هنر ایجاد مبنی بر لذات جسمانی لب

[ad_1]

یکی از مهمترین نفسانی و قطعات خاطره انگیز از چهره یک زن – لب. بدون گفتن یک کلمه ظریف ثابت پیام فرستاده می شوند با این وجود. شکل خطوط سایه و پری از لب فتنه ما و در بندان ما همه در یک سطح ناخودآگاه. رنگهای مختلف رژ لب, glosses و دیگر تکنیک های برجسته کردن لب های تقریبا یک نوع هنر را نزد خود به عنوان لب رسم ما توجه و علاقه است.

یک زن لب همیشه باید تمرکز توجه خود را برای زیبایی و جذبه. نفسانی, جذاب لب که جلب چشم و تخیل در غیر کلامی راه این است که یک چیز فوق العاده است. اما زمانی که لب که قبلا کامل شروع به نازک یا خطوط شروع به خونریزی به مرز لب و حتی گران قیمت ترین و ماهرانه اعمال لب-یو پی اس ، لب فاقد بدن و شکل و که از دست داده اند و برخی از آنها خمیدگی ظریف و سبک و یا تبدیل شدن به “یک نوار باریک قرمز” ارسال پیام های منفی است که نشان می دهد پیری و از دست دادن از نفس اماره است. بازگرداندن لب (یا آوردن اشکال و پری است که هرگز واقعا وجود دارد) به ارمغان می آورد تمام آن را به عقب و سپس برخی از.

ایجاد لب اشتیاق من است. شکل و مجسمه سازی لب ها خواسته خیلی از مهارت های هنری به عنوان یک جراح پلاستیک, حتی اگر آن است که عمدتا به عنوان انجام یک دفتر ساده روش. آوردن زیبایی واقعی و جاذبه جنسی از لب ها از طریق غیر جراحی درمان تزریقی در دفتر بسیار موثر و satisfyingly موفق است. بیشتر احساس پری و یک دروغ محض نگاه به لب است اما یک بخشی از این “آثار هنری”. و بله, مثل هر چیز دیگری در زمینه جراحی زیبایی لب ها را می توان به نگاه بیش از حد کامل و به شدت افراطی. ظریف منحنی لبه مرز سایه ها و اشکال مختلف برای بخش های مختلف لب که من کار را به تمرکز از طریق نامحسوس استفاده از پرکننده است که بیشتر توصیفی از آنچه که من انجام. لب که نگاه به طور طبیعی زیبا است که سخت به گرفتن چشم خود را از, اما در یک “غیر آشکار راه” – این هدف من است و امیدوارم مال شما بیش از حد.

ما باید برخی از فوق العاده تزریقی گزینه های درمان برای مجسمه سازی لب ها امروز در دسترس است. اینها FDA تایید, زیستی, سازگار, اما به طور کامل از ترکیبات مصنوعی که من قادر به قرار دادن یک کمی اینجا و کمی آنجا درست مثل یک هنرمند را در تلاش برای ایجاد یک کار هنری است. این همه در دفتر انجام می شود; هیچ عامل اتاق بدون برش.ویژه کرم بیحس کننده اعمال می شود به لب فقط چند دقیقه قبل از اینکه ما شروع به ساختن همه چیز راحت تر است. مدرن پرکننده پیش آمده مخلوط با یک بی حسی موضعی عامل را بیشتر فرایند تزریق درمان همه بیشتر قابل تحمل است.

قبل از اینکه شما آن را می دانم برخی از 15 – 20 دقیقه بعد از آن ما به طور کامل انجام شده و نتایج در حال آماده مشاهده می شود! ممکن است مقدار کمی از تورم و یا حتی کمی کبود بنابراین عاقلانه است که برای برنامه ریزی های آینده و جلوگیری از داشتن این انجام شود تنها چند دقیقه قبل از عروسی. در غیر این صورت نتایج به دست آمده واقعا آنی و باید از برخی از 6 تا 12 ماه! با یکی به دو تيمار در هر سال لب می توان داشت در این راه به طور نامحدود.

تعریف بهتر لبه یا مرز (مانند برخی از فوق العاده lip liner) محدودیت اثر به اصطلاح “فرد سیگاری خطوط” و هر گونه “رژ لب در حال اجرا” مشکلات. من کار سخت را برای استخراج بیشتر از 3-D نگاهی به لب های به خصوص از نمای جانبی. چرا که علاوه بر هر گونه لاغری که ممکن است وجود داشته باشد نیز وجود دارد که اغلب یک صافی است که طول می کشد دور بسیاری از تمایز و shapeliness لب – همه restorable توسط هنری پرکننده مجسمه سازی. من همیشه سعی کنید به اضافه کردن یک کمی چاق و چله به سل و یا مرکز بخش – از لب فوقانی و من عاشق ایجاد فقط یک اشاره از یک پوت به لب پایین به دلیل آن به نظر می رسد هر دو ناز و سکسی در همان زمان.

اغلب علاوه بر ایجاد لب من نیز به دنبال ایجاد یک به طور کلی حسی تر و نرمتر نگاه به دهان و پایین صورت منطقه است. با استفاده از فیلر درمان به طور همزمان از صاف کردن هر گونه خطوط چین و یا چین که ممکن است در اطراف دهان ما می توانید در کمتر از یک یا عصبانی و عبوس و درهم نگاه کنید و بیشتر از نزدیک و نرم و دوستانه نگاه کنید. این همه فقط در یک دقیقه با نتایج فوری.

استفاده از چربی برای لب بهبود نیز بسیار محبوب و بسیار موثر است. این است که کمی بیشتر درگیر هر چند از “خاموش قفسه” پرکننده. اول ما نیاز به حذف چربی از جایی که در آن شما ممکن است “کمی بیشتر” با استفاده از برخی از ویژه برداشت-سبک لیپوساکشن تکنیک های. چربی خالص است و متمرکز و سپس تزریق تکنیک های شاغل هستند به کانتور لب. این را می توان در دفتر انجام می شود اما نیاز به “برنامه ریزی”.

و بسیاری از بیماران ترجیح می دهند که تزریق چربی/مجسمه سازی برای لب خود را در اتاق عمل جایی که آنها می توانید بیشتر قطعی لیپوساکشن انجام روش های دیگر ، بر خلاف محدود تورم همراه با یک باک درمان چربی تزریق به لب ها می تواند تورم کاملا در حالی که گاهی اوقات برای دو هفته یا بیشتر. اگر فشار دادن تعهدات اجتماعی می تواند باعث این مشکل پرکننده قطعا نشان دهنده یک انتخاب بهتر است. برخی از چربی ممکن است جذب می شود (تا 50 درصد در برخی از موارد!) اما بسیاری از بیماران راضی خواهد بود با نتایج خود را که پس از آن باید آنها را به خوبی برای بسیاری از سال است!

زیبا, نو جوان لب که الهام بخش اعتماد به نفس و احساس خوب بودن. این باعث می شود هر روز فقط کمی بهتر بسیار شخصی و بسیار راه انسان است. آن را به سادگی فقط یک احساس و لذت و افتخار قادر به ایجاد چنین لب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.