در خانه است. چگونه شما در خانه مدرسه یک کودک هنگامی که شما لذت بردن از مدرسه ؟ بدیهی است که شما احتمالا می خواهید یک مدل بهتر از یادگیری برای کودک خود را از آنچه شما تا به حال. در اینجا برخی از پیشنهادات برای بزرگ بودن مدرسه در خانه پدر و مادر:

1. آموزش خود را. خواندن کتاب و مقالات در مورد تحصیل در خانه است. صحبت کردن با دیگر موفق homeschoolers. چگونه شما می دانم که آنها موفق homeschoolers? آیا شما لذت بردن از بودن در کنار فرزندان خود را? سپس آنها احتمالا انجام یک کار خیلی خوب از آموزش و مربوط به فرزندان خود را.

2. یک سیستم پشتیبانی. گاهی اوقات یک سیستم پشتیبانی خوب می تواند شامل حمایت همسر و چند خانه خوب تحصیل دوستان است. گاهی اوقات شما نیاز به یک خانه مدرسه گروه پشتیبانی و یا خانه و مدرسه تعاونی به حمایت شما نیاز دارند. هر فرد منحصر به فرد است و نیاز به یک مقدار مختلف پشتیبانی می کند. شما نیاز به تصمیم می گیرید که برای خودتان. اگر شما پیوستن به یک مدرسه در خانه گروه پشتیبانی, مطمئن شوید که شما قادر به ماندن متمرکز در مدرسه مواد شما با استفاده از.

گاهی اوقات وقتی که شما شنیدن در مورد چه مواد دیگران با استفاده از آن می توان آسان به تحت تأثیر و تغییر دوره های آموزشی فقط به خاطر شخص دیگری است که با استفاده از آن. برخی از گروه های بهتر از دیگران است. فقط مطمئن شوید که شما در ارزیابی است که این گروه است که شما به حمایت شما نیاز بدون به خطر انداختن ارزش های خود را. پشتیبانی از گروه های اجرا بهترین زمانی که هر کس می کند خود را در بخشی. کمک به این گروه اما نمی سوزاند خودتان یا.

3. سازمان دیده بان کودکان خود را. چگونه می توانم آنها بازی ؟ چه می خواهم به انجام? آیا آنها ترجیح می دهند پر کردن کارپوشه یا ایجاد کتاب خود را? آنچه که یادگیری خود را ، آیا آنها می خواهم به عنوان خوانده شده در حالی که آنها بازی و یا که آنها را به جای خواندن کتاب خود را ؟ آیا آنها نیاز به نشان داده شود که چگونه به انجام کاری و یا شما فقط می توانید به آنها بگویید که چگونه به انجام چیزی و آنها را در درک ؟ وجود دارد بسیاری از سوالات دیگر شما می توانید از خودتان بپرسید در امتداد این خطوط است که کمک خواهد کرد که شما را به ارزیابی خود را چگونه به کودکان یاد می گیرند و سپس با آنها کار درآمده است.

با نگرش درست و حمایت از هر کسی می تواند یک خانه بزرگ مدرسه پدر و مادر است. شما می دانید و عشق فرزندان خود را بهتر از هر کسی. گاهی اوقات زمانی که مردم تا به حال یک تجربه بد در مدرسه آنها حتی بیشتر مصمم به ارائه یک محیط عالی برای فرزندان خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.