پوکر نقد کتاب – همه در یک راهنمای به هیچ محدودیتی تگزاس هولدم (روباز) توسط آلوین و باریک پرستون

[ad_1]

من واقعا خیلی از کتاب های منتقد, اما من می خواهم برای به اشتراک گذاری با شما. در حالی که بازدید از زرد, باریک, وب سایت جدید http://amarilloslim.org من آمد در سراسر زرد, باریک, جدید, کتاب, همه در: E-راهنمای برای هیچ محدودیتی تگزاس هولدم (روباز) من اعتقاد دارم که آن را به بزرگترین و ترین کتاب آموزشی در پوکر نشده است. با بسیاری از کتاب ها در مورد پوکر در بازار در ابتدا من شک و تردید بود, بدانند, پیر, باریک بود که فقط تلاش برای به پول نقد در در پوکر شوق مانند هر کس دیگری اما پس از آن من با خواندن این کتاب در بر داشت و آن را فقط به سادگی نوشته شده و آسان به درک. فصل شانس دست است که ارزش قیمت کتاب بسیار کمتر شروع به دست و می گوید فصل است که به یک بینش خاص به یک پوکر بزرگ ذهن در محل کار و یک داستان شما نمی خواهید به دست است. این کتاب همچنین غواصی به دیگر جنبه های بسیاری از پوکر از جمله روانشناسی, جدول موقعیت و البته پیدا کردن بازی شما می توانید ضرب و شتم. این کتاب نه تنها آموزنده اما بسیار سرگرم کننده است.

بنابراین اگر شما به دنبال برای برخی از خوب خواندن و یا یک پوکر درس است که شما در واقع چیزی یاد بگیرند از این کتاب را برای شما.

زرد, باریک, تالار گفتگوی جوانان ایرانی واقعی پوکر افسانه عضو از پنج سالن از شهرت برنده پنج دستبند WSOP از جمله WSOP قهرمانی در سال 1972 است. علاوه بر پوکر او همچنین به عنوان شناخته شده در سطح جهانی بیلیارد بازیکن و یکی از شایع گزاره قماربازان در تاریخچه ساخت و او را یکی از موفق ترین و قابل تشخیص قماربازان جهان تا به حال شناخته شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.