نظم و انضباط – یک چیز ضروری برای یک زندگی موفق

[ad_1]

چه نظم و انضباط ؟

نظم و انضباط است دوست داشتن استحکام لازم است که برای انجام یک زندگی موفق. آن را فراهم می کند جهت به زندگی و آن این است که پیشگیری قبل از این مشکل مطرح می شود. هنگامی که ما در حال کار در یک نظم راه ما در حال کار در هماهنگی با عادات ما در برابر آن. آن را مهار و هدایت انرژی برای اجرای بزرگ. نظم و انضباط چیزی است که شما به دیگران, اما شما برای کسانی که در مورد مراقبت. نظم و انضباط معنا نیست که به یک کمربند و ضرب و شتم فرزند خود را, اما آن است که یک سیستماتیک سبک زندگی است.

نظم و انضباط یک عمل عشق است. گاهی اوقات شما باید برای به نامهربان به نوع. ما نمی نوشیدن دارو با توجه به طعم و مزه از داروها. پس از آن لازم است به ما و زندگی ما را به نوشیدن آن است که آیا شیرین ما در طعم تلخ. مانند حکیم نظم و انضباط عادت زندگی خواهد شد که در اولین تلخ در تجربه خواهد شد اما نتایج خوبی را برای زندگی ما است. همه چیز در زندگی ما باید انجام شود در یک شیوه ای نظام مند. کار در چنین شیوه ای در برابر آزادی خود را قابل قبول نخواهد بود و به یکی است. اما هنگامی که شما سعی می کنید آن را در زندگی خود آن را خواهد شما را به موفقیت بزرگ خواهد شد و شما شروع به عشق منظم شیوه زندگی است. خوب پدر و مادر می ترسند به اجرای نظم و انضباط به دلیل لغزش دوست نداشتن توسط کودکان است.

نظم و انضباط می دهد آزادی

آن یک چیز مشترک است هر کس می گوید نظم و انضباط را به دور آزادی فردی. غریزه ما این است که برای انجام هر کاری که ما می خواهیم بدون در نظر گرفتن عواقب آن. اجازه می دهد یک کودک به خوردن یک جعبه شکلات می تواند منجر به بیماری. یک طرف دیگر این رشته از خوردن یک یا دو قطعه از یک روز می تواند یک تجربه لذت بخش برای یک زمان طولانی.

این تصور غلط وجود دارد که آزادی به معنای انجام همه چیز خود را. یکی نمی تواند همیشه چه خواسته. بسیاری از زمان ها آن است که آسان نیست به درک مزایای ارزش های خوب و یا نظم و انضباط است. این ممکن است به نظر می رسد بیشتر سود آور و لذت بخش و راحت به انجام در غیر این صورت. همه ما نیاز به مراجعه تعداد بیشماری از موارد که در آن فقدان نظم و انضباط است و مانع مردم از موفقیت. به جای محدودیت از نظم و انضباط کشیدن ما را نظم و انضباط است که واقعا ما را تا. این چیزی است که نظم و انضباط است همه چیز در مورد.

ما را دیده اند بادبادک پرواز در آسمان است. یک کودک ممکن است فکر می کنم این رشته در حال برگزاری بادبادک از پرواز. اما اگر ما برش رشته بادبادک سقوط خواهد کرد. همان است که در مورد زندگی که در آن نظم و انضباط است که رشته آن متصل می شود و زندگی به موفقیت و کامیابی. اگر رشته از رشته شکسته است زندگی خواهد بود یک شکست بزرگ مانند کاهش یافته بادبادک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *