چرا سفر به هند برای مامان قبل در حال افزایش است

[ad_1]

هند و دیگر محدود به یک مکان عجیب و غریب و پر جنب و جوش مقصد تعطیلات برای جهان ولع مصرف برخی از گرمسیری خورشید فرار از زمستان به خانه برگشت. ‘رنگارنگ – Laparoscope’ یکی از مناسب ترین شرایط برای درک این کشور در یک مهره پوسته.

به عنوان گزارش شده توسط نیویورک تایمز روزانه, سفر به هند برای مامان قبل روند رو به افزایش است, قبل از اینکه شما شروع به تعجب می کنم چرا ‘ در اینجا برخی از آمار و حقایق chalked را برای شما.

در یک نظرسنجی انجام شده توسط جامعه بین المللی از جراحی پلاستیک زیبایی [ISAPS] در سال 2009 در سراسر بالای 25 کشور به نمایندگی از 75 درصد از اغلب انجام جراحی و غیر جراحی توسط هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک – با مجموع 894,700 یعنی تقریبا صد هزار نفر جراحی و غیر جراحی روش های کمک به 5.3 درصد از تمام مراحل در شرکت 25 ملل هند و صعود به جایگاه چهارم قبل تنها توسط ایالات متحده آمریکا و چین و برزیل است.

Mindboggling درست است ؟ خوب تا دنده وجود دارد بیشتر به آمده است.

این باید شما را ترک بدانم چرا زنان انتخاب هند برای مامان قبل زمانی که ایالات متحده آمریکا است که حق در اینجا و برزیل است و نه بیش از حد دور یا? و چین است که فقط به عنوان رقابتی است ؟ خوب ساده ساده, ریاضی, اقتصاد و نه هزینه SURITY در مورد کیفیت خدمات بهداشت و درمان و زبان شناسی – ارتباطات.

یکی می توانید انتظار برای نجات تا آنجا که 50% یا بیشتر در جراحی پلاستیک خود را سفر به هند نسبت به آنچه به شما خواهد پرداخت در ایالات متحده آمریکا و انگلستان یا آلمان. هند caters به بیماران نه تنها از خاورمیانه و بقیه آسیا بلکه غربی ها با بسیاری از مردم به خصوص در مترو بودن دو زبانه وجود دارد که سهولت در برقراری ارتباط و گرفتن در اطراف هر شهر است.

پزشکی هند برادری به خوبی آگاه از تغییر پارادایم در گردشگری پزشکی در دهه گذشته. بنابراین ثابت وجود دارد تلاش برای نگه دارید تا با آخرین فن آوری در حالی که حفظ سطح جهانی زیرساخت ها و اقامت پهلو به پهلو با روش های جدید و تکنیک های هر دو جراحی و غیر جراحی. که تضمین کیفیت خدمات و ایمنی نیست به مخاطره می انداخت.

برای هر یک درمان موفق می شود به خصوص انتخابی و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی وجود دارد تا به یک درک متقابل بین بیمار و پزشک است. کل نقشه راه متشکل از بیمار اولویت گزینه های درمان, انتظارات, روش خود postsurgical, بازیابی تعمیر و نگهداری و در نتیجه نیاز به بحث کشیده شده و اذعان بر.

هند به تنهایی سال 2000 از مجموع 30,817, هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک, هشت بزرگترین در میان بالا 25 ملل. با این استخر با تجربه و مجرب و ISAPS گواهی جراحان یکی می توانید انتخاب کردن برای مامان قبل و یا امروزه حتی پدر را بیش از و یا فردی به تنهایی روش.

جدا از جراحان مختلف و بیمارستان ها برای انتخاب وجود دارد کل ارتش به خوبی آموزش دیده و صمیمی مراقبت از بیمار هماهنگ و دستیاران پزشکی برای حضور در خارج از کشور بیماران.

حتی با رونق صنعت گردشگری پزشکی کمی وجود دارد و یا هیچ زمان انتظار پس از یک مقدار از پیش فولاد تشریفات پیش تعیین شده.

خود را انتخاب کنید تا باقی بماند و حتی یک recuperating عقب نشینی هستند prearranged در نتیجه کل فرآیند می شود بدون هیچ زحمتی رایگان و بدون درز. بنابراین اجازه می دهد فردی برخی از زمان برای بازیابی و دوباره جوان است.

آن را ضروری است که شما سهم خود را از مشق شب و تحقیقات قبل از اینکه شما شیرجه رفتن به هر چیزی فولاد در هر نقطه در جهان است. همچنین مهم است به درک که هیچ عمل جراحی در هر نقطه توسط هر کسی است که خطر ابتلا به رایگان. همیشه وجود دارد خطر درگیر با این حال جزئی از آن ممکن است.

· وزن جوانب مثبت و منفی, فواید و خطرات مرتبط با عمل جراحی به عنوان یک مامان قبل.

· شبکه و رسیدن به افرادی که قبلا بازدید هند به طور خاص برای زیبایی یا ترمیمی روش.

· نگاهی به توصیه ها و ارتباط با شرکت های مستقر محلی در هند برای کمک به شما از صفر پایین شهر, دکتر, روش(ع) و هزینه.

· شناسایی بررسی و تایید اگر جراح پلاستیک خود را واجد شرایط و آموزش دیده و هیئت مدیره گواهی شده است.

در حال حاضر kaleidoscope بخش از کشور به اندازه کافی تا کنون می توان گفت در کلمات برای توضیح ضد شورش از رنگ, فرهنگ, میراث فرهنگی, تاریخ و مهمان نوازی هند است.

با تغییر در ادراک زیبایی در سراسر جهان وجود دارد که باید دست به سلامتی واگن. زمان و سن و پس از زایمان تغییرات فیزیکی تمام عوامل خارج از کنترل ما در حالی که اثر خود را می تواند به کاهش اگر نه به طور کامل حذف شود با کمک یک جراح ماهر بدون شکستن بانک. نگاه جوان و تازه احساس پر انرژی و با اعتماد به نفس و موفقیت خود را حفظ قبل از بدن نوزاد, دلیل این که شما لازم نیست که به پوسته از یک میلیون دلار به مانند یک نگاه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *