واقعیت پیوند مو: حقایق هر بیمار باید بدانید

[ad_1]

هنگامی که مردم فکر می کنم از کاشت مو, آنها اغلب فکر می کنم از آن به عنوان یک راه حل برای مشکلات خود را در بسیار آرمان گرا نظر. آن را نیز به اشتباه به عنوان یک درک فوری و یا تعمیر سریع برای ایجاد مشکل. این است که قطعا چنین نیست. نه تنها نتایج در واقع تا یک سال برای نشان دادن وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که می تواند به اشتباه برای یک میزبان کامل از دلایل. این می تواند بسیار موفق باشد اما همانطور که با هر عمل جراحی عاقلانه است که به فکر می کنم در بدترین سناریو و چگونه است که تاثیر می گذارد شما باید آن را به آمده است. واقعیت پیوند مو است که معمولا بسیار متفاوت به تصویر آرمانی که اکثریت مردم اند.

واقعیت پیوند مو می تواند خوب یا بد بسته به چه فردی می خواست یا می رود و چگونه آن را متفاوت از نهایی نتایج. واقعیت پیوند مو و وعده درمانگاه را به طور کامل باور, به خصوص اگر شما می دانید کسی که در حال حاضر به یک روش موفق. احتمال این است که آنها باید به دنبال دستورالعمل از پزشکان در مورد پست-op مراقبت به نامه و وزن جوانب مثبت و منفی قبل از تنظیم آنها را در طول مشاوره اولیه. ترین پیوند مو کلینیک های شما را به طور کامل آگاه از شکست ممکن است از گرافت قبل از ثبت نام شما هر چیزی به خصوص اگر آنها مسئول هستند چرا که آنها می خواهند آنچه که بهترین است برای بیماران به عنوان به خوبی به عنوان یکی دیگر از نشانگر خود را نسبت به موفقیت.

همانطور که با هر عمل پیوند مو می تواند به اشتباه. واقعیت پیوند مو بسیار متفاوت است اگر شما در این طرف حصار. ممکن است به تشدید اثر طاسی اما شما باید به وزن ممکن است سود در برابر ضرر و زیان ممکن است. هر کسی که تا تکمیل تحقیقات خواهد بود به طور کامل آگاه از امکان جانبی منفی. به عنوان یک نتیجه, شما تنها می توانید خودتان را سرزنش اگر چیز اشتباه است. ترفند این است برای شنیدن و گوش دادن به همه چیز به جای بسته شدن ذهن شما را به هر چیزی که ممکن است به سمت جنبه های منفی از پیوند مو.

شما می توانید یک ایده خوب از واقعیت پیوند مو با نگاه کردن به مشتریان اعم از مستقل و یا در وب سایت های وابسته و خاص میباشد. هر کس تجربه ای از پیوند مو اعم از مثبت یا منفی منحصر به فردی است. هیچ دو مورد یکسان است. واقعیت پیوند مو تا حد زیادی بستگی به الگوی ریزش مو و دلایل آن. واقعیت این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که آیا این پیوند را در رسیدن به اثر مورد نظر خود را. اما راه رفتن به این روش با انتظارات پایین پس از تصمیم گیری است که هزینه فقط ممکن است ارزش آن را به شما یک مزیت است.

واقعیت پیوند مو باید در نظر گرفته شود قبل از اینکه شما توافق می کنید به این روش. راه رفتن به درمانگاه و امتناع از اذعان منفی داستان تنها شما را برای ناامیدی. سخت به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد بدن خود تصمیم گرفت که شما را در تجربه از دست دادن مو. اگر آن را به معنای آن بود. اگر شما فکر می کنم خطر است و ارزش آن و موفقیت خود را افزایش زندگی برای آن بروید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *