چگونه به انتخاب مناسب کاشت مو دکتر

[ad_1]

1. انجام تحقیقات خود را

قبل از انتخاب یک پزشک برای این کار بسیار مهم است که شما انجام تحقیقات خود را. استفاده از اینترنت و همچنین ارجاع از دوستان و خانواده خود را به یک لیست از حداقل 4 تا 5 بهترین جراحان پیوند مو برای درمان ریزش مو در شهر.

توجه داشته باشید: اگر چه بهترین راه برای پیدا کردن جراح مناسب است که از طریق ارجاع جلوگیری از ارجاع از خود hairstylist. دوستان و خانواده مورد اعتماد ترین منابع در هر صورت.

2. پیدا کردن پزشک مناسب

هنگامی که شما آماده لیست پزشکان, کتاب مشاوره با همه آنها به درک بهتر از مهارت های خود را و خدمات آنها ارائه دهد. در طول مشاوره قاضی با پزشک خود برای رویکرد خود را به سمت ترمیم مو. او باید رویکرد جامع نسبت به عمل جراحی و باید قادر به کمک به شما در ارزیابی خود ترمیم مو گزینه های هر دو جراحی و غیر جراحی. همچنین مطمئن شوید که ترمیم مو که تمرکز اصلی پزشک خود را تمرین.

بر اساس آمار انتخاب بهترین پزشک از لیست.

3. پیدا کردن حق درمانگاه

علاوه بر حق انتخاب پزشک همچنین مهم است که شما انتخاب می کنید بهترین کلینیک در شهر است که بیمار متمرکز شده است. بررسی کنید اگر درمانگاه ساخته شده است که سرمایه گذاری در تجهیزات دولت از هنر به عنوان به خوبی به عنوان در استخدام ماهر ترین کارکنان است که اختصاص داده شده و آموزش دیده برای تمام انواع مو جراحی پیوند.

4. برای مراجع بپرسید

یکی دیگر از چیزی است که کمک می کند تا در انتخاب پزشک مناسب برای این روش نمره خود را. از پزشک خود بپرسید که چگونه بسیاری از بیماران او برای تولید نتایج عالی. از آن خواهد شد بسیار خوب اگر جراح می تواند به شما یک زن و شوهر از منابع – بیماران او عمل کرده است بیش از چند ماه گذشته است. شما می توانید آنها را به می دانم که تجربه خود را. این به شما یک ایده بهتر از فولاد مهارت و همچنین به عنوان بیمار دست زدن به خود را آینده نگر جراح.

5. قبل و بعد از ورود

پس از منابع بهترین منبع برای بررسی مهارت های جراحی و نتایج جراح تولید شده در گذشته است “قبل و بعد از تصاویر” بيماران خود را آینده نگر پزشک عمل کرده است در گذشته است.

6. خواندن بررسی

شما همچنین می توانید یک درک بهتر از پزشک شهرت در مو پیوند صنعت با خواندن این بیمار بررسی تاریخ های مختلف کاشت مو انجمن بحث های مرتبط در اینترنت. اکثریت قریب به اتفاق بیماران مبتلا به شرکت در این انجمن بحث آنلاین و پست نه تنها تجربیات خود را بلکه خود را قبل و بعد از عکس.

7. اجازه ندهید که قیمت های پایین دچار وسوسه کردن شما

داشتن که گفت: هرگز اجازه قیمت های پایین دچار وسوسه کردن شما. پرستار پزشکان و دستیاران نیز انجام جراحی کاشت مو امروزه کاملا در نرخ ارزان. اما نمی سازش در کیفیت خدمات فقط به انجام عمل جراحی در نرخ ارزان تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.