ونوس و سرنا ویلیامز – پوستر مدل برای مدرسه در منزل

[ad_1]

ونوس و سرنا ویلیامز در حال پدیداری موفق تنیس کارشناسی ارشد. خود را در منزل پس زمینه خود را افزایش می دهد استثنایی حرفه ای بیان. آنها فرزندان خود را از پدر خود آموخته و مربی ریچارد ویلیامز.

لارنس Rudner دکترا رهبری نقطه عطفی در جریان تحقیقات به مزایای مدرسه در منزل حدود 1998-99. در ارتباط خود را با دانشگاه مریلند او مورد بررسی بیش از 20000 شرکت کنندگان در آموزش شبکه در سراسر ایالات متحده است. در این مورد احترام مطالعه Rudner نشان داد سودمند مشخصات home-مدرسه ژانر است. تحقیقات او نشان داد بالا دانشگاهی کسانی از خانه دانش آموزان. او در بر داشت که اکثر دانش آموزان نشان داد که هشتاد تا نود درصد شایستگی در مطالعات خود را در خانه.

کلید به این نتایج علمی است که در یک در یک آموزش جنبه های آموزش. ماجراهای در آموزش k-12 در خانه آموزش روش که شامل این اصول موفق صفحه اصلی-تحصیل.

2007 رند مطالعه انجام شده برای وزارت آموزش و پرورش اجرا دوباره یافته از Rudner مطالعه است. یکی در یک tutorial-دانلود آموزش روش منجر به بالاتر دانشگاهی, مهارت. بنابراین یافته های 1998 Rudner تحقیقات در حال تقویت شد و دوباره در سال 2007 توسط شرکت رند تحقیق و پژوهش برای وزارت آموزش و پرورش. از دیگر دستاوردهای بالا مانند ویلیامز خواهر عبارتند از سیاستمداران مانند فرانکلین D روزولت. دانشمندان بوکر تی واشنگتن و جورج واشنگتن کارور صفحه اصلی آموزش دیده. رهبر نظامی داگلاس مک آرتور نیز در خانه تحصیل. معاصر موسیقی پاپ ستاره ها مانند برادران جوناس و هانسن نیز خانه دستور. اضافه کردن کمدین گلدبرگ Whoopi به این رتبه به عنوان به خوبی.

جالب است که نتایج موفق مدرسه در منزل فراتر از دستاورد شکاف مشخصه عمومی آموزش و پرورش است. بنابراین نتایج در Rudner پژوهش نشان داد علمی بالا و مهارت در تمام قومی نژادی و اقتصادی گروه بندی. کلاه ها را به ریچارد ویلیامز sharecropper را که به تدریس دختران خود را علم و هنر تسلط تنیس خود را با استفاده از صفحه اصلی تحصیل رویکرد به آموزش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *