چه می توانید کلمات کلیدی را برای شما صفحه اصلی بر اساس کسب و کار ؟

[ad_1]

وقتی که می آید به ایجاد یک کسب و کار موفق خانه وجود دارد چیزهای مختلف شما می خواهید به تمرکز بر روی. ایجاد محتوای با کیفیت و جذاب طراحی و ترویج صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار به طور موثر همه باید از نگرانی. اما یکی از چیزهایی که شما می خواهید به تمرکز بر درون همه از این جنبه است که کلمه کلیدی بهینه سازی.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب را در وب سایت و در مقالات خود می تواند به شدت افزایش حجم ترافیک. یکی از کلیدهای موفقیت آنلاین است که قطعا ایجاد ترافیک برای تبدیل به مشتریان و این دقیقا همان چیزی است انتخاب کلمات کلیدی مناسب می تواند برای شما انجام دهد.

بهینه سازی موتور جستجو و یا جستجوگرها اشاره به بهینه سازی وب سایت یا مقاله برای افزایش ترافیک شما دریافت خواهید کرد از موتورهای جستجو است. در فرایند بهینه سازی وب سایت و/یا مقاله شما باید با دقت انتخاب کلمات کلیدی مناسب. این کلمات هستند که جستجو توسط خوانندگان اینترنت در موتورهای جستجو است.

به طور موثر با استفاده از کلمات کلیدی در مقالات خود و بر روی وب سایت خود را, شما خواهد شد به تدریج صعود بالاتر و بالاتر در موتورهای جستجو. پس از آن که مردم جستجو برای کلمات کلیدی شما با استفاده از آنها وب سایت خود را لینک کنید. بالاتر شما در موتورهای جستجو بهتر شانس شما مردم روی سایت خود ،

آنچه شما می خواهید برای بررسی این است که چگونه اغلب با کلمات کلیدی خاص جستجو می شوند و چگونه رقابتی کلمات کلیدی هستند. شما بدیهی است که می خواهید برای انتخاب کلمات کلیدی است که بسیار جستجو کرد اما باید یک مقدار کم رقابت به صورت. اگر شما نوع در “گوگل کلمات کلیدی” در موتور جستجوی خود را به شما پیدا کردن یک محل عالی برای پیدا کردن اطلاعات چگونه اغلب با کلمات کلیدی جستجو شده و چگونه رقابتی هستند.

به طور موثر استفاده از این کلمات کلیدی برای جستجوگرها شما نمی خواهید فقط به صورت تصادفی جای آنها را بارها و بارها در سراسر وب سایت خود را. همه این را انجام خواهد داد این است که شما را در دردسر برای هرزه نگاره ، هدف این است که به معمولی جای کلمات کلیدی در محتوای خود را به طوری که بازدید کنندگان متوجه آنها در واقع بدون توجه به آنها. آنها باید هموار جریان در محتوا.

علاوه بر این وجود دارد که مکان های خاص شما می خواهید به آنها را شامل خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار و در مقالات خود را. چند مکان که قطعا می خواهید را شامل کلمات کلیدی در عنوان صفحات و یا در عناوین مقالات خود را در توضیحات و تگ هدر یک صفحه وب معمولی گسترش در محتوا از جمله اولین و آخرین پاراگراف.

از جمله کلمات کلیدی در مقالات خود و خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است یک راه عالی برای استفاده از جستجوگرها. شما را به شدت افزایش حجم ترافیک و سرعت بالا رفتن از موتورهای جستجو. تا زمانی که شما یاد بگیرند که در آن به جای کلمات کلیدی و چگونه اغلب به استفاده از آنها به شما خواهد شد در راه خود را به دریافت مجموعهای از بازدید کنندگان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.