چه چیزی باعث می شود یک کسب و کار آنلاین موفق?

[ad_1]

همه ما از شنیدن و خواندن در مورد کارآفرینان که زمانی موفقیت کسب و کار آنلاین. برای درک عواملی که بر موفقیت های آنلاین هنگامی که شما شکستن داستان های موفقیت را بیش از احتمال زیاد آنها شامل حداقل یکی از عوامل زیر است.

برنامه ریزی

برنامه ریزی است که احتمالا تعداد یک چیز کارآفرینان موفق مشترک است. وجود دارد به خوبی شناخته شده است و گفت که می گوید: “اگر شما موفق به برنامه شما برنامه ریزی برای شکست است.” اگر شما برنامه ریزی برای موفقیت و به دنبال طرح های خود را, شما می توانید تکرار موفقیت شما تجربه به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید.

مسئولیت

کارآفرینان موفق آنلاین سرزنش نیست دیگر مردم خود را شکست. اگر آنها چیزی را امتحان کنید و آن را کار نمی کند, آنها را از آن یاد بگیرند. آنها را بهانه و سرزنش از آن در دیگران است. حقیقت این است که هر کس اشتباه می کند. چگونه شما از آنها یاد بگیرند مهم تر از این واقعیت است که شما ساخته شده است یک اشتباه است.

اقدام

اگر شما برنامه ریزی در تمام طول روز هر روز اما قرار نیست هر چیزی را به شما نمی تواند موفق باشد. اما هنگامی که شما را به برنامه ها و ایجاد مراحل را برای انجام کارها شما برخورد خواهد شد موفقیت شما به عنوان تکمیل مراحل.

این باور را در خودتان

اگر شما در خود اعتقاد شما موفق تر باشد. به باور خودتان انجام تحقیقات خود را و سعی نکنید به طراحی مجدد چرخ است. اطلاعات مورد نیاز شما وجود دارد. اگر شما آن را یاد بگیریم و آن را بدانید شما قادر به قضاوت مبتنی بر دانش است.

خارج از منطقه راحتی خود را

تا زمانی که شما اجازه دهید به خودتان احساس ناراحت کننده, آن را می شود سخت به تجربه موفقیت است. فشار خود را فقط یک کمی بیشتر از شما فکر می کنم شما می توانید به دلیل این است که چگونه شما چیزهای جدید یاد بگیرند و تجربه موفقیت است.

شما نمی توانید همه مردم در همه زمان ها

هنگامی که شما در حال کار بر روی کسب و کار شما تنها نیاز به لطفا یک نفر – مشتری خود را ایده آل. آن یک نفر شما می خواهید برای خرید محصول یا خدمات شما. اگر شما سعی می کنید و لطفا به همه شما به احتمال زیاد تا پایان خشنود هیچ کس.

چه کار می کند و چه کار نمی کند

این مهم است که بدانید چه کار می کند و چه کار نمی کند. اگر چیزی را نمی انجام این کار شما نیاز به آن را تغییر دهید. استفاده از تجزیه و تحلیل برای تست همه چیز شما را انجام دهد به طوری که شما همیشه می دانید که چه چیزی است که ارزش حمل.

عادات خوب

هنگامی که شما عادات خوب شما خواهید بود در حال حرکت رو به جلو در کسب و کار شما. مثلا اگر شما عادت به روز رسانی وبلاگ خود هر دوشنبه و جمعه شما بیشتر احتمال دارد به موفقیت, نگه داشتن آن تا به امروز از اگر شما هیچ عادت و توسعه یافته است. شما می توانید ایجاد عادات خوب برای هر بخش از کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.