چگونه انعطاف پذیری خود را می توانید جلال غنی

[ad_1]

اواخر Gerald M. لوئب که در سال 1975 درک ارزش انعطاف پذیری و ثروت از اعمال این ساده تمایز است.

در کتاب خود نبرد برای سرمایه گذاری بقای او با استفاده از یک فرمول خاص برای به حداکثر رساندن سود خود را و به حداقل رساندن ضرر و زیان خود را در بی ثبات بورس. با استفاده از این فرمول او در زمان استفاده از بوم در دهه 50 و 60 و جان سالم به در سقوط بازار در سال 1969.

اصول خود را هنوز هم معتبر در بازار امروز و در مناطق دیگر از زندگی بیش از حد.

این است چگونه فرمول کار کرده:

1. انتخاب سهام برای خرید.

2. انتخاب خود را بر اساس منطقی حقیقت یاب کارشناس مشاوره و intuitional قضاوت.

3. تشخیص دهند که خود را به رغم تحقیقات کامل از سهام آن را در آینده هنوز نامشخص است.

4. شما پس از خرید سهام چند چیز ممکن است اتفاق می افتد:

یک) قیمت ممکن است سقوط.

ب) قیمت ممکن است افزایش یک زمان کوتاه قبل از آن می افتد.

ج) قیمت ممکن است افزایش یابد برای مدت زمان طولانی قبل از آن می افتد.

تنها یک الگوی خاص است: دیر یا زود قیمت ها سقوط خواهد کرد.

5. زمانی که قیمت شروع به سقوط صبر کنید به سقوط حداقل ده تا پانزده درصد است. هنگامی که آن را ندارد, کاهش ضرر و زیان خود را. در انتخاب سطح درصد. فراموش نکنید که در مورد انتظار برای قیمت به افزایش است. فروش قبل از اینکه شما صدمه دیده است. لوئب فرمول در اصل این است که شما باید مایل به قبول تنها ضرر و زیان است.

6. به عنوان طولانی به عنوان یک سهام افزایش می یابد, در نظر آن را یک موفقیت اما به عنوان به زودی به عنوان آن می افتد زیر سطح معینی رها کردن آن را مانند یک سیب زمینی داغ.

در زندگی خود تشخیص دهند که وجود دارد بسیاری از مواقع در زندگی هستند که مانند بازار سهام: آنها در نوسان است گاهی اوقات ظاهر می شود مثبت و گاهی منفی است. بهترین راه برای مقابله با این حوادث است که یادگیری چگونه به حداکثر رساندن سود و به حداقل رساندن ضرر و زیان است. این شرایط می تواند مربوط به حرفه روابط, پروژه عملا هر چیزی که دارای یک چرخه زندگی.

همچنین گاهی اوقات قوام یک فضیلت است و گاهی نیست. در اغلب موارد شما باید تصمیم بگیرید.

امرسون یک بار گفت که یک احمق قوام است hobgoblin از ذهن است. کلمه کلیدی در اینجا “احمقانه است.” گاهی اوقات به یکی نیاز به سازگار برای شکستن از طریق به سطح بالاتری از درک و دستیابی به عنوان مثال یک تحقیق انجام است. و گاهی اوقات نیاز به ارزیابی مجدد وضعیت برای دیدن اگر آن را منجر شما به جایی که شما واقعا می خواهید برای رفتن به مثلا حرفه ای شیمیدان.

موفقیت یک استعداد برای تشریح دو توهمات. یکی توهم تسلط. از سوی دیگر این توهم را از کنترل است. اما زندگی با این نسخهها کار در یک اصل…اصل تغییر و عدم قطعیت است. رسمیت شناختن این واقعیت است و نه مبارزه با آن. همه ما می دانیم داستان در مورد افراد و یا شرکت های بزرگ که به نظر می رسد که تسلط خاص خود نظم و انضباط و که به نظر می رسد باید کنترل کامل از نتایج خود را پس از آن زمانی که شرایط تغییر آنها از هم جدا هستند چرا که آنها هنوز هم عامل به آن دسته از مهارت هایی که یک بار کار می کرد.

انعطاف پذیری آن و یا انطباق با تغییر اساسی موفقیت اصل. دایناسورها بودند انعطاف پذیر نیست. بشر بوده و انعطاف پذیر است. شکوه تمدن شکوفا کرده اند در طول دوران گسترش و انعطاف پذیری اما زمانی که آنها ایجاد انعطاف ناپذیر قوانین کنترل و تغییر شرایط آنها فرو ریخت. چقدر شکننده تر است که فرد به طور متوسط است که زندگی ما در جهان به سرعت گام. به عنوان فن آوری شتاب بسیاری از مهارت های منسوخ است و نیاز به انعطاف پذیری در تطبیق با تغییرات آینده.

تغییر بخشی از زندگی است. یادگیری خود را به حرکت البته در زندگی توسط بادهای تغییر دهید. آنچه شما باید سرمایه گذاری در گذشته مطمئن نیست نشانه ای از آنچه شما نیاز دارید در آینده است.

عمدتا به دو دلیل برای ساخت یک تغییر است. یک فرصت شناور است به دید و شما باید شجاعانه آن را تصاحب. دو فرصت را از دست داده است و شما نیاز به حرکت به دور قبل از همه چیز بدتر است.

چگونه یک تعادل و انعطاف پذیری با قوام? قوام باید به دنبال زمانی که منابع گذشته است و قابل پیش بینی امکان که همه چیز می تواند بهتر.

انعطاف پذیری باید به دنبال زمانی که شما می تواند پیشرفت بیشتری انجام کاری دیگری با منابع شما را داشته باشد.

در حالی که انعطاف پذیری و قوام مخالف اصول وجود دارد یک زمان برای هر و است که چرا هر دو مشروع اصول موفقیت.

یکی دیگر از جالب دوگانگی نزدیک به انعطاف پذیری و سازگاری است این دوگانگی از بدبینی و خوش بینی. در حالی که در بسیاری از موارد بدبینی مخرب است و خوشبینی سازنده استثنا وجود دارد.

بدبینی سالم می تواند سازنده و ساده و بی تکلف خوش بینی می تواند مخرب باشد.

بدبینی سالم است و پذیرش است که همه چیز می تواند به اشتباه و آماده شدن برای دیدار با راه حل. باز کردن یک حساب پس انداز برای مثال یک راه حل است. شما می گویید در اثر “من ممکن است همیشه نمی شود ساخت به عنوان مقدار پول به عنوان امروز” و یا شما می تواند گفت: “من آماده شدن پول برای سرمایه گذاری در فرصت های آینده.” در هر صورت شما در جلسه آینده با یک راه حل برای یک مشکل یا فرصت.

ساده و بی تکلف, خوش بینی, با استفاده از همین مثال در مورد پس انداز است انتخاب به صرفه جویی نیست چرا که شما بر این باورند که همه چیز همیشه جریان هموار.

تغییر چیزی است که ذاتی در زندگی است. این نیز چیزی است که ما وارد زندگی ما است. ما می توانید انتخاب را تغییر دهید. این ساده است نه گزاره. تغییر به خاطر خودش به خاطر شور و هیجان است همیشه مفید است. تغییر باعث خستگی و یا بی قراری است که اغلب بیش از حد اتفاقی موفق باشد. در بازار کار, به عنوان مثال, آن است که دست از حرکت به سادگی هاپ از یک شغل دیگر. آن است که یک در به دست آوردن شتاب اگر تغییر عمدی است, اگر آن را یک جنبش از پایین تر دولت به دولت بالاتر یک جنبش به فرصت های بیشتر و یا بیشتر درآمد.

نتيجه گيری

یک استاد دانشگاه در دانشگاه میشیگان, Dr. E. لوئیس Mahigel شد هنگامی که یک بازیکن پوکر حرفه ای. او گفت که او آموخته درس با ارزش در مورد انعطاف پذیری از این بازی است. “یک مشخصه برجسته موفق قمار باز” او اشاره کرد “این است که او می داند چه زمانی و چگونه به خارج شدن از یک سو و کاهش ضرر و زیان خود را. البته او می داند همه ریاضی شانس توسط قلب می دهد که او یک لبه بیش از اکثر مردم او hustles اما اصلی خود را لبه است که در این منطقه از احساسات است. وقتی شانس می گویند او احتمالا برنده خواهد شد او نمی استدلال می کنند; او فقط ترک پول خود را در گلدان و میسازد کردن کارت های خود را. مزمن بازنده نیست احساسی مجهز به انجام این کار است. او پس از جان گذشته برای از دست دادن سرمایه گذاری خود را که او طول می کشد وحشی شانس برای محافظت از آن.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *