چرا شما باید استفاده از Follinex برای جلوگیری از نازک شدن مو

[ad_1]

اگر شما شده اند در انتظار کمک واقعی برای مشکل ریزش موی شما — نازک شدن و عقب کشیدن خط مو طاس نقاط — اگر شما سعی کردم همه چیز را زیر آفتاب برای جلوگیری از ریزش مو بدون هر گونه شانس — و سپس شما قطعا می خواهید به خواندن این مقایسه از دو تا از محبوب ترین مو-ترمیم محصولات در بازار امروز است.

دکتر ریموند D. موتر یک پزشک است که توسعه بسیاری از موفق مکمل فرمول قوی تر شده و موثر مکمل فرمول به نام Follinex. در همان زمان یک گروه از محققان ایجاد کرده است 2-قسمت مو-ترمیم محصول به نام Provillus.

اجازه دهید مقایسه دو محصول:

Follinex اختصاصی کپسول فرمول با 17 فرد عصاره — ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای آمینه — دقیق نسبت به یک دیگر است که می تواند باعث تحریک رشد جدید افزایش فولیکول بهره وری و بهبود سلامت مو.

Provillus اساسا دو بخش محصول — یک مکمل با کپسول فقط دو مواد تشکیل دهنده فعال و در موضعی به نام مینوکسیدیل.

که در آن Follinex است به مراتب پیچیده تر و مکمل های غذایی آن است که در واقع بسیار ساده تر برای استفاده از: دو عدد کپسول در روز (یکی در صبح و یکی در شب). Follinex نیازی نیست که موضعی نرم افزار.

Provillus از سوی دیگر می تواند کاملا پیچیده و کثیف استفاده کنید. شما باید اول یک کم قدرت کپسول و سپس اعمال قوی محلول موضعی (ماینوکسیدیل) که شناخته شده است به چندین اثرات منفی. برخی از کاربران از مینوکسیدیل دچار عوارض جانبی مانند خارش و خشکی پوست سر پس از چند روز استفاده از این محلول موضعی. علاوه بر این بعضی از آنها گله و شکایت از ناراحتی قفسه سینه یا تپش قلب.

Follinex است که ساده تر و راحت تر برای استفاده می کند و دارای بار گهگاه عوارض جانبی جدی از مینوکسیدیل.

Follinex همچنین با این نسخهها کار برای هر دو مردان و زنان — بزرگسالان در هر سنی که رنج می برند از انواع ریزش مو مشکلات. این کمک خواهد کرد که مردان مبتلا به طاسی الگوی مردانه و همچنین عقب کشیدن مو و حتی ریزش مو تاج. زنان بیش از حد را پیدا خواهد کرد که Follinex فرمول مفید است به خصوص در مبارزه با شدید نازک شدن و حتی آن را به عنوان کمک می کند تا موهای موجود ضخیم تر و مقاوم تر.

در نهایت این سوال مطرح است هزینه. یک ماه عرضه Follinex است که کمتر از نیمی از هزینه یک ماه عرضه Provillus. با Follinex شما جلوگیری از ریزش مو درست میشه…شما احساس می کنید موهای جدید شروع به رشد در یک ماده از هفته…شما دیدن طاس نقاط در واقع شروع به پر کردن در. و شما می توانید آن را برای کسری از قیمت Provillus

به مجموع تا Provillus یک کپسول-و-موضعی-حل محصول. (برخی از عوارض جانبی از مینوکسیدیل به طور خاص می تواند شدید باشد.) با استفاده از Provillus بیش از چندین ماه هزینه خواهد شد صدها نفر و شاید هزاران دلار است.

Follinex آسان تر است و راحت تر به استفاده از far مهربان از تماس با مواد سخت و سریع-بازیگری (با توجه به رضایت کاربران) و بسیار کمتر گران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *