چگونه برای تبدیل یک قطعه تصویری به یک فایل Png متحرک

[ad_1]

چگونه برای تبدیل یک قطعه تصویری به apng فایل. Apng به معنی متحرک, png, و آن را واقعی-رنگ جایگزینی برای محبوب انیمیشن های gif. تا کنون apng پشتیبانی می کند Firefox3 و Opera 9.5. برای تبدیل یک ویدیو کلیپ به apng فایل شما می تواند تبدیل آن به تصویر توالی با Mplayer برای اولین بار در. تصویر توالی را می توان کوچک, نابود و لگدمال و تبدیل به یک انیمیشن فایل png با mplayer و apng اسمبلر. برای خواندن مراحل زیر را کاربران باید برخی از اصول اولیه در مورد command-line prompt در ویندوز برای شروع یک دستور خط فرمان در ویندوز شما باید 1: با کلیک بر روی منوی Start; 2. با کلیک بر روی گزینه Run; 3: نوع cmd ; 4: با کلیک بر روی OK را فشار دهید. فهرست mplayer را در فایل های باینری باید اضافه شده به متغیر محیطی PATH بیش از حد.

مراحل:

جستجو

با استفاده از یک دستگاه پخش ویدئو مانند Mplayer به بازی بازی های منبع تصویری و سعی کنید برای پیدا کردن جالب بخشی از ویدئو های خود را.

برش

برش فیلم و تبدیل آن به توالی تصویر (png) و با محبوب Mplayer. به عنوان مثال تصویری mplayer.avi-vo png -ss 00:00:10-endpos 5.0 (برش 5 ثانیه از ویدئو.avi از 10.0 s به 15.0 s)

محصول (اختیاری)

استفاده از فتوشاپ یا gimp برای باز کردن یکی از این تصاویر png و پیدا کردن جالب منطقه است.

استفاده از mplayer به محصول ویدئو.

به عنوان مثال تصویری mplayer.avi-vo png -ss 00:00:10-endpos 5.0 -vf محصول=480:360:80:60 محصول منطقه یک 480×360 مستطیل شروع از (80,60). تبدیل

در حال حاضر شما می توانید با استفاده از هر apng اسمبلر برای تبدیل این تصاویر به انیمیشن فایل png در حال حاضر. برای دریافت کوچکتر apng فایل شما می توانید با استفاده از Jtvmaker و تنظیم 15bit رنگ خروجی در کیفیت آن پنجره. با استفاده از 15bit رنگ و اندازه نهایی apng فایل را می توان با کاهش حدود 50%. خروجی jtvmaker باید به “Apng انیمیشن”. Sleeptime باید به 40ms برای 25fps انیمیشن. این apng گزینه باید مخلوط و یا با هم همپوشانی دارند. Cross-fade حلقه انیمیشن نیز پشتیبانی می کند در Jtvmaker بیش از حد. نویسنده: stevpan

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *