چه آن را برای موفق شدن در کار از خانه ؟

[ad_1]

بسیاری از مردم تمایل و رویای به رئیس خود را و پول خود را. وجود دارد هیچ مشکلی با آن. اگر شما یکی از کسانی که مردم شما به تقدیر و تحسین مایل به رئیس خود را. در حال حاضر اگر شما می خواهید به رئیس و سپس شما باید به فکر می کنم مانند ، بسیاری از کارفرمایان یا صاحبان قرار داده و مقدار زیادی از زمان و تلاش به کسب و کار خود را که کارکنان هرگز, و آنها را به فداکاری که کارکنان هرگز فراموش. است که چرا آنها جایی که آنها هستند. بنابراین اگر شما می خواهید برای کار از خانه و رئیس خود شما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید درک کنند.

اول شما باید درک کنند و درک درست مثل اکثر صاحبان کسب و کار این کسب و کار موفق خواهد شد یا شکست خود را بر اساس تلاش های هیچ کس دیگری. که فکر کردن مانند یک مالک. باک در اینجا متوقف می شود. اگر شما می خواهید را به یک مقدار زیادی از پول را در چه شما تصمیم به انجام چطور. اجازه ندهید افراد دیگر نظرات و افکار شکل شماست. شاید آنها مایل به انجام آنچه در آن زمان و نه می تواند چهره مسئولیت خود را دارند.

دوم تشخیص دهند که کار از خانه نمی دهد شما را بهانه ای برای کساد کردن. اکثر صاحبان کسب و کار موفق موفق شد به این دلیل که آنها مایل به انجام آنچه که مردم دیگر نمی شد. اگر شما مایل به شروع کسب و کار خود را سزاوار آن بهترین است که شما باید ارائه دهد. نه تنها کسب و کار شایسته بهترین است که شما را, اما از آن است که کسب و کار شما شایسته بهترین شما.

سوم; آیا شما یک گیرنده? شما نوع از کسی که می دهد و یا شما مایل به مبارزه برای آنچه شما می خواهید ؟ بسیاری از مردم انتظار دارند که انجام این کار را به آنها مقدار زیادی از پول به سرعت و اگر شما گرفتن چیز بزرگ بعدی در زمان مناسب آن ممکن است. اما شانس هستند که شما باید مایل به کار در این کسب و کار حتی زمانی که شما احساس نمی مانند آن. ممکن است بسیاری از آهسته در آغاز روز اما همه شروع کسب و کار است که راه اما آیا شما مایل به تحمل به پایان ؟ اگر شما به دنبال یک پولدار طرح به دنبال نگه داشتن و شاید شما آن را پیدا کنید اما اگر شما جدی در مورد ساخت کسب و کار شما می دانید آن زمان می برد اما هرگز در رویای خود را.

در نهایت, شما خودتان را پاسخگو? دلیل صاحبان و کارفرمایان نیست دوست خوبی است چرا که آنها نگه داشتن مردم در زیر آنها را مسئول آنچه که نیاز به انجام. خوب اگر شما در حال شروع یک کسب و کار و شما در حال تماشای تلویزیون و زمانی که شما باید به کار بر روی کسب و کار خود و سپس شما نیاز به رفع این مشکل است. کار از خانه به این معنا نیست شما می توانید خواب در تمام طول روز و در محل کار هنگامی که شما می خواهید بیش از حد. اوه شما می توانید آن را اگر شما می خواهید بیش از حد, اما شما نمی خواهد موفق باشد و کسی که شروع یک کسب و کار نه موفق خواهد بود ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.