پهلو شکم – فراتر از Lipo

[ad_1]

پهلو شکم است عمل جراحی برای بیمارانی که ملاقات نکرده ایده آل خود وزن بدن و تصویر از طریق رژیم غذایی و ورزش منظم. کمتر گسترده تغییرات وجود داشته باشد.

مشترک وجود دارد سردرگمی در مورد پهلو شکم است که نشان می دهد که این نوع جراحی پلاستیک است که فقط استراتژیک لیپوساکشن. این تا حدی درست است اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد. این مقاله در خدمت به توضیح آنچه که درگیر در یک abdominoplasty و همچنین برای شناسایی تغییرات چند روش.

کامل Abdominoplasty

این شکل از پهلو شکم شامل یک برش از نزدیک به یک میکند دیگر. آن محفوظ است برای بیماران مبتلا به گسترده ترین بازسازی نیاز دارد. هنگامی که برش قرار داده شده است جراح ممکن است انجام لیپوساکشن در برخی از مناطق, در صورت نیاز, اما بخش اصلی این روش این است که آن مجموعه جدا از دیگر تغییرات این عضله کار انجام شده است. عضلات شکم به احتمال زیاد دراز و کشیده از تحمل کودک یا افزایش وزن قابل توجه و پس از آن دست کشیده و به یک تنگ تر تملق موقعیت و بخیه با هم در آن نقطه است. اضافی پوست و بافت های حذف شده قبل از بستن برش جراحی در نتیجه عمل جراحی است.

کامل پهلو شکم توصیه می شود برای کسانی که مجدانه تلاش کرد و موفق به تقویت و شرکت عضلات شکم از طریق ورزش منظم و همچنین تغذیه مناسب.

مینی ابدومینوپلاستی

مینی شکل این نوع از افزایش شامل کوتاه تر برش و حذف عضلات سفت بخشی از روش کامل. جراح با تمرکز بر کاهش منطقه شکم و زیر شکم را فشار دهید. در زمان لیپوساکشن استفاده می شود اما شایع ترین جراح حذف بیش از حد پوست شل و بافت ها و پوست می کشد محکم بسته شده به برش.

کاندیداهای خوبی برای مینی ابدومینوپلاستی کسانی هستند که از طریق رژیم غذایی و ورزش می تواند احساس شرکت abs, اما آنها زیر یک لجبازی لایه ای از چربی است که آنها نمی توانند به نظر می رسد به خلاص شدن از شر.

لیپوساکشن

برخی از بیماران که به دنبال کوچکتر کمر باید هر دو شرکت عضلات شکم و همچنین تکه های پوست. این بیماران احتمالا باید یک برآمدگی در اطراف خود را وسط منطقه است که آنها نمی توانند تراشیدن دور با کار کردن. این گروه از بیماران فقط نیاز به لیپوساکشن برای برداشتن چربی از زیر پوست. کمتر گسترده مداخله جراحی است که همیشه هدف و اغلب با این نوع از لیپوساکشن تنها حداقل مقدار از بی حسی موضعی مورد نیاز است.

محتاطانه جراحان پلاستیک انجام تجزیه و تحلیل عمیق از بیماران خود و تاریخ پزشکی, شیوه زندگی ها و انتظارات قبل از ارتکاب به هر گونه عمل جراحی است. بر اساس یک بیمار اهداف شخصی یک برنامه درمانی ابداع است. اما آنها به شما هشدار به این واقعیت مهم است که هر فرم از عمل جراحی پلاستیک به خصوص شکم و پهلو است که هیچ جایگزینی برای یک رژیم غذایی سالم و منظم شرکت در یک برنامه ورزشی. این روش می باشد برای کسانی که موفق نشده اند در از دست دادن چند پوند آنها تمایل به از دست دادن و کسانی که زمانی نتایج آنها می خواهند از طریق یک برنامه تمرین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *