چگونه به نقطه هفت کوتوله نوع شخصیت در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار چشم انداز

[ad_1]

وجود دارد تعدادی از شخصیت های مختلف در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار چشم انداز شما خواهد آمد در سراسر. در واقع بسیاری از این شخصیت ها می تواند به عنوان یکی از دیزنی هفت کوتوله.

به یاد داشته باشید نام آن پاینت اندازه بگیرید و یاد دهید از برف سفید از مدتها پیش است ؟ اجازه دهید من دوباره معرفی آنها به شما. آنها احمق خواب آلود حرکت پذیری, Bashful, Doc, شاد و بد خلق.

من فکر می کنم شما می شود شگفت زده در چگونه به خوبی برخی از مردم شما باید سرویس خود را برای صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت مناسب شخصیت یکی از هفت کوتوله.

بیایید شروع با احمق.

احمق است که احتمالا یکی از منحصر به فرد ترین هفت کوتوله, و شما را پیدا خواهد کرد که بسیاری از چشم انداز خود را درست مثل او. فقیر احمق هرگز صحبت یک کلمه و هنگامی که پرسیده شد که چرا آن بود که گفت: “او هرگز تلاش کرد.” خود را احمق مانند چشم انداز هستند و آنهایی که نمی تواند فکر می کنم در خارج از جعبه از داشتن یک شغل. آنها می ترسند به سعی کنید چیزی جدید به خصوص بازاریابی شبکه ای. این چشم انداز فقط به عنوان قادر به زندگی می کنند یک زندگی رویایی اگر آنها شروع صفحه اصلی کسب و کار و فرصت, اما آنها هستند که شکست چرا که آنها در حال رفتن هرگز حتی سعی کنید برای تست آب های کارآفرینی.

انگار خواب آلود.

شما ممکن است جذب برخی از خواب آلودگی-انواع به کسب و کار شما. خواب آلود شخصیت هستند که خود را به کسب و کار و اقامت در سال پس از سال است. آنها نمی خواهد ترک کسب و کار خود را, اما آنها در حال رفتن به کار خود را در کسب و کار یا. آنها را به ماندن در این کتاب برای همیشه لطفا برای. و درست مثل خواب آلودگی, آنها ممکن است از خواب بیدار در هر حال حاضر و پس از آن, اما آنها را همیشه نگه دارید “شناور”.

تا بعد, حرکت پذیری.

Sneezies همیشه بهانه ای داشته باشد. اگر شما اجازه می دهد آنها را به حرکت پذیری-نوع قرار داده خواهد شد از صبر و شکیبایی شما به آزمون زیرا آنها خواهد شد بسیاری از سر و صدا (ایمیل شما پرسیدن سوالات خود را با شما تماس در تلفن شما) اما به هیچ وجه نتایج از زمان شما صرف با آنها. Sneezies هستند که همیشه یک دلیل که چرا آنها نمی تواند آن را به جلسه و یا کنفرانس تلفنی و یا فقط در مورد هر درخواست شما را از آنها به اثبات آنها می خواهند موفقیت در کسب و کار خود را. یک حرکت پذیری مذاکرات یک بازی خوب اما در پایان روز از خود انفعال در نهایت آنها منجر به شکست است. و تعجب نمی شود زمانی که آنها به سرزنش شما برای کمک به آنها را!

بعدی وجود دارد Bashful.

خود خاضع چشم انداز هستند که فقط خاضع! آنها خواهید بود فوق العاده خجالتی و ترس به صحبت می کنند به هر کسی. آنها نمی توانند خود را با نزدیک شدن هر کسی در مورد خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت و به خصوص یک غریبه! Bashfuls مشاهده جهان از طریق “رنگ” و به طوری که آنها واقعا بر این باورند زندگی مالی خود هستند “امن” به عنوان طولانی به عنوان آنها باید کار. آنها هستند که بیش از نگاه, برای تبلیغات در کار است که آنها سزاوار, اما لازم نیست که ستون فقرات آن را شناخته شده است که در آن ایده های خود را و اخلاق کاری که فرود آمد “مرد دیگر” ارتقاء. اگر Bashfuls تمرین به دست آوردن اعتماد به نفس در آنها را رهبران عالی در کسب و کار خود را, اما آنها هرگز خواهد شد چرا که آنها نمی خواهد در خارج از راه خود را به اندازه کافی بلند به انجام این کار.

این ما منجر به Doc.

اسناد بزرگ و مسئول است. این رهبران طبیعی. آنها در حال رفتن به شاین بدون توجه به جایی که آنها هستند. اسناد هستند افرادی که می خواهید به موفقیت با و یا بدون کمک شما. وقتی که شما استخدام یک Doc, همه شما باید انجام دهید این است که از راه دریافت که آنها در حال رفتن به اجرا با فرصت و خود را و شما یک مقدار زیادی از پول در روند. اسناد دستور توجه و آنها خود را می دانم کار سخت است و چه خواهد شد آن را به آنها بدهد. این Doc شخصیت تبدیل خواهد شد برخی از رهبران در شرکت خود را. آنها سخت برای پیدا کردن, اما هنگامی که شما را در سراسر اجرا یک کسب و کار شما خواهد شد بسیاری هیجان انگیز تر!

بعدی وجود دارد خوشحال است.

Happies فقط مردم خوشحال. آنها با اضافه کردن زندگی به هر اتاق آنها را در راه رفتن. آنها خوشحال به در کسب و کار با شما. مبارک باشه دوست دارم. مبارک شما بالاسری خود. مبارک به زیرمجموعه خود را. این مردمی هستند فقط شاد شاد شاد! Happies بزرگ هستند که در کسب و کار خود و دلیل آنها با مردم است. به عنوان طولانی به عنوان شما می تواند کمک به نگه داشتن خوشحال تمرکز بر روی کاری که در دست – موفقیت خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار آنها را با خوشحالی دریافت کار خود را انجام داده و به انجام رساندن اهداف خود. و شما هر دو با خوشحالی خنده تمام راه را به بانک!

و در نهایت وجود دارد بد خلق.

Grumpies نوع شبیه به Sneezies اما آنها را به بهانه ای به یک سطح کاملا جدید! آنها خود را سرزنش تربیت دولت “بار زندگی می کنیم”, اقتصاد, رئیس خود, عدم تجربه هر چیزی که آنها می تواند جمع اوری به پین چرا آنها زندگی می کنند زندگی از رویاهای خود ، Grumpies مقصر همه و همه چیز را برای چرا آنها نمی موفقیت جز بدنام فرد در آینه (نه ملکه شیطانی). آنها موفق به درک کنند که آنها قدرت کنترل سرنوشت خود را. آنها فکر می کنم آنها بد خلق نگرش باعث می شود آنها را قوی اما همه از آن است که آنها را نگه می دارد با تمرکز بر همه چیز اشتباه و آنها هرگز به گرفتن یک نگاه سخت در زندگی و ایجاد تغییرات لازم برای ایجاد زندگی آنها در مورد. درس آموخته از Grumpies است که شما نمی خواهید آنها را در کسب و کار شما. فقط آنها را نادیده گرفت و حرکت به سمت چشم انداز است که به جستجو برای فرصت است که شما باید. هرگز وقت خود را تلف انرژی یا منابع در کسی که نمی خواهند موفقیت به عنوان بد برای خود را به عنوان شما می خواهید آن را برای آنها است.

درس برای یادگیری از هفت کوتوله “سلام-هو…سلام-هو…آن را به کار شما بروید” – برای پیدا کردن صفحه اصلی چشم انداز کسب و کار که در حال رفتن به افزودن ارزش به کسب و کار شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.