پایین تر لیفت صورت و گردن – پنج چیز شما واقعا باید بدانید!

[ad_1]

این یکی از پیچیده ترین و ریز کوک رویه لوازم آرایشی و بهداشتی در دسترس است. یک تجدید شادابی بدون نگاه به دنبال ‘بیش از محکم” و یا عجیب و غریب – این است که هدف از مدرن کشیدن. صورت خود را هویت حفظ شود – شما فقط نگاه تازهتر و استراحت و سالم و خوشحال و بدون به دنبال ‘عمل’ ، شما فقط نگاه بزرگ اما یک کشیدن و یا عمل جراحی آخرین چیزی است که مردم ممکن است مشکوک.

ترکیب هنری با رویکرد استوار بر فولاد جوان سازی تکنیک های راز است. صاف کردن پوست گردن با از بین بردن هر گونه پف چربی و یا پوست شل بازده بیشتر از یک “زاویه” به گردن. هنگامی که بیش از حد محکم این باعث ایجاد یک نگاه جوان در یک ناخودآگاه بسیار مرتب کردن بر اساس راه است. بازگرداندن تمیز jawline بدون هیچ گونه sagginess, همزمان با کشیدن پوست یا پایین تر در صورت سنگینی ایجاد یک سالم نگاه تازه از هر دو طرف و جلو تا زمانی که پوست نگاه نمی کند ‘بیش از کشیده’! حذف عمیق خطوط و شیار در اطراف دهان ایجاد یک نگاه شادتر لایو و کمتر ‘عصبانی و یا عبوس و درهم ارائه نه بیش از حد سخت تر و یا بیش از برداشته. ترکیب این تغییرات و به خوبی انجام می شود باید آن را سخت به بگویید که هر چیزی که انجام شد با یک نگاه کلی است که فقط “بهتر”.

کمتر تکنیک لزوما به طور قابل توجهی کمتر گران و اغلب بسیار dissatisfying حتی کوتاه مدت. ماهیچه های زیر بنایی هستند که پایه و پشتیبانی از نگاه صافی مناسب برای پوست قسمت تحتانی صورت و گردن. اگر این عضلات هستند و نه بازسازی و تصفیه پوست است که خواسته به نگه دارید همه چیز را. خروج از سفت کردن عضلات مراحل در واقع ایجاد بیش از محکم نگاه – اعتصاب یک. اعتصاب دو – این بیولوژیکی ناپایدار – پوست خواهد شد بسیار به زودی redevelop همه از آن droopiness. با عضلات به درستی در امتداد دو طرف صورت و چربی برداشته شده از زیر چانه با عضلات گردن نیز سخت تر پوست را می توان هنری re-بخور ملایم برداشته راه است. و این مرحله برای طولانی مدت اثرات – 10 سال یا بیشتر غیر معمول است — به عنوان یک نتیجه.

بیهوشی عمومی است نیاز نیست برای پایین لیفت صورت و گردن. استفاده از آرام بخش و بی حس کننده موضعی تکنیک های طراحی به طور خاص برای این عملیات بسیاری از بیماران از خواب (به عنوان در به خواب رفتن نیست ‘زدم’) طول کشیدن. بدون بیهوشی عمومی به معنی آن را امن تر به طور کلی با یک آسان تر و سریعتر بهبود و کمتر بالقوه برای عوارض. این شهر همچنین دارای غیرمستقیمی مانند کمتر کبودی کمتر از تورم کمتر و بهتر به طور کلی نتایج. صرفه جویی مالی متوجه شده نیز بسیار قابل توجه – کاهش هزینه های معمولی به اندازه 50%!

بهتر است به یک جراحی کشیدن صورت انجام می شود در اواخر 40 یا 50 از زمانی که شما مسن تر است. این یکی ممکن است شما را شگفت زده! سال پیش و شاید حتی هنوز هم برای کسانی که اجرای قدیمی از مد افتاده بیش از محکم 5 ساعت عمل جراحی facelifts مرتب کردن بر اساس از نکردن به عنوان “آخرین راه حل’ نوع روش است. ممکن است این حس را برای یک عمل جراحی پیچیده و نیاز به پنهان کردن برای یک مدت طولانی شدید 3-4 هفته از بهبود. اما با مدرن, تکنیک های پیچیده این است که در حال حاضر 2 ساعت عمل جراحی با استفاده از بی حسی موضعی; آن را به یک پیاده روی/پیاده روی روش با 1-2 هفته presentability بازیابی. ‘نیاز’ به صبر است. فکر می کنم در مورد آن – جوان پوست به طور کلی بهبود می یابد سریعتر و بیشتر قابل اعتماد و دارای دیگر. به علاوه نباید شما در واقع لذت بردن از خود را نگاه برای بسیاری از سال است ؟ متاسفانه همانطور که سن ما نیز تمایل به توسعه شرایط و نیاز به داروها که ممکن است با دخالت یا اعمال جراحی پیچیده. به طور کلی داشتن یک پایین صورت و گردن لیفت موفق تر و کمتر قابل توجه آن زمانی است که کمتر از یک تغییر بنیادی’. بنابراین اگر نشانه ای وجود دارد پایین تر لیفت صورت و گردن بهتر است انجام شود هر چه زودتر به جای بعد. این است که چرا ما آن را “افسانه نگاه در حال حاضر“آسانسور!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *