پرسش و پاسخ IPas – پرسش و پاسخ در مورد IPAS – اینترنت اکتشاف شتاب سیستم

[ad_1]

پرسش و پاسخ iPAS طراحی شده است برای کمک به شما در ایجاد یک تصمیم عاقلانه برای خانه و کسب و کار. شما می خواهید به موفقیت در کسب و کار. شما نیاز به پیروی از یک سیستم موفق. یک سیستم ایجاد شده و با درآمد بالا. یک سیستم که در آن فرد به طور متوسط می تواند در رسیدن به اهداف شخصی و مالی خود. یک سیستم است که به شما می آموزد که چگونه به درایو ترافیک به وب ارائه می دهد. یک سیستم است که به شما کمک می کند تا به فروش محصولات بالا پایان. پرسش و پاسخ iPAS راهنماهای شما را به آن تصمیم گیری.

حال اگر این سیستم به شما یک کسب و کار شخصی دستیار است که به کمک تیم خود را به شما از آن استفاده کنید ؟ چگونه در مورد تکنیک های بازاریابی است که متناسب با شخصیت خود را? چگونه در مورد منابع ترافیک است که در واقع کار می کند ؟ چه در مورد یک متفکر گروه از افراد همفکر با هیچ محصول زمینهای ذکر نام شرکت و یا گورو ؟ به علاوه شما آموزش 5 روز در هفته.

آیا شما پیوستن به یک سیستم است که به شما می دهد گام به گام دستورالعمل در مورد چگونه به موفقیت در کسب و کار شما? شما می تواند مربی را به نفع خود و نه به از دست دادن ؟ چگونه در مورد 100% کمیسیون و درآمد باقی مانده است ؟ یک جایزه بیشتر… شما می توانید با استفاده از این سیستم برای ترویج کسب و کار اولیه شما و اضافه کردن یکی دیگر از جریان درآمد. من با استفاده از این سیستم به بازار من شرکت املاک و مستغلات.

پاسخ شما باید بله چون پرسش و پاسخ iPAS پاسخ به این سوالات. خواندن Q & A مورد iPAS. این پرسش ها تجدید چاپ فرم iPAS.

Q & A مورد iPAS – اینترنت اکتشاف شتاب سیستم

س: من یک فرد فنی و آیا من می توانم هنوز هم می شود موفق با iPAS سیستم ؟

یک: کاملا! iPAS قابل توجهی متفاوت تر از بسیاری از مدل های کسب و کار. شما مسئول برای انجام کارهای فنی مورد نیاز برای موفقیت در این نوع از کسب و کار به جای شما از این توانایی به استفاده از iPAS حرفه ای برای کمک به ایجاد و ساخت کسب و کار شما. شما انتخاب کنید که چه بخش هایی از کسب و کار شما کاهش یافت و ساختمان و راحت و اجازه جوانب مثبت به شما کمک بقیه راه است.

س: من یک وب سایت و یا می دانید برای ساخت یک. چگونه می خواهد این کار برای من ؟

یک: بخشی از سیستم iPAS چیزی است که ما می خواهم به تماس رفاه سیستم. هنگامی که شما تبدیل به یک iPAS عضو خود را PBA (کسب و کار شخصی دستیار) راهنمای شما برای ما ساده “شروع” تور. هر بازاریابی سیستم های تست شده در بازار برای کمک به ارائه بهترین تبدیل کسب و کار شما. همچنین شما می خواهد زندگی می کنند دسترسی به کسب و کار ما مربیان روزانه اقدام تکالیف زنده hangouts متفکر جلسات آموزش های پایه و برنامه های ویژه برگزار می شود در هر 90 روز در یک شهرستان در نزدیکی شما.

س: من اقامت در خانه مادر. چه نوع از زمان تعهد خواهد این را ؟

یک: بسیاری از کسب و کار اینترنتی اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد کسب و کار در زمان خود است. متاسفانه بسیاری از مردم که کار از خانه به ندرت انجام هر کار واقعی و پیدا کردن خود را از دست دادن پول به جای پول. چیز زیادی در مورد iPAS است که این اهرم افراد دیگر است. شما می توانید صرف به عنوان کوچک و یا به عنوان زمان زیادی را در کسب و کار خود را به عنوان شما آرزو دانستن است که iPAS حرفه ای در حال کمک به شما با کسب و کار خود و پشت صحنه. در پایان, آن را به شما است. بیشتر به شما متعهد به کسب و کار خود و بیشتر بالقوه شما را به درآمد بیشتر.

س: آیا این کسب و کار آسان است ؟

یک: هیچ کسب و کار آسان است. اگر آن را به هر کس خواهد بود میلیونرهای. اما آن را بی خطر است برای گفتن که کسب و کار ساده است. iPAS باعث می شود کل فرایند فروش ساده و آسان به درک. وجود خواهد داشت و کار را انجام دهد اما نتیجه نهایی بسیار بیشتر از زمان شما را در آن قرار دهید. نتایج شما در رسیدن به در iPAS به طور مستقیم متناسب با تلاش های شما در قرار داده است.

س: آیا iPAS گران است ؟

یک: این بستگی به نظر شما می شود گران است ؟ یک کسب و کار است که هزینه پول برای ساخت ارزش بالقوه برای یک زندگی بهتر و آزادی بیشتر ؟ iPAS caters به مردم از همه بودجه اجازه می دهد شما را به ساخت کسب و کار خود را به عنوان پرخاشگرانه یا منفعلانه به عنوان شما می خواهید. بخش بزرگ این است که شما لازم نیست که به یک فارغ التحصیل موفق با iPAS. به یاد داشته باشید هیچ چیز ارزشمند است اما فقط به این دلیل چیزی ممکن است هزینه بیشتر به این معنی نیست که لزوما بهترین گزینه است.

س: از کجا می توانم پیدا کردن مشتریان به خرید از من ؟

A: iPAS فروش سیستم فراهم می کند یک جریان ثابت از چشم انداز خود را آنلاین و آفلاین ارائه کسب و کار. چشم انداز نشان داده خواهد شد ارائه و سپس با توجه به فرصت خرید از سایت شما. ما حتی PBAs موجود برای کار با شما.

Q: آیا من باید به صحبت کردن در تلفن و یا فروش ؟

یک: ساختمان iPAS کسب و کار نیازی نیست که شما صحبت می کنند به هر کسی که بر روی گوشی و یا فروش ندارند. تعداد کمی از مردم لذت بردن از فروش و یا تماس سرد خریداران بالقوه در تلفن. iPAS قرارداد کسب و کار شخصی دستیاران برای کمک به شما در تمام ارتباطات خود را نیاز دارد. این نیز باعث ایجاد یک فرصت بزرگ برای بازاریابان دیگر مانند اسپانیایی و اروپایی در بازار… شما یک کسب و کار جهانی!

س: آیا iPAS MLM یا بازاریابی شبکه ای و آیا من باید به صحبت کردن با خانواده و دوستان من موفق خواهد بود ؟

یک: هیچ و هیچ!!! به اندازه کافی ساده

Q: آیا من باید کمک و حمایت خواهد شد و یا من می تواند به سمت چپ گرگ ؟

یک: از اولین مکالمه خود را با PBA شما متوجه خواهد شد چگونه iPAS personalizes کسب و کار خود را برای شما. ما متوجه بسیاری از مردم تلاش کرده اند در گذشته و می دانم که از طریق مناسب مربیگری و سیستم های ما می تواند کمک به شما را در مسیر. شما باید دسترسی به iPAS حرفه ای که به شما کمک خواهد کرد در هر عنصر از کسب و کار شما.

س: من تضمین شده به پول با استفاده از iPAS?

یک: متاسفانه هیچ. ما تضمین تحویل ما از آنچه ما به شما برای ایجاد کسب و کار خود را, اما ما نمی تواند تضمین یک فرد خواهد خرید. ما سیستم های فروش انجام یک کار خوب ارائه کسب و کار شما و روت Pda ها کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید که مشتریان خود را به طور کامل درک مطالب.

مراحل اقدام

من از شما دعوت به انجام کار خود را با توجه diligience. مقایسه این سیستم بازاریابی با دیگران است. پس از آن تصمیم گیری و اقدام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.