چگونه برای پیدا کردن مناسب ترین درمان ریزش مو و افزایش احتمال توقف ریزش مو

[ad_1]

مقدمه

وجود دارد انواع مختلفی از ریزش مو و ریزش مو. در حالی که مکانیسم این پدیده از ریزش مو و طاسی به طور کامل درک نشده وجود دارد که دانش گسترده در توانایی برای درمان انواع ریزش مو و طاسی با دارو یا وسایل.

ما در حال تقسیم ریزش مو انواع به قابل درمان و غیر قابل درمان شرایط و ما باید بدین توضیح دهید که چگونه یکی می تواند ارزیابی شانس موفقیت درمان در درمان شرایط.

هنگام ارزیابی شانس بهبود وضعیت مو, مهم ترین معیارهای بیماری فولیکول های مو. زمانی که فولیکول های مو زنده هستند وجود دارد یک فرصت برای رشد موهای جدید. در غیر این صورت هیچ پایه و اساس هر گونه درمان برای موفقیت و تنها گزینه های لوازم آرایشی و بهداشتی – کلاه گیس کاشت مو و غیره.

زندگی دوره از فولیکول های مو ممکن است تا رسیدن به بیست و پنج سال. فولیکول های مو رشد مو در چرخه رشد و سقوط. در روند ریزش مو در هر چرخه رشد تولید کوتاه تر نازک تر و کمتر وجود دارد رنگدانه (رنگ).

هنگامی که پوست روشن plume آن را نشان می دهد که فولیکول مو هنوز زنده است اما خفته. با توجه به متخصص مربوطه آگاهی و درمان فولیکول مو می تواند تحریک رشد مو. اما اگر سطح کاملا صاف آن را نشان می دهد که فولیکول مو است و دیگر زنده است و صفر فرصتی برای رشد مو – به جز در برخی موارد به عنوان زیر توضیح داده شده (آلوپسی آره آتا آلوپسی توتاليس و Universalis).

انواع مختلفی از ریزش مو و احتمال رشد موهای جدید هستند بدینوسیله داده می شود.

غیر قابل درمان شرایط

شرایط ریزش مو که هیچ شانسی برای رشد مجدد مو عبارتند از: ریزش مو از تولد زخم ریزش مو کشش آلوپسی و بیماری لوپوس.

ریزش مو از تولد بیماری نادر است که در آن نوزاد متولد شده است بدون فولیکول های مو.

در زخم آلوپسی منطقه آلوده به نظر می رسد مانند یک زخم و فولیکول مو مرده هستند. دلایل این پدیده ناشناخته است. شانس رشد موهای جدید صفر هستند اما با درمان مناسب گسترش زخم ریزش مو متوقف می شود.

در کشش آلوپسی مو از پوست سر و فولیکول مو ضعیف می شود و می میرد.

در ریزش مو که ناشی از بیماری لوپوس پوستی خشن است و صورتی و شانس رشد مو است تقریبا غیر موجود.

قابل درمان شرایط

شرایط ریزش مو است که یک شانس به درمان با موفقیت عبارتند از: الگوی مردانه ریزش مو آلوپسی آره آتا آلوپسی آلوپسی توتاليس و Alopecia Universalis.

الگوی مردانه ریزش مو شایع طاسی مردانه. این ویژگی در حال از دست دادن مو در جلو و تاج منطقه اول است. در بسیاری از موارد هنوز هم وجود دارد حداقل تل مو, ریزش مو و طاسی می تواند با متوقف بر فولیکول های مو.

در آلوپسی آره آتا بیماری معمولی دور ریزش مو تکه های سرعت در حال تکامل. گاهی اوقات تکه های طاس به کامل ریزش مو از پوست سر (آلوپسی آلوپسی توتاليس) و یا حتی تمام مناطق بدن (Alopecia Universalis). این پدیده می تواند آسیب های مردان و زنان و کودکان کوچک است. طب مرسوم فرض آلوپسی آره آتا بیماری یک بیماری خود ایمنی هر چند مکانیسم دقیق آلوپسی آره آتا است و نه شناخته شده و نه به طور کامل درک.

در بسیاری از موارد آلوپسی آره آتا است ناشی از فشار روانی: افرادی که با تجربه تروما باید گاهی اوقات از دست کل مو در عرض چند ساعت یا چند روز.

ارزیابی شانس موفقیت درمان

همانطور که در مقدمه این بیماری فولیکول های مو است که مهم ترین معیار برای ارزیابی شانس موفقیت درمان است. وجود نازک سفید مو است یک نشانه قابل رویت برای زندگی فولیکول های مو. نازک سفید مو می تواند متوجه شود که بررسی پوست سر و از فاصله نزدیک با شرایط نور است. گاهی اوقات مشاهده سر از یک زاویه برابر منبع نور کمک می کند تا برای دیدن نازک سفید مو.

به طور طبیعی هنگامی که وجود دارد, نازک, سفید مو در آلوپسی منطقه را نشان می دهد که فولیکول های مو ضعیف هستند اما زنده وجود دارد یک پایه و اساس برای رشد مو, با توجه به درمان مناسب است. اما زمانی که ریزش مو منطقه صاف است ارزیابی بستگی به نوع ریزش مو:

در الگوی مردانه ریزش مو بیماری, صاف, پوست سر نشانه ای روشن است که فولیکول های مو زنده نیست و هیچ شانسی برای رشد موهای جدید. با این حال در آلوپسی آره آتا آلوپسی آلوپسی توتاليس و Alopecia Universalis فولیکول های مو گاهی اوقات زنده باقی می ماند حتی اگر ریزش مو منطقه صاف و ارزیابی وضعیت فولیکول های مو باید به در نظر گرفتن دیگر عوامل مهم است.

عواملی که نقش مهمی در بیماری فولیکول های مو و در نتیجه شانس موفقیت:

– سن بیمار: در سن و سال وجود دارد شانس بالاتر برای بازیابی

– دوره با Alopeia آرئاتا شرط: اگر وضعیت اخیر شانس بالاتر. در میان افرادی که با تجربه آلوپسی آره آتا دهه فولیکول های مو هستند, احتمالا بیش از حد ضعیف است.

– آلوپسی آره آتا بیماری بود به دلیل شوک: در این موارد شانس بازیابی بهتر هستند.

– استفاده از خشونت و نامناسب درمان: برخی از درمان باعث آسیب دائمی به فولیکول های مو. در چنین مواردی حتی اگر رشد مو شایع است که پس از درمان متوقف شده است سقوط مو و فولیکول های مو باقی می ماند و ضعیف تر که باعث می شود آن را سخت تر برای تحریک رشد.

– نازک سفید مو: همانطور که قبلا توضیح داده شده است که اگر نازک موهای سفید شانس بهبودی را افزایش دهد.

– استفاده از کلاه گیس: هنگامی که یک کلاه گیس اعمال می شود پوست سر پوست است که به طور معمول در معرض هوا و تنفس است (پوست قادر به جذب اکسیژن). در موارد کلاه گیس کاربران شانس بهبودی کمتر است. اگر کلاه گیس متصل است توسط چسب احتمالش نزدیک به صفر.

باید تاکید کرد که این دستورالعمل کلی برای درمان موفقیت شانس بر اساس تجربه با جمعیت بیماران مبتلا به آلوپسی آره آتا. یک ارزیابی شخصی است که نیاز به دقت ارزیابی شانس موفقیت یک فرد خاص.

انتخاب درمان مناسب

طبیعی وجود دارد و یا دارو درمانی است که در نظر گرفته شده برای احیای ریشه مو. که با توجه به دارو و درمان, آن است که توصیه به مشورت با یک متخصص متخصص پوست و سوالات خود در مورد عوارض جانبی احتمالی. اینترنت شامل اطلاعات گسترده در مورد عوارض جانبی درمان های مرسوم. در مورد درمان های طبیعی توصیه می شود به دنبال یک درمان است که گواهی به رسمیت شناخته شده سازمان است. درمان باید گواهی برای امن بودن برای استفاده و بدون هر گونه عوارض جانبی. به منظور گواهی برای صفر عوارض جانبی درمان باید تنها شامل گیاهان و گیاهان با حداکثر ایمنی درجه – خوراکی گیاهان – به عنوان تعریف شده توسط ایالات متحده CTFA لیست از گیاهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *