چه هستند برخی از موفق ترین صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار ؟

[ad_1]

از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار در حال فرض کنید برای تغییر زندگی خود و شادی بیشتر با توجه به هر فرد با داشتن کنترل بیشتر بر زندگی خود را اولین معیار برای قضاوت در مورد ارزش یک خانه بر اساس کسب و کار خواهد بود چه شما باید شور و شوق ،

اگر شما صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است که به شما شادی و احساس خود شکوفایی و سپس شما باید شور و شوق واقعی برای محصول کسب و کار خود را ارائه. برای مثال آیا شما باید شور و شوق برای تناسب اندام, سالم بودن و یا از دست دادن وزن ؟ سپس شاید شما باید در پیدا کردن یک کسب و کار است که آن دسته از محصولات. من می تواند به شما برخی از نمونه هایی از برخی از شرکت های, اما من نمی خواهم برای قرار دادن هر گونه ایده ها را به سر خود را. وجود دارد تن از بهداشت و سلامتی شرکت های خارج وجود دارد وجود دارد. آن را واقعا بدست رقابتی در این عرصه است. اما باز هم آنچه که شما پر حرارت در مورد ؟ دوم اینکه چه نوع از روش کسب و کار شما راحت می شود ؟

برای مثال آیا شما می خواهم به انجام کسب و کار خود و حلقه به حلقه? انجام خانه احزاب ؟ دعوت مردم به “فرصت” جلسات در اتاق کنفرانس هتل? درب به درب فروش ؟ و یا هدف قرار دادن تمام دوستان خود و بستگان ؟ برخی از مردم می خواهم که رویکرد و این خوب است اما نه من. من دوست دارم که بر روی کامپیوتر من بازاریابی در اینترنت است. با حلقه به حلقه شما که جنبه های شخصی به دنبال کسی راست در چشم. شاید ساخت یک کمی از یک رابطه برای اولین بار است که می تواند مفید باشد. اما خود را به شماره خواهد بود. نه به عنوان بسیاری از مردم به ارائه فرصت خود را به. اما در اینترنت شما می توانید به عنوان بسیاری از مردم به عنوان شما می خواهید. بسیاری از ارائه به علاقه مردم است. اما بدون اعتماد ساخته شده است از یک کمی از یک رابطه است. که من هستم درونگرا. من نمی خواهم برای رفتن حلقه به حلقه.

اما اگر شما پیدا کردن یک فرصت است که به طور عمده انجام شده در خط چه نوع ابزار انجام آنها فراهم شده است ؟ آنها فقط پرتاب یک وب سایت شما را با چند بنر و می گویند برای آن است ؟ و یا انجام آنها را به بسیاری از آموزش به شما نشان دهد چگونه به واقع انجام بازاریابی اینترنتی. پیدا کردن خوب منجر شود. آگهی است که برای تولید یا فروش یک شرکت-بازاریاب. وقت خود را برای پیدا کردن.

یک سوم در نظر گرفتن هزینه شده است. بهترین رویکرد این است که حداقل یک کمی از بودجه برای پوشش هزینه ها و انجام کسب و کار به راه راست. بسیاری از کسب و کار با بسیاری از برنامه های غرامت و طرح کسب و کار. اگر شما فقط شروع در پایین ترین نقطه شروع با کمترین قیمت فقط انتظار برای مدت زمان طولانی را به یک دستمزد شما می توانید زندگی کردن. کسب و کار شما رشد خواهد کرد سریعتر با پول بیشتر شما باید به سرمایه گذاری. که تنها راه آن است. انتظار نداریم که برای پولدار شدن بیش از شب. حتی سنتی “آجر و ملات” نوع از کسب و کار نمی اغلب سود سال اول خود را. در آن طول می کشد زمان.

یکی از آخرین نظر است تا خط پشتیبانی می کند و کسب و کار باید یک سابقه و طول عمر ؟ هنگامی که شما شروع شما نیاز به یک اسپانسر/ خط / en-غلتک خواهد شد که به شما نشان می دهد چگونه به انجام کسب و کار. کسی برای شما برای رفتن به زمانی که شما سوال. همچنین کسب و کار کسب و کار ثابت و یا آن را فقط یک پرواز در شب “فرصت” است که ممکن است در 6 ماه. انجام برخی تحقیقات. نمی پرش در ایمیل شما نگاه. آن را بررسی دقیق است. من تا به حال بسیاری از en غلطک چه کسی گفت که آنها وجود دارد خواهد بود برای من اما پرید کشتی در آینده طعم ماه که صدا خوب است. من همچنین باید مقدار زیادی از کسب و کار آدرس از گذشته فرصت هایی که کار نمی کنند هر بیشتر. نه طول عمر. هیچ پشتیبانی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.