هنگامی که یک پیوند مو راه حل مناسب برای شما?

[ad_1]

اولین و مهمترین آن مهم است به دنبال مشاوره از GP خود را قبل از مصرف هر گونه اقدام است. آن را نیز حیاتی به منبع های معتبر و واجد شرایط ریزش مو متخصص است که می تواند ارائه ارزیابی دقیق و تسهیل عمل جراحی پیوند را از طریق یک جراح با تجربه.

به منظور در نظر گرفته شده برای عمل جراحی پیوند شما باید یک مقدار قابل توجهی از کیفیت خوب موجود و یا ‘اهدا’ ، تنک شدن مو رخ می دهد که در یک منطقه به عنوان مثال تاج بیشتر احتمال دارد به مناسب برای پیوند مو. متاسفانه مناطق زیادی از کل ریزش مو هستند تلقی مناسب برای پیوند به میزان موفقیت دوباره رشد حداقل است.

شما همچنین باید در سلامت کلی خوب است. پیوند مو عمده عمل جراحی تحت بیحسی موضعی انجام میشود با یک دوره نقاهت. به منظور عمل جراحی به موفقیت شما باید مناسب و سالم و در حالت ایده آل شما نمی خواهد رنج می برند از هر گونه عمده دیگر شرایط پزشکی.

نیز وجود دارد که سن محدودیت های مرتبط با پیوند مو عمل جراحی است. نامزدها باید بیش از 18 اما بسیاری از جراحان با تجربه انجام خواهد شد کاشت مو در بزرگسالان جوان است. این است دلیل ژنتیکی یا ریزش مو طبیعی است و در عین حال رخ می دهد و می گذارد پیوند مو است. حتی اگر شما در اواخر یا اوایل 20s و 30s, ریزش مو می تواند هنوز هم رخ می دهد. این به این معنی اگر شما تحت عمل جراحی موهای جدید می افتد و این اتلاف سرمایه گذاری خود را!

شایان ذکر است که وجود دارد جدید فولاد تکنیک های درگیر در پیوند مو. یک گزینه این است که FUE – واحد فولیکولی استخراج – که بدان معنی است که موها به صورت جداگانه استخراج شده از پشت سر و دوباره کاشته شده در سراسر این منطقه است. این است که طولانی درد-ردی روند اما نتیجه این است که حداقل زخم و بسیار طبیعی به دنبال خط. دیگر تکنیک اصلی شاغل در کاشت مو FUT – فولیکولار واحد پیوند. این روش شامل گرفتن یک منطقه بزرگتر یا ‘نوار’ مو از پشت سر تقسیم آن به واحدهای کوچکتر و سپس دوباره کاشت این واحد در منطقه مورد نظر از دست دادن مو. زخم می تواند کمی بیشتر آشکار در پشت سر به عنوان یک بزرگتر در منطقه برداشته شده است اما یک جراح متخصص به حداقل رساندن برش نشانه برای اطمینان از بهبودی سریع است.

پیوند مو انجام دهد البته استفاده از خود طبیعی مو و رشد مجدد می توان انتظار داشت در عرض 4 هفته از عمل جراحی است. مراقبت باید گرفته شود در طول دوره بهبودی خود را به محافظت از تازگی پیوند مو است. اما یک بار آن را امن تلقی برای از سرگیری فعالیت های عادی این نتایج می تواند زندگی در حال تغییر است. موفق پیوند مو دائمی است و می تواند در بازگرداندن اعتماد به نفس و عزت نفس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *