چه هنر بردار?

[ad_1]

هنگامی که مشتریان خود ارائه هنر برای چاپ پیدا کنیم که آنها هیچ ایده چه چیزی یک فایل برداری است. بسیاری از افراد هستند که نه حرفه ای و طراحان گرافیک می فهماند چه هنر بردار است (و به همین دلیل باید از آنها) و اکثر شرکت ها ندارد, طراحان گرافیک در کارکنان است. وجود دارد حتی برخی از افراد مشغول به کار به عنوان طراحان گرافیک که نمی دانم چه فایل برداری است. (خوب حالا که غم انگیز است.)

امیدوارم ما می توانیم از بین بردن برخی از سردرگمی و پاسخ به این سوال… چه هنر بردار. ما را توصیف به عنوان بهترین ما می توانیم آنچه هنر بردار است و چگونه شما می توانید آن را تشخیص دهد.

وکتور هنر یکی از دو شکل از هنر استفاده شده توسط کامپیوتر دیگر فرم بودن مپ هنر (شطرنجی). بیت مپ هنر است که با شناسایی نام فایل ها در .gif, .bmp .jpeg .jpg, .png و .pcx. هنر بردار فایل ها به طور معمول به عنوان ذخیره .eps .هوش مصنوعی و یا .cdr فایل های. وکتور هنر الگوریتم های ریاضی ایجاد شده با استفاده از برنامه های نرم افزاری مانند Adobe Illustrator و Freehand, Corel Draw, کوارک و چند نفر دیگر. این برنامه با استفاده از معادلات ریاضی و هندسی اولیه (نقاط و خطوط و اشکال) برای ایجاد هنر است که پاک دوربین آماده است و می تواند بی نهایت بدون از دست دادن هر گونه کیفیت یا وضوح. همان هنر ممکن است برای استفاده از یک کارت کسب و کار به یک پوستر برای یک بیلبورد.

یک فایل بیت مپ (شطرنجی) یک ماتریس نقطه داده و ساختار آن را با استفاده از پیکسل (نقطه های کوچک و یا مربع از رنگ) برای ایجاد یک تصویر کلی. و نه آن را به نام شطرنجی تصاویر و یا فایل های بیت مپ آنها همین است.

یک بیت مپ است که از لحاظ فنی مشخص می شود, عرض و ارتفاع تصویر به پیکسل و با تعداد بیت در هر پیکسل (یک عمق رنگ که تعیین تعداد رنگ آن می تواند نشان دهنده).

این شطرنجی هنر, فایل, خشن, نامتعادل لبه. هنر می شود تحریف شده و هنگامی که تصویر بزرگ است. هر بار که شما با ویرایش فایل آن را از دست می دهد برخی از این وضوح.

شطرنجی گرافیک مانند عکس و فایل های گرافیکی ایجاد شده در نرم افزار Adobe Photoshop, Paint Shop Pro و دیگر شطرنجی برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای برخی از صفحه نمایش برنامه های کاربردی چاپ و یا چاپ دیجیتال. در بسیاری از موارد به خصوص با هنر مانند آرم و رنگ های متعدد پرینتر نیاز به هنر بردار برای رسیدن به کیفیت چاپ است که شما می خواهید و انتظار.

سوالات رایج:

1. من می تواند تبدیل.BMP.GIF or.JPG به بردار ؟

متاسفانه هیچ. یک فایل بیت مپ ایجاد شده است متفاوت است و درست مثل دیگر با قرار دادن پوشش بر یک کتاب, شما هنوز هم همان صفحات داخل.

2. من تبدیل فایل فتوشاپ به.EPS, چرا نمی توانم از این به عنوان بردار هنر ؟

هنر بردار تصاویر با استفاده از خطوط برای ایجاد, تصاویر, عکس ها می تواند به طور معمول نمی تواند تبدیل به یک تصویر بردار. یک بیت مپ و یا شطرنجی فایل با استفاده از نقطه آنها ایجاد نمی شود در همان شیوه ای. در یک فایل برداری همه چیز است یک آیتم جداگانه. اگر شما یک سیب با یک کرم در آن شما می توانید تغییر سیب سبز در هر زمان و از بین بردن worm می تواند تبدیل به یک ببر اگر شما را انتخاب کنید بدون تغییر و یا موثر بر شیء دیگر. وکتور هنر باید ایجاد شده به عنوان یک فایل وکتور. شما می توانید یک شطرنجی فایل ایجاد شده در فتوشاپ (به عنوان مثال) و صرفه جویی در آن را با یک.eps.ai., یا.cdr پسوند و آن را به طرزی جادویی تبدیل به یک فایل وکتور. هنگامی که یک بیت مپ همیشه یک بیت مپ مگر اینکه دوباره یا پیش بینی کرد.

چگونه می توانم به شما بگویم اگر یک فایل است که یک هنر بردار فایل ؟

شما معمولا می توانید شناسایی هنر بردار با روند حذف. اگر آن را به اشتباه فرمت آن است که قطعا بردار. من تشویق مشتریان را بزرگنمایی تصویر 400 یا 800 درصد و اگر لبه ها بسیار خشن و نامتعادل از آن است که احتمالا یک تصویر بردار. اگر شما هنوز هم نمی توانید بگویید ارسال آن به چاپگر خود را و آنها می تواند شما اجازه می دانم. A. فایل pdf ممکن است بردار و یا شطرنجی است. این بستگی به این دارد که چگونه آن را در اصل ایجاد شده است.

من قصد دارم برای به دست آوردن کمی ویژگی های اینجا امیدوارم بیش از حد! تفاوت بین این نوع از فایل های هنر نهفته است که چگونه یک تصویر ذخیره شده در هنر, فایل های خود را. فایل های بیت مپ تشکیل شده از یک سری از اعداد و رنگ که نشان دهنده مختصات در منطقه تصویر شبکه. برای ذخیره یک تصویر بیت مپ کامپیوتر ایجاد gridwork از تصویر زمینه. (پیکسل هستند نقطه کوچک. به یاد داشته باشید چاپگرهای ماتریس نقطه.) که همه وجود دارد این است که به یک فایل بیت مپ. یک سری از اعداد به نمایندگی پیکسل و رنگ خود را.

فایل های برداری هستند و هیچ چیز مانند یک فایل بیت مپ. یک وکتور فایل حاوی اطلاعات برای ایجاد خطوط. این شامل یک نقطه شروع و یک نقطه پایان برای هر خط. با کسانی که مختصات آن نیز فروشگاه بردار معادله برای هر یک مختصات. یک بردار معادله نشان می دهد هر دو جهت و سرعت است. با استفاده از این مختصات و بردار کامپیوتر می توانید در قرعه کشی یک خط از نقطه A به نقطه B با هر مناسب منحنی به طور خودکار ایجاد شده است. وکتور فایل های صوتی واقعا فنی و پیچیده در ایجاد خود را.

تصاویر وکتور تعدادی از مزایای بیش از تصاویر بیت مپ, از جمله:

اگر شما سعی می کنید برای بزرگنمایی یک تصویر بیت مپ کامپیوتر شما تنها می تواند به بزرگ شدن اندازه مربع ساخت تا تصویر منطقه است. شما هنوز هم باید مربع; است که چرا تصاویر بیت مپ دریافت دندانه دار به عنوان شما آنها را بزرگ تر ببینید. تصاویر وکتور صاف باقی می ماند چرا که کامپیوتر خود را صرفا re-محاسبه مختصات نقاط و تنظیم بردار معادله ثابت هرگز فدا کردن کیفیت.

هر مجموعه ای از خطوط در یک تصویر بردار نمایندگی جداگانه و مجزا اشیاء. هر شیء می تواند دوباره در هر زمان ویرایش. برای مثال بیایید می گویند شما ایجاد هنر بردار فایل را با یک دایره در پس زمینه. شما می توانید باز کردن فایل برداری در هر زمان و تغییر دایره به مربع بیضی, اپل, و غیره. هر شی یک آیتم جداگانه در یک فایل وکتور.

نگه داشتن در ذهن که اگر یک حرفه ای طراح گرافیک ایجاد هنر خود را/آرم برای شما باید آنها را نجات آثار هنری خود را به عنوان هنر بردار, فایل, حتی اگر آنها ارسال نشده بود این فایل به شما. برخی از طراحان ارائه نمی دهد مشتریان خود را با هنر بردار چرا که اکثر مشتریان قادر خواهد بود برای باز کردن فایل. اگر شما یک حرفه ای لوگو طراحی شده برای شما, اما همه شما باید a.JPEG یا مشابه فایل تماس با هنرمند خود را و از آنها بخواهید برای هنر بردار فایل. در نظر داشته باشید مگر اینکه شما نرم افزار خاصی برای باز کردن فایل شما می توانید آن را باز کنید; اما شما می توانید با ارسال آن به چاپگر و آنها باید قادر به آن را باز کنید.

توجه داشته باشید از احتیاط در چند سال گذشته من دیده ام حرفه ای طراحان گرافیک ایجاد لوگو در فتوشاپ. فتوشاپ فایل بیت مپ (شطرنجی) و معمولا اگر شما نیاز به یک لوگو برای چاپ و یا اقلام تبلیغاتی. این است که یک فایل وکتور. بنابراین با دقت بررسی کنید طراح خود را قبل از شما آنها را شروع طراحی آرم خود را و یا هنر برای شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *