چگونه برای فکر کردن مانند افراد موفق انجام دهید – علم نتیجه گرا فکر

[ad_1]

در علم نتیجه گرا فکر ما یاد بگیرند که تفکر قدرتمند ترین ابزار های در دسترس به شما برای کمک به شما موفق و ایجاد زندگی خود را با. این مخترع همه ایده های همه ثروت همه ثروت و حتی می توانید به نوبه خود پزشکان حکم اعدام به بهبود معجزه آسا. تفکر خود را متصل است به ذهن خود را و توانایی خود را برای ایجاد بهشت یا جهنم. آن را می توانید از بند باز کردن شادی و ثروت جهان و یا نگه داشتن شما در عمیق ترین گودال افسردگی و فقر است. تفکر خود را می تواند شما را پر از شادی و یا غذا خوردن شما با خشم و عصبانیت است.

در علم نتیجه گرا فکر شما یاد بگیرند که تفکر خود را از عادات توسعه یافته بودند در دوران کودکی خود را. شما یاد گرفتم که فکر می کنم با تماشای پدر و مادر, چهره های اقتدار و مراقبان واکنش نشان می دهند و پاسخ در جهان است. شما توسعه عادات تفکر در پاسخ و در حال اجرا هستند. در علم نتیجه گرا فکر شما یاد بگیرند که این عادات هستند فقط چیزی است که شما یاد گرفته که شما هستند. در عین حال این عادات را تعیین می کند آنچه در زندگی شما خواهد بود برای همیشه مگر اینکه برخی از تغییر اساسی اتفاق می افتد به تفکر خود را. بسیاری از سبک تفکر ما یاد بگیرند که در حال رشد است و عدم تفکر منفی و یا محدود عادات تفکر. وجود دارد در واقع 6 به طور گسترده ای استفاده می شود و کشنده و در عین حال پذیرفته منفی فکر کردن و صحبت کردن عادات. آگاه شدن از عادت شما استفاده و یادگیری چیزی جدید به شما کمک خواهد کرد.

تفکر خود را از عادات خود را تعیین می کند اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس خود را تعیین خواهد کرد آنچه شما فکر می کنم شما شایسته و آنچه شما فکر می کنم شما قادر به دستیابی به. کسانی که خود ارزش افکار ایجاد زندگی شما اعتقاد دارم که شما می توانید آشکار و تولید خواهد شد و شواهد از اعتقادات خود را و سطح خود ارزش فکر کردن در فرم که در آن شما زندگی می کنند, سلامت جسمی شما چقدر پول شما را که دوستان شما هستند و چگونه روابط خود را توسعه دهد. شما آشکار خواهد شد زندگی که شما فکر می کنید می تواند آشکار. در ذهن خود این تایید آنچه شما فکر می کنم درست است و همچنان این چرخه. شما می توانید در یک چرخه از خرابکاری خود را برای بقیه زندگی خود را اگر شما انجام نمی چیزی متفاوت است.

اغلب مردم چگونه حرکت می کند از این خود تخریب به اعتماد به نفس به من شایسته دام است که با مقابله با یک هدف در یک زمان و این تغییرات فکر عادت الگوی پس از اتمام موفقیت آمیز یک هدف است. اتمام موفقیت آمیز یک هدف می گویند گرفتن یک مدرک دانشگاهی اقدام به خرید و یا به شما می دهد ارزش خود را به طوری که شما می توانید تغییر راه شما فکر می کنم در مورد خودتان. هنگامی که شما را به تغییر راه شما فکر می کنید زندگی خود را تغییر زیرا تفکر یک ابزار نیست که شما هستند. شما نه غم و ترس یا عصبانی فکر کردم شما فقط به حال که صرفا چیزی است که شما در حال تجربه دلیل فکر کردم شما فقط در معرض خود را به.

این شکل از تلاش برای توسعه به اندازه کافی ارزش خود را به طوری که تفکر خود را پشتیبانی می کند بهترین زندگی خود را آهسته است و در نظر من نه سالم یا واقعی. اگر شما می خواهید به فکر می کنم برای موفق شدن شما باید اول جدا از اعتماد به نفس برابر (آنچه که من فکر می کنم از خودم + موفقیت های من + اعتبار از دیگران – من پیچ یو پی اس = آنچه من شایسته) معادله است. شما باید حرکت را خنثی که به معنی وجود دارد عدم قضاوت در حال بودن و توانایی و آنچه خود را به شما بگویم که بودن یا توانمند سازی و یا اختلال در توانایی های خود را برای رسیدن به یک نتیجه مورد نظر.

شما متولد می شوند (آنچه تا کنون “شایسته” است) از آنجا که شما به دنیا می آیند در این سیاره است. شما در حال “شایسته” از آنجا که شما یک کودک از خدا و جهان و یا روح بزرگ هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید. در واقعیت من “شما شایسته” حتی وجود نداشته باشد. در واقع “شما شایسته” است که عدم تفکر منفی فکر می کردم که کمک می کند تا شما همچنان فکر کردن است که شما باید به خرید و یا کسب یک حس اعتماد به نفس و یا ارزش به منظور موفقیت و یا آنچه مورد نظر شما.

هنگامی که ما با استفاده از علم نتیجه گرا فکر ما استفاده از تفکر ابزار در شکل های مختلف است. ما با استفاده از self-command به ما کمک می کند شروع به باز کردن عادت به فکر ما فقط اتفاق می افتد به ما انتقال به فرمانده تفکر ما. ما با استفاده از قدرت افکار اکتشافی افکار و الهام گرفته از فکر به ما کمک می کند تبدیل به قدرت در دل ما روشن ما درایو های شخصی و تغذیه بدن ما توانمند سازی مواد شیمیایی است که کمک می کند تا ما انتشار نابغه در درون ما. ما شیر را در زمینه امکانات با معجزه تفکر که به ما کمک می کند زندگی می کنند ما بهترین زندگی است.

یادگیری به فکر می کنم “موفق” به معنای یادگیری به فکر می کنم در راه های مختلف. به این معنی به چالش کشیدن آنچه شما فکر می کنم شما می دانید و دعوت شما را به خودتان را به خاطر تفکر یک ابزار فراهم می کند که مواد مغذی سالم درایو و نتایج معجزه آسا به زندگی خود را. تا یاد بگیرند که چگونه به فکر می کنم سالم و فکر می کنم برای ایجاد زندگی شما می خواهید به تجربه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *