هشت عادت که می تواند رانندگی شما را به فقر

[ad_1]

آیا شما همیشه تعجب که چرا برخی از افراد موفق هستند اما بیشتر باقی می ماند و ضعیف به رغم این واقعیت است که هر کس در عمل در همان اقتصاد ؟ سوابق نشان می دهد که ثروت و فقر وجود داشته در کنار هم در تمدن. و آن را متفاوت است.

اعطا شده است.برخی از مردم ممکن است برخی از مزایای بیش از و بالاتر از دیگران, اما این یک واقعیت شناخته شده است که اکثر افرادی که موفق شده اند همچنین تا به حال چندین شانس برابر آنها درست مثل بقیه. اما آنها قادر به آب و طوفان و ظهور موفق است.

من در اینجا برشمرده هشت عادت که می تواند مسئول تضمین فقر است. مهم نیست در کدام کشور شما به خودتان پیدا کنید. به عنوان طولانی به عنوان شما cognisance از این هشت عادات و تصمیم می گیرید که شما در حال رفتن به انجام در غیر این صورت موفقیت می توانید مطمئن باشید.

1. تعویق

اولین عادت تعویق. گفته شده است که تعلل دزد زمان. اگر شما می خواهید به موفقیت و گرفتن فرصت های به عنوان به زودی به عنوان آنها راه خود را از آنجا که شما هرگز نمی دانید ممکن است که چنین فرصت هایی می خواهد راه خود را دوباره اگر شما موفق به انجام این کار. همچنین تلاش برای تنظیم انتظارات واقع بینانه. آن را غیر واقعی است انتظار می رود که موفقیت خواهد آمد بیش از حد آسان و سریع است. به یاد داشته باشید که موفقیت زمان طول می کشد.

2. دو دلی

این دولت قادر به انتخاب بین دو یا بیشتر از فرصت ها. به عنوان مثال. یکی ممکن است با استعداد در ورزش و موسیقی اما در می یابد آن را دشوار است به انتخاب کنید که به دنبال. اکثر مردم با این نوع از معضل ممکن است را انتخاب کنید به دنبال دو فرصت در همان زمان اما در نهایت میانگین افراد. برای موفق شدن شما باید انتخاب کنید برای انجام یک چیز در یک زمان برای آن است که بهتر است به یک استاد از بازی خود را از یک جک از همه معاملات.

3. ناتوانی در به دست آوردن ایده های جدید

افراد موفق آن را یک نقطه از وظیفه همیشه به دنبال ایده های جدید است. آنها معاشرت خود را با استفاده از کتاب به جای سرگرمی. آنها به طور مداوم به دنبال توسعه خود را از طریق صفحات کتاب. اگر شما را به یک سفر به خانه های خود یکی از چیزهایی که شما می توانید مطمئن شوید که برای پیدا کردن یک مطالعه کتابخانه است. افرادی که ارزو برای سرگرمی در هزینه از دانش اغلب بار محکوم به زندگی در فقر است.

4. عدم ترک منطقه راحتی

یک منطقه راحتی است که یک منطقه که در آن شما چیزی را که اجازه می دهد تا شما را به سادگی اضافه کردن یک زندگی. آن است که به نام یک منطقه راحتی به دلیل آن است که کمتر خواستار است. اغلب اوقات شما در پیدا کردن افرادی که مایل به اقامت در یک ضعیف کار پرداخت بیش از سی سال و بازنشسته ضعیف است. این اتفاق می افتد به دلیل عدم تمایل خود را به ترک منطقه راحتی خود را.

اگر شما می خواهید به موفقیت شما باید مایل به ترک منطقه راحتی خود را. این است که می گویند شما باید استعفا خود را به کار اما مایل به رفتن به دیگر تعهدات است که شما را قادر خواهد ساخت باقی مانده درآمد انفعالی.

5. انتظار برای زمان مناسب

منتظر زمان مناسب قبل از درگیر شدن در یک تعهد است به صبر بی وقفه به دلیل زمان مناسب هرگز ممکن است. تجربه نشان داده است که هر فرد موفق در مواجهه معایب. زمان مناسب هرگز در مورد آنها اما آنها در مواجه با چالش های خود را با تعیین گل نشسته است. علاوه بر این انتظار به یادگیری همه چیز در مورد مثلا یک فرصت کسب و کار قبل از درگیر شدن در آن است که به برنامه ریزی برای شکست. افراد موفق به جای یادگیری در کار است. آنها ممکن است بدون شک شکست. اما آنها توجه به شکست به عنوان یک فرصت برای یادگیری بهتر روش انجام کسب و کار.

6. داشتن یک ذهن بسته است

یک بسته ذهن مطمئن ترین راه برای فقر است. کسی است که دارای یک ذهن بسته نمی بیند و فراتر از آن او است. او به عنوان یک ماده در واقع غافل از فرصت ها در اطراف او حتی زمانی که آنها به او نشان داده شده. هر کسی تمایل به موفقیت در زندگی باید به فرصت های دیگر. جوهر است که برای ایجاد جریانهای درآمد. وجود دارد به طور کلی بر این باورند که به طور متوسط میلیونر حداقل هفت جریانهای درآمد. اگر هر یک از این جریانهای درآمد بسته او را هنوز هم نگه داشتن شناور.

7. مایل شرایط متفاوت بود

برخی از مردم فقیر هستند و به این باور رسیده اند شرایط خود مسئول هستند. آنها صرف تمام وجود زندگی در افکار واهی و پوچ. آنها مایل بودند به دنیا آمد در کشور های مختلف متفاوت پدر و مادر, حال متفاوت ، در اغلب موارد شما اینجا مردم می گویند “اگر من متولد توسط پدر و مادر ثروتمند و یا متولد شده در پس کشور من می شده اند و یا این که در حال حاضر”. که ممکن است درست باشد اما این یک واقعیت شناخته شده است که اکثر افراد موفق هرگز غنی پدر و مادر که وقف برخی از آینده به آنها و موفقیت خود را نه با هر سکته مغزی ،

چه پس از آن می تواند مسئول موفقیت خود را? آنها صادقانه موفقیت مورد نظر. دوم یک برنامه عمل راه اندازی شد برای دیدار با اهداف خود. سوم آنها پذیرفته شده است که موفقیت را نمی خواهد آمد آسان اما آماده بودند به نگه داشتن در حال حرکت است.

به عنوان Jim Rohn گفت: “اگر شما واقعا می خواهید به انجام چیزی است که شما پیدا کردن یک راه است. اگر شما نمی, شما را پیدا خواهد کرد و بهانه.” بنابراین متوقف کردن بهانه ای از شرایط. آرزوی موفقیت و کار بسیار سخت برای دیدار با اهداف خود. سرنوشت خود را در دست شما است.

8. شکایت در مورد عدم سرمایه

اگر شما می خواهید به ثروتمند شما باید انجام کسب و کار خود را. شما هرگز ثروتمند کار برای شخص دیگری. اما راه اندازی یک کسب و کار خواسته های بزرگ راه اندازی سرمایه که اکثریت مردم نمی توانیم. این منحصر به فرد عامل قرار داده است بسیاری از مردم دور از راه اندازی کسب و کار خود را و در نتیجه سپردن آنها را به یک زندگی از محرومیت. با ظهور اینترنت این ساخته شده است نسبتا آسان تر است. در حال حاضر شما لازم نیست تن از میلیون ها دلار برای تبدیل شدن به یک صاحب کسب و کار. چندین کسب و کار آنلاین است که شما می توانید انجام دهید تا موفق شود.

مشکل با بسیاری از مردم از جهل است. همچنین بسیاری از می خواهید سریع gratifications. بسیاری از مردم آماده هستند به ماندن در کسب و کار برای زمانی که ده سال یا پانزده سال. اگر آنها در حال گرفتن فوری موفقیت آنها را تا. اما اکنون می دانیم که موفقیت زمان طول می کشد. هم می دانم که شما می توانید در حال حاضر تبدیل شدن به یک کارآفرین با پول بسیار کمی. همه شما باید انجام دهید این است که به تحقیق و یا پرسش از افرادی که در حال انجام کسب و کار آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.