چگونه برای شروع و اجرای موفق یک کسب و کار تمیز کردن قطره قطره شدن

[ad_1]

آن را بسیار به شروع به تمیز کردن قطره قطره شدن, کسب و کار, اما بسیاری از آنها رشد نمی کند و یا در نهایت بیرون رفتن از کسب و کار. در اینجا برخی از راهنمایی برای مطمئن شوید که کسب و کار شما موفق و در حال رشد است.

1. تمرکز بر ارائه کار با کیفیت در هر کار. اگر یک مشتری راضی اشاره شما به تمام دوستان و همسایگان خود را, شما احتمالا می توانید بسیاری از شغل های آینده از تبلیغات در دفترچه تلفن قرار دادن آگهی و یا ضربه زدن بر روی درب. کسی است که بیشتر احتمال دارد به استخدام شما در زمانی که شما می آیند توصیه می شود توسط کسی که آنها را می دانید و اعتماد است.

2. سعی کنید به راه اندازی به طور منظم شستشو. شما می توانید ارائه تخفیف و ترجیح تاریخ و زمان برای هر کسی که برنامه شستشو و تمیز کردن قطره قطره شدن های متعدد در یک زمان. شما باید یک ایده خوب از چه مدت یک خانه و آنچه شما می خواهم اگر شما به طور منظم تمیز کردن آن را آسان تر برای شما به کارآمد و انجام کار بیشتر در.

3. گسترش فراتر از تمیز کردن قطره قطره شدن. ارائه به نصب فیلتر بر روی downspouts و سپاه پاسداران بیش از ناودان یا تعمیر و جایگزین, پیر و آسیب دیده و یا فرسوده ناودان و downspouts برای هزینه های اضافی. صف مقابل خود را در مورد قیمت گذاری و صادقانه در مورد آنچه باید انجام شود. از آنجا که شما در حال حاضر وجود دارد برای تمیز کردن ناودان زمان صرف شده در شغل های اضافی خواهد شد کمتر از آن خواهد بود.

4. استخدام کارکنان اضافی. آیا حجم کار است به بیش از حد و یا شما لازم نیست که زمان برای, تبلیغ, استخدام افراد فوق العاده را می توانید در کافی کار اضافی به جای حقوق خود را. داشتن کمک های فصلی را احتمالا بیشتر حس. مراقب باشید که سعی کنید به گسترش بیش از حد به سرعت و یا فراتر از آنچه که شما می توانید مدیریت و یا آن را می تواند نتیجه معکوس.

5. حفظ یک تصویر حرفه ای و با کیفیت شهرت. همیشه نشان دادن شرکت خود را به خوبی و مطمئن شوید که هر کارمند به انجام بیش از حد. شناخته شده و قابل اعتماد برای کیفیت و خدمات حرفه ای را به یک تفاوت بزرگ به عنوان شما به دنبال مشتریان جدید و حفظ آنهایی که شما را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.