پرورش عادات موفق

[ad_1]

شما باید برای انجام برخی از چیزهایی که درست روزمره به منظور موفقیت در هر تلاش. همانطور که آنتونی رابینز می گوید: کیفیت زندگی خود را بر اساس کیفیت از عادات خود را.

آیا شما می دانید که ما 90% از همان چیزهایی که روزمره ؟ درست است که تا 90 درصد از چیزهایی که شما امروز, شما دیروز. بنابراین مطمئن شوید که همه چیز شما را انجام دهد امروز یا فردا چیزهایی هستند که شما می خواهید به نگه داشتن در حال انجام است.

بنابراین اگر 90% از چیزهایی که ما همان روزمره ما چگونه آنها را تغییر دهید? Eben Pagan به من معرفی مفهوم عادت گرانش است. اساسا این بدان معنی است که در حالی که شما را کشت جدید, عادات, عادات قدیمی خود را به مبارزه در برابر آنهایی که جدید.

بنابراین سه مرحله وجود دارد هنگامی که در تلاش برای ایجاد عادات جدید است. معمولا طول می کشد تا 90 روز پس از استفاده روزانه برای تحکیم یک عادت جدید.

فاز اول فاز با بیشترین مقاومت در برابر. شما می دانید که یک پرتاب شاتل فضایی که 85 درصد از سوخت سوخته در چند دقیقه ؟ درست است که 85 درصد از انرژی آن طول می کشد برای به دست آوردن چیزی فضای بیرونی است که در چند دقیقه اول.

که به دلیل گرانش است. پس “عادت جاذبه” به معنی ماه اول ایجاد یک عادت است که سخت ترین. بنابراین شما مجبور به نگه داشتن در آن است که اول ماه است. شما کاملا نمی خواهید به انجام آن چیزی است که شما می خواهید به انجام. این می تواند ورزش روزمره است.

که اولین ماه از تلاش برای ورزش روزمره خواهد بود که سخت ترین. اما هنگامی که شما گذشته که برای اولین بار در ماه به شما خواهد شد در مرحله دو.

مرحله دوم تشکیل یک عادت جدید است که انتظار مرحله. که در آن شما انتظار می رود خود را به انجام عادت, اما آن را در دانه است. بنابراین شما هنوز هم باید برای قرار دادن در کمی آگاهانه انرژی به انجام عادت جدید. این به طور معمول حدود یک ماه است.

مرحله سوم یا چگونه Eben خواستار آن است که “سرعت فرار”. این جایی است که عادت خود را خواهد شد بسیار قوی است که آن را در واقع احساس عجیب و غریب اگر شما خود را عادت جدید.

هنگامی که شما در رسیدن به این مرحله خواهید بود آن را آسان تر برای انجام کار جدید خود را عادت و سپس به مقاومت در برابر آن است. در این مرحله شما می خواهید به در. به یاد داشته باشید زمانی که شما در حال ایجاد یک عادت جدید که از اول ماه خواهد بود که سخت ترین.

این طبیعی است و شما باید به مبارزه با آن با همه شما خواهد شد. به یاد داشته باشید تصویر بزرگ چرا شما می خواهید برای ایجاد این عادت در وهله اول.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *